Коремче като в 5 месец, а съм едва във втори

  • 1 258
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравейте, не знам дали има причини за притеснение, но имам коремче като че съм в 4-5 месец, а съм едва във втория Rolling Eyes
По принцип съм нисичка, но не съм имала проблеми с фигурата си. Дали нещо не е наред?

# 1
  • Мнения: 4 371
Това първа бременност ли ти е?

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да не са близнаци?
ако нещо те съмнява- иди на лекар    bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
питай лекаря ако той каже че има проблем тогава се притеснявай

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
И на мен много ми личеше от самото начало. И за двете бременности са ме питали дали са близнаци. нормално е. въпрос на структура.

# 5
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
С второто дете бях така, растях само на корем.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
Напълно нормално е корема ти да се подуе повечко в началото на бремеността!Аз също бях така,дължи се на задържането на течности и малко по-бавната перисталтика,които са характерни за началото на бремеността!Не се притеснявай и леко бременеене Peace

# 7
  • Мнения: 207
Най - важното е ти и бебо да сте добре, а то коремчето ще изчезне ще си го поносиш 9 месеца.Успех и леко бременеене   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 243
И на мен много ми личеше от самото начало. И за двете бременности са ме питали дали са близнаци. нормално е. въпрос на структура.
Peace

# 9
  • Мнения: 441
Аз и с двете бременности бях така.По принцип съм доста слаба,може би това е причината.Не се притеснявай.Успех и лека бременност ти желая  Peace

# 10
  • Pb
  • Мнения: 1 183
На мен АГ-то все ми казва, че корема ми изглеждал като за по-голям месец - такава ми била структурата на корема...

# 11
  • Мнения: 114
И аз съм така.От момента в който разбрах,че съм бременна корема ми е подут повече от обикновено.И се чувствам много дискомфортно.Но си мисля,че това подуване си е в кръга на нещята и си е нещо нормално.Хормони.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз от 3 ия месец си имах коремче и все ме питаха в кой месец съм и като им кажех се пулеха  Mr. Green мисля,че си е до структура!  Peace Успех и леко бременеене!  Hug Flutter

# 13
Благодаря на всички за отговорите

# 14
  • Мнения: 1 555
И аз бях така, когато бях бременна със сина ми, но сега като тичам кат кон след него имам доста компактно коремче  Heart Eyes
Не се притеснявай за нищо !!!  bouquet

# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Втората бременност ми пролича много по- бързо от първата. А зависи и от мускулатурата на стомаха, еластичността на кожата сигурно, знам ли.

# 16
  • Мнения: 865
и аз бях така,бебето си вървеше голямо от самото начало,дори си мислехме,че е момче,а накрая Дари се роди 4250 Laughing

# 17
  • Мнения: 5 539
Напълно нормално е корема ти да се подуе повечко в началото на бремеността!Аз също бях така,дължи се на задържането на течности и малко по-бавната перисталтика,които са характерни за началото на бремеността!Не се притеснявай и леко бременеене Peace
Това е и моят отговор Peace

# 18
  • Мнения: 2 746
С първото дете ми пролича чак след петия месец, а сега с второто още от третия месец.

# 19
  • Мнения: 2 336
С първото дете ми пролича чак след петия месец, а сега с второто още от третия месец.
И аз съм така сега.
С първото не можеше човек да каже, че съм бременна, а сега в третия съм с корем като в петия месец.

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Зависи от организма и височината на майката.Аз съм много висока и в деветия месец ми казваха, че съм бременна под прикритие.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
и аз съм така сега - трета бременност Simple Smile
с втората пак бях така,явно задържам много течности по мои наблюдения
с първата  ми пролича от 5-ия месец
Леко бременеене сега,после ще си ги оформим наново коремчетата! Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 524
И на мен ми порастна коремчето много, въпрос е на структура според мен. Peace Ако наистина нещо те притеснява все пак си попитай докито Peace

# 23
  • Мнения: 2 673
Не е нужно да задаваш въпроса тук..Просто отиди на лекар. Възможно е да имаш двуплодна бременност, но може да има и друга причина.
Леко бременеене Peace

# 24
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Спокойно и аз бях така Laughing

# 25
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
И на мен много рано ми пролича бременността,но пък през 8 и 9 месец,определено не ми беше
твърде голям корема(в смисъл имаше мами,които бяха,къде "по напред" от мен).

# 26
  • Мнения: 317
Няма логика коремът в първите месеци да е толкова голям заради двуплодова бременност, си мисля: бебетата започват да растат по-късно. Може да се дължи или както са ти отговорили на структурата, или на голяма плацента (макар че тя започва да се оформя някъде към третия месец, май): моят случай беше такъв, но разбраха чак след раждането:)) Така че спокойно. А при тази ми бременност в края на третия месец вече започваха да ми отстъпват място в трамвая:))

Общи условия

Активация на акаунт