Фолклор за отслабване и спорт - 4 част!

  • 9 186
  • 281
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758
Ето я старата

Насам народееее, айде на новата темаааааа, пари, пари, още горещаааа Hug

# 1
  • Мнения: 634
Ай да ни е честита  261uu  261uu  261uu

# 2
  • Мнения: 7 474
Записссс  Mr. Green За  2юни да напомня , още желаещи?  Thinking

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 16:10 от L е о

# 3
  • Мнения: 10 758
Баси бързачките Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 063
Ей никой не пише ама бързо се разписвате в новата тема Crossing Arms
Хайде само хубави неща да се пишат в тази  Hug

# 5
  • Мнения: 1 021
Хайде честито и до края на темата да сме научили поне още 3 хорца, може и повече! Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 10 758
Хайде честито и до края на темата да сме научили поне още 3 хорца, може и повече! Heart Eyes
А аз да съм научила поне 3 Mr. Green
Граовското, гръцкото и джангурица.Е те тва искам.Друго ми не требе  Flutter

# 7
  • Мнения: 1 063
Поне кажете кои хора играхте на купона Flutter като не искате друго да ми казвате...

# 8
  • Мнения: 10 758
Поне кажете кои хора играхте на купона Flutter като не искате друго да ми казвате...
Сите без мен Wink
Купона беше супер.На мен ми липсваше много Cry
На втори как ще си?

# 9
  • Мнения: 1 063
Кое ти липсваше мари, та ти нали беше там Rolling Eyes
Защо не игра Crossing Arms
На втори най-вероятно ще съм си в къщи... CryЧовек като е бил с вас веднъж и сега повече го е яд smile3518

# 10
  • Мнения: 7 474
Човек като е бил с вас веднъж и сега повече го е яд smile3518


Така е, защото ти беше на най-хубавия и многолюден купон досега  Laughing Дано все пак успееш да дойдеш  Hug, винаги ще има едно място за теб  Hug

# 11
  • Мнения: 1 063
Човек като е бил с вас веднъж и сега повече го е яд smile3518


Така е, защото ти беше на най-хубавия и многолюден купон досега  Laughing Дано все пак успееш да дойдеш  Hug, винаги ще има едно място за теб  Hug

Много благодаря за милите думи lovekiss

# 12
  • Мнения: 277
браво, нова тема! да ни е честита!
 newsm44

# 13
  • Мнения: 10 758
Кое ти липсваше мари, та ти нали беше там Rolling Eyes
Защо не игра Crossing Arms
На втори най-вероятно ще съм си в къщи... CryЧовек като е бил с вас веднъж и сега повече го е яд smile3518

Ти ми липсваше мари Cry

не играх, щото кръста ме боли много Close

# 14
  • Мнения: 1 063
 Embarassed развълнува ме, значи сме си липсвали взаимно  Kissing Heart  remybussi

к`во ще го правим този твой кръст не знам, освен да спреш за малко да го преуморяваш... Mr. Green

# 15
  • Мнения: 10 758
Embarassed развълнува ме, значи сме си липсвали взаимно  Kissing Heart  remybussi

к`во ще го правим този твой кръст не знам, освен да спреш за малко да го преуморяваш... Mr. Green
Уф, и аз незнам кво ше го права....освен да го резна, друго не виждам.Тъкмо ше стана по-ниска Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 063
Уф, и аз незнам кво ше го права....освен да го резна, друго не виждам.Тъкмо ше стана по-ниска Mr. Green

А трябва ли ?!  Laughing

# 17
  • Мнения: 10 758
Уф, и аз незнам кво ше го права....освен да го резна, друго не виждам.Тъкмо ше стана по-ниска Mr. Green

А трябва ли ?!  Laughing


За някои работи няма да се налага да се навеждам или клякам Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 063
 Joy Joy Joy
Аз затова ти казвам да си починеш малко Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 063
Лео си е сложила много готин подпис newsm53
А на Цвети слончето дали означава нещо newsm78
И някой знае ли нещо за Деската, не е влизала много време...

