А нещо за мазане на коремчето?

  • 1 769
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 289
Стига да има ефект, веднага ще го поръчам, въпреки че имам корем като на бременна в 7 месец и незнам това чудо изобщо има ли сваляне

# 31
  • Мнения: 13 512
Стига да има ефект, веднага ще го поръчам, въпреки че имам корем като на бременна в 7 месец и незнам това чудо изобщо има ли сваляне
в този случай няма да помогне, ако заради това си го взела. Основната му функция е стягане. А за да се наложи стягане, трябва да го свалиш по някакъв начин- диета или спорт.

# 32
  • Мнения: 289
След сваляне на килограмите ще го ползвам по-ефективно, защото кожата още отсега се е набръчкала, а какво остава след смъкване на 10-15 кг.

# 33
  • Мнения: 13 512
Ноя, този продукт наистина не е превантивен. той е формулиран за проблеми, свързани с липсата на естрогени по време на менупаузата. Казаха ми,е е за жени в менопауза, а не за мен/ съответно и за теб/

# 34
  • Мнения: 3 461
Монда, мерси  bouquet, ще наблегна на сислито тогава.

# 35
  • Мнения: 1 432
Използвам темата за да питам нещо Монда,защото има спомен, 4е  е от Варна.От къде да си купя Абдошока ,на не толкова шокираща цена?  Crazy/без ягодка/

# 36
  • Мнения: 13 512
защо без Ягодка? Аз оттам го купувам. Преди това го купувах от "Долче Вита"

# 37
  • Мнения: 1 432
Защото го искам веднагагааа Twisted Evil Чета ,4е дава големи резултати и се надъхах.
Преди използвах Леокрема,но напоследък не съм доволна  Confused

Пък и нямам кредитна карта за Ягодката  Sad

# 38
  • Мнения: 13 512
Защото го искам веднагагааа Twisted Evil Чета ,4е дава големи резултати и се надъхах.
Преди използвах Леокрема,но напоследък не съм доволна  Confused

Пък и нямам кредитна карта за Ягодката  Sad

http://fema-bg.com/index.php?m=813&lang=1
оттук можеш да поръчаш без кредитна карта- 53,60 му е цената

# 39
  • Мнения: 1 432
Monda, благодаря ти!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт