А нещо за мазане на коремчето?

  • 1 768
  • 39
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
За стриите и целулита мазилата всички ги знам и голяма част изпробвах. Сега обаче искам да си взема нещо, може и по- скъпо да е , но да има някакъв ефект за стягане на коремните сланинки  Tired . Имам спомен за една тема за продукт на Рок , точно за корем, мамата беше много доволна, но не я намерих, а и събирам всякакви предложения. А и някой ако се мазотил с нещо хубаво за корема да сподели става ли? Не говоря за ефект като от коремни преси, знам че чудеса няма, но нещо , което прилично да заглади и поприбере отпусната ми кожа  Blush

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 133
От две седмици се мажа с Абдошок на Биотерм и мисля, че вече има ефект. Колкото и да не е за вярване...

# 2
  • Мнения: 13 512
От две седмици се мажа с Абдошок на Биотерм и мисля, че вече има ефект. Колкото и да не е за вярване...
Добре дошла в групата! вече 4-ти или 5ти път си го куппувам за 1 година.Много съм доволна от него. На всичкото отгоре в Ягодката излиза на 47- 53 лева, в зависимост от отстъпката.

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 01:29 от monda

# 3
  • Мнения: 6 891
И аз Абдо шок-а мажа. Ефект дали има обаче не мога да кажа защото така или иначе отслабвам.

# 4
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А каква е цената му в аптека? И за колко време стига?

# 5
  • Мнения: 13 512
Не се продава в аптеките, а в парфюмериите- в Бюти зоната в Моловете със сигурност го има, не знам къде на други места продават Биотерм в София, но е по-скъп от Ягодката. Можеш да си го поръчаш оттам ,ако решиш доставката е безплатна. Влез в темата за Ягодката и ще разбереш как се поръчва..

# 6
  • Мнения: 1 027
Ползвам Леокрема и съм доволна, но го съчетавам и с коремни преси  Peace

# 7
  • Мнения: 13 512
Ползвам Леокрема и съм доволна, но го съчетавам и с коремни преси  Peace
От коремните преси ще е ,да знеш....тези Леокрема- всичките им продуктиза тяло, които се продават в БГ съм пробвала, от нито един не съм доволна. Ама  понеже си ги бях купила накуп, нямаше как . 

# 8
  • Мнения: 3 461
От Biotherm  и аз съм доволна, даже пусках тема, може да я потърсиш. Днес, обаче си купих нов на Clarins, който е специално за талия и корем, има много добри отзиви, като го изпробвам ще пиша пак.

# 9
  • Мнения: 13 512
Ноя, преди пове4е от година от теб разбрах за Абдо шока и съм страяно доволна. Междувременно пробшах Ventre plat  на  Orlane, но е кръгла нула. Благодарч ти!  bouquet

# 10
  • Мнения: 3 835

ANEW CLINICAL Lift and Tuck AVON

Горещо го препоръчвам! Изключителен продукт - за коремче и дупе  hahaha

# 11
  • Мнения: 3 461
Ноя, преди пове4е от година от теб разбрах за Абдо шока и съм страяно доволна. Междувременно пробшах Ventre plat  на  Orlane, но е кръгла нула. Благодарч ти!  bouquet

Радвам се, че си доволна, наистина има видими резултати за кратко време. Heart Eyes

Сега изпробвам този:

# 12
  • София
  • Мнения: 847
И аз съм се спряла на Абдошок от всички отзиви, които съм прочела тук. Но се чудя дали може да се ползва докато кърмя? Ако не съдължа кофеин не би трябвало да има проблем...

В Бюти зоната струва 66 лв., но и аз ще го поръчам от Ягодка, че ми трябват и други неща.

# 13
  • Мнения: 13 512
Noia,  аз явно по стъпките ти ще вървя с кремовете за корем:-) С нетърпение ще чакам отзивите ти за Кларенс-а в сравнение с Биотерм-а. Аз днес си взех нов Абдошок, тъкмо ще привърши,докато ти събереш впечатление.  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 461
Монда, имам нужда от помощ за последния. Embarassed Има ли някаква възможност да говориш с консултант, но който си разбира от работата, защото тук в Sephora и Faces, са пълна скръб, колкото и да ги обучават. Twisted Evil Едва ли не, не искаха да ми го продадат в Faces, защото бил за жени над 50, в листовката прочетох, че е интензивен и има едно изречение, че след 50 настъпват промени , но няма друго.В английските вестници никъде не пишат, че е за жени в зряла възраст, в Сефора ми казаха, че е ок, даже някаква колежка на 20+ се мажела след раждането и била много доволна.
Освен за него ще ти дам отзиви и за козметиката на Sisley. Може би си запозната, но аз я откривам за себе си за първи път както и парфюмите им, въпреки солените цени и на двете.




В момента ползвам тези трите и съм страшно доволна.

Общи условия

Активация на акаунт