Фолклор за отслабване и спорт - 4 част!

  • 9 187
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 900
Горката аз  Wink

Ходихме до Мелник, Рожен, Петрич ................
Едни изтезания, едни мъкииииииииииииии
напрао жива да ме ожалиш  Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 634
ММ, браво, супер
Мен вчера ме водиха на мъчения в Панагюрище, Пазарджик, Пещера и Батак. И на мен ми беше много гадно, едва издържах Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 900
Горките ниееееееееее  Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 277
Еееееееееееех, какво да кажа аз....... Седях и скучах... Добре, че и мъж ми почиваше, иначе трагедия!!! Нещо не можахме да се организираме по тези цели 4 почивни дни... Аз даже и днес почивам, представете си!  Rolling Eyes

Та... завиждам на тези от вас, които са се забавлявали, ама не с лоша завист, вие знаете!  Hug

# 49
  • Мнения: 1 063
Ох много сте сладки всичките Hug Hug Hug
Винаги ме карате да се усмихвам Simple Smile

# 50
  • Мнения: 7 723
О, горката....  ooooh!
Как си оцеляла- не знам...  Wink

# 51
  • Мнения: 1 063
О, горката....  ooooh!
Как си оцеляла- не знам...  Wink
Тя умее да оцелява въпреки всичко и всички Wink

Цвети днес забравих да напиша, че пребледняването ти в събота си е имало причина Wink, тогава знаеше ли вече?

# 52
  • Мнения: 487
Ей, много много весела темичка!  Hug
МамаТ, честито ти бебче - ще го правиш и ти танцьор от малко... Аз с моя маймун в 3-тия месец играх 6 часа дунавски и северняшки хора на свтба, а после в 6-тия на какво ли не рипах - то бели рози, то елено моме, то шопско... С огромния корем бях картинка, ама ей го на диването, никакви признаци за танцуване не показва - май е взел на татко си вързаните крака  hahaha

До събота ще се събирате ли вечерно за суха тренировка?

# 53
  • Мнения: 10 758


Добре, че видях броя на мненията, иначе нямаше да се сетя коя е отличничката  newsm78


И аз така-веднага по това я познах Joy

Ама то да стоиш наведена на оная кола не кръст щ'те заболи ми неам, и с тая къса пола сигурно е настинала горкичката Confused
Мани, направо простинах, а и тва време глей кво е, братче....не спре да вали ooooh!

# 54
  • Мнения: 10 758
ММ, браво, супер
Мен вчера ме водиха на мъчения в Панагюрище, Пазарджик, Пещера и Батак. И на мен ми беше много гадно, едва издържах Mr. Green
Свекър ми е от Батак.Имаме вила на Цигов чарк bowuu

# 55
  • Мнения: 277
Ей, някои хора са попаднали на свекър  Wink Wink Wink

# 56
  • Мнения: 2 950
Момичета, днес бях на лекар. Той каза, че имам две маймуни в корема, защото не спират да подскачат!  rotfImao rotfImao Едвам ги хвана да ги измери!  smile3521

Колкото и да е странно, вървят по-големи. Дори лекарят се учуди, че близнаци вървят по-големи! newsm12 Ама то с тая майка!  newsm47

Вече са по 150 г и са дълги по 9 см - почти колкото една пържола  smile3532

Цвети, аз ходя на женска консултация във военна болница, при лекаря, който ми следеше бременността и с Йоли. А ще раждам при друг - при този, при който родих Йоли  newsm53

# 57
  • Мнения: 10 758
Ей, някои хора са попаднали на свекър  Wink Wink Wink
Flutter



Момичета, днес бях на лекар. Той каза, че имам две маймуни в корема, защото не спират да подскачат!  rotfImao rotfImao Едвам ги хвана да ги измери!  smile3521

Колкото и да е странно, вървят по-големи. Дори лекарят се учуди, че близнаци вървят по-големи! newsm12 Ама то с тая майка!  newsm47

Вече са по 150 г и са дълги по 9 см - почти колкото една пържола  smile3532

Цвети, аз ходя на женска консултация във военна болница, при лекаря, който ми следеше бременността и с Йоли. А ще раждам при друг - при този, при който родих Йоли  newsm53

Ако знаеш, че всеки ден влизам в темата, с очакване да чуя новини от теб Hug
Супер, много, страшно много се радвам, че всичко е наред Party
Браво на твойте маймунки-сладунки Hug

# 58
  • Мнения: 2 950
Благодаря ти, Цомбе!  hug

# 59
  • Мнения: 1 021
Браво Деска, много, многа се радвам, че всичко върви добре с бебоците. Деска ти как мислила ли си как ще раждаш, нормано или секцио? Четох тук някъде, че имало и такива мами-героини родили близнаците си нормално.
Цвети, аз като бях бременна с Мишо и се записах в Шейново за следене на бременността. Струваше около 120-160лв., незнам точно колко и там ми правиха абсолютно всички необходими изследвания. Не съм доплащала занищо след това. При личният си лекар изобщо не съм ходила. Те ми дадоха обменна карта за родилното отделение и това беше. Много съм доволна, нямам оплаквания. Там работят едни от най-добрите професионалисти. Живот и здраве ако забременея втори път, мисля пак там да отида.

Общи условия

Активация на акаунт