# 20
  • Мнения: 2 950
Тук съм, Иве! Много си миличка!  Hug

Момичета, незнам друга тема, в която да се пишат толкова много любовни излияния!  Joy

А сега коя е Лео и коя Невидимка, че не спряхте да си сменяте никовете  newsm78

# 21
  • Мнения: 7 474
А сега коя е Лео и коя Невидимка, че не спряхте да си сменяте никовете  newsm78

 Laughing  Аз съм си Лео и не съм си сменяла ника никога, просто не ходя още на танците и не ме познаваш  Laughing, което е поправимо  Laughing

Лео си е сложила много готин подпис newsm53

Нали  newsm48

# 22
  • Мнения: 1 063
А сега коя е Лео и коя Невидимка, че не спряхте да си сменяте никовете  newsm78

Деска личи си, че не влизаш в готварския hahaha











# 23
  • Мнения: 277
За кръста препоръчвам масажна възглавничка, продават се в Технополис, по 190 лв. СТРАХОТНА Е!!! newsm74

# 24
  • Мнения: 1 063
Цвете ма, к`ва е тази лентичка Shocked и ти ли... preggo

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 22:30 от Iva M.

# 25
  • Мнения: 277
Цвете ма, к`ва е тази лентичка Shocked и ти ли... preggo

eми... да  Wink
ти си имаш вече 2 хайванчета, и аз искам пък  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 10 758
Цвете ма, к`ва е тази лентичка Shocked и ти ли... preggo

eми... да  Wink
ти си имаш вече 2 хайванчета, и аз искам пък  Simple Smile
Верно ли бе ShockedЕхаааааааааааа, супееееееееееееееееееер....ще си имаме още едно бебе в групатаааааааааааааааа......шаляляляляяяяяяяя Party Party Party newsm44 newsm44

# 27
  • Мнения: 634
Снощи прочетох и цяла нощ съм те сънувала, Цвети
Да ти е честито!
Увеличава ни е съставаааааааааа       
smile3504 или пък  newsm04      Whistling
Ей, браво на вас! Hands Clap
moresmile

# 28
  • Мнения: 7 474
Честито ви второ бебчеееее  Hug    bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 021
Ех Цвети, каква страхотна новина за началото на седмицата. Много , много се радвам за вас , знам колко много го искаше!  Hug Лека и безпроблемна бременност ти желая!
Това означава ли, че и ти временно ни напускаш?  Sad
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мислех да пиша и други работи, ама сега не мога, че ще се разрева тука през всички!

# 30
  • Мнения: 4 006
Цвети, честито и от мен!
Безпроблемна бременност и прекрасно здраво бебче накрая!

Я кажете, как вървят танците? В Младост ли сте още? Отдавна не съм влизала, `звинявам се Grinning
Нови хорца?

# 31
  • Мнения: 277
ей, много ви благодаря на всички!!! Hug
На лекар още не съм ходила, но тестът показа 2 чертички   EFP, а той не лъже!
Аз смятам да идвам на танци и да се включвам на леките, щото като съм с бебе, няма да умирам, я!  newsm24

Мартеа, да, още сме в Младост, въпреки че отдавна не сме имали, като изключим онова в Градина  Wink

# 32
  • Мнения: 2 950
Цветиииииииииииииииии   newsm44  love001  love001 newsm10

Ех, че веселбааааа  newsm63 newsm64 Tada

Малееее, колко се радвам. Пожелавам ти мноооого лека бременност и лекарят да ти разреши да тропкаш поне македонските хорца  newsm74

Страшна си, Цвети! Хайде сега гони ме  smile3534  newsm10

# 33
  • Мнения: 1 063
Е нямам думи просто, така се радвам newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Моля Ви ако има и други изненади казвайте овреме, че съм със слабо сърце и тези вълнения ми идват в повече Laughing
Ирка и аз така като теб снощи, толкова много се развълнувах като видях лентичката...

Ех супер, колко много бебета ще си имаме Party
Ето нова тема и веднага хубави новини, айде в другата тема и друга да се похвали със същото!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 900
Яяяяяяяяяя имаме новиниииииииии  newsm44 newsm44 newsm44

Мама тиииииииииииии - ЧЕСТИТО!!!

Липсвахте ми  Wink

# 35
  • Мнения: 2 950
Ама много ни е готина темита, а?  Hug Само веселба!

Цвети, кога си на лекар?

# 36
  • Мнения: 1 063
Яяяяяяяяяя имаме новиниииииииии  newsm44 newsm44 newsm44

Мама тиииииииииииии - ЧЕСТИТО!!!

Липсвахте ми  Wink

И ти на нас, почина ли си поне малко Laughing

# 37
  • Мнения: 10 758
Е нямам думи просто, така се радвам newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Моля Ви ако има и други изненади казвайте овреме, че съм със слабо сърце и тези вълнения ми идват в повече Laughing
Ирка и аз така като теб снощи, толкова много се развълнувах като видях лентичката...

Ех супер, колко много бебета ще си имаме Party
Ето нова тема и веднага хубави новини, айде в другата тема и друга да се похвали със същото!!!
Аз не мисля да потретвам....поне за сега Mr. Green
Хубавата новина е, че днес изпратих Маги на зелено училище за 5 дни и съм малко по-спокойна.

Ицо не ми се обади да ми каже дали ще идват на купона с Марги.Значи може и да са ангаже.

# 38
  • Мнения: 10 758
ти ми липсваше...а аз липсвах ли ти?

# 39
  • Мнения: 277
Ама много ни е готина темита, а?  Hug Само веселба!

Цвети, кога си на лекар?

Абе не знам кога съм на лекар, не знам и при кой да отида. Сигурно ще се обадя на личната ми лекарка, да ме насочи. Но препоръки за лекар в региона приемам всякакви!  Wink
А темата вероятно ни е готина, щото ние си я правим такава - я колко майки сме се сбрали, ако една тема не можем да си отгледаме като хората, за какво сме!  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 021
Яяяяяяяяяя имаме новиниииииииии  newsm44 newsm44 newsm44

Мама тиииииииииииии - ЧЕСТИТО!!!

Липсвахте ми  Wink
И ти ми липсваше  Hug

Добре, че видях броя на мненията, иначе нямаше да се сетя коя е отличничката  newsm78
Цомбе, на какво се дължи тази смяна на имиджа?   Thinking

# 41
  • Мнения: 10 758


Добре, че видях броя на мненията, иначе нямаше да се сетя коя е отличничката  newsm78
Цомбе, на какво се дължи тази смяна на имиджа?   Thinking


Ейййй, човек не може да се скрие Mr. Green
Лео ми го измисли Wink

# 42
  • Мнения: 1 063


Добре, че видях броя на мненията, иначе нямаше да се сетя коя е отличничката  newsm78
Цомбе, на какво се дължи тази смяна на имиджа?   Thinking


Ейййй, човек не може да се скрие Mr. Green
Лео ми го измисли Wink

На мен ми харесва повече от стария Wink

# 43
  • Мнения: 10 758


Добре, че видях броя на мненията, иначе нямаше да се сетя коя е отличничката  newsm78
Цомбе, на какво се дължи тази смяна на имиджа?   Thinking


Ейййй, човек не може да се скрие Mr. Green
Лео ми го измисли Wink

На мен ми харесва повече от стария Wink
Flutter Heart Eyes Hug  bouquet

# 44
  • Мнения: 634
Яяяяяяяяяя имаме новиниииииииии  newsm44 newsm44 newsm44

Мама тиииииииииииии - ЧЕСТИТО!!!

Липсвахте ми  Wink
И ти ми липсваше  Hug

И на мен  Hug А къде се изгуби всъщност? Май само аз не знам newsm78 Я кажи къде ходи на мъчения hahaha


Добре, че видях броя на мненията, иначе нямаше да се сетя коя е отличничката  newsm78


И аз така-веднага по това я познах Joy

Ама то да стоиш наведена на оная кола не кръст щ'те заболи ми неам, и с тая къса пола сигурно е настинала горкичката Confused

# 45
  • София
  • Мнения: 900
Горката аз  Wink

Ходихме до Мелник, Рожен, Петрич ................
Едни изтезания, едни мъкииииииииииииии
напрао жива да ме ожалиш  Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 634
ММ, браво, супер
Мен вчера ме водиха на мъчения в Панагюрище, Пазарджик, Пещера и Батак. И на мен ми беше много гадно, едва издържах Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 900
Горките ниееееееееее  Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 277
Еееееееееееех, какво да кажа аз....... Седях и скучах... Добре, че и мъж ми почиваше, иначе трагедия!!! Нещо не можахме да се организираме по тези цели 4 почивни дни... Аз даже и днес почивам, представете си!  Rolling Eyes

Та... завиждам на тези от вас, които са се забавлявали, ама не с лоша завист, вие знаете!  Hug

# 49
  • Мнения: 1 063
Ох много сте сладки всичките Hug Hug Hug
Винаги ме карате да се усмихвам Simple Smile

# 50
  • Мнения: 7 723
О, горката....  ooooh!
Как си оцеляла- не знам...  Wink

# 51
  • Мнения: 1 063
О, горката....  ooooh!
Как си оцеляла- не знам...  Wink
Тя умее да оцелява въпреки всичко и всички Wink

Цвети днес забравих да напиша, че пребледняването ти в събота си е имало причина Wink, тогава знаеше ли вече?

# 52
  • Мнения: 487
Ей, много много весела темичка!  Hug
МамаТ, честито ти бебче - ще го правиш и ти танцьор от малко... Аз с моя маймун в 3-тия месец играх 6 часа дунавски и северняшки хора на свтба, а после в 6-тия на какво ли не рипах - то бели рози, то елено моме, то шопско... С огромния корем бях картинка, ама ей го на диването, никакви признаци за танцуване не показва - май е взел на татко си вързаните крака  hahaha

До събота ще се събирате ли вечерно за суха тренировка?

# 53
  • Мнения: 10 758


Добре, че видях броя на мненията, иначе нямаше да се сетя коя е отличничката  newsm78


И аз така-веднага по това я познах Joy

Ама то да стоиш наведена на оная кола не кръст щ'те заболи ми неам, и с тая къса пола сигурно е настинала горкичката Confused
Мани, направо простинах, а и тва време глей кво е, братче....не спре да вали ooooh!

# 54
  • Мнения: 10 758
ММ, браво, супер
Мен вчера ме водиха на мъчения в Панагюрище, Пазарджик, Пещера и Батак. И на мен ми беше много гадно, едва издържах Mr. Green
Свекър ми е от Батак.Имаме вила на Цигов чарк bowuu

# 55
  • Мнения: 277
Ей, някои хора са попаднали на свекър  Wink Wink Wink

# 56
  • Мнения: 2 950
Момичета, днес бях на лекар. Той каза, че имам две маймуни в корема, защото не спират да подскачат!  rotfImao rotfImao Едвам ги хвана да ги измери!  smile3521

Колкото и да е странно, вървят по-големи. Дори лекарят се учуди, че близнаци вървят по-големи! newsm12 Ама то с тая майка!  newsm47

Вече са по 150 г и са дълги по 9 см - почти колкото една пържола  smile3532

Цвети, аз ходя на женска консултация във военна болница, при лекаря, който ми следеше бременността и с Йоли. А ще раждам при друг - при този, при който родих Йоли  newsm53

# 57
  • Мнения: 10 758
Ей, някои хора са попаднали на свекър  Wink Wink Wink
Flutter



Момичета, днес бях на лекар. Той каза, че имам две маймуни в корема, защото не спират да подскачат!  rotfImao rotfImao Едвам ги хвана да ги измери!  smile3521

Колкото и да е странно, вървят по-големи. Дори лекарят се учуди, че близнаци вървят по-големи! newsm12 Ама то с тая майка!  newsm47

Вече са по 150 г и са дълги по 9 см - почти колкото една пържола  smile3532

Цвети, аз ходя на женска консултация във военна болница, при лекаря, който ми следеше бременността и с Йоли. А ще раждам при друг - при този, при който родих Йоли  newsm53

Ако знаеш, че всеки ден влизам в темата, с очакване да чуя новини от теб Hug
Супер, много, страшно много се радвам, че всичко е наред Party
Браво на твойте маймунки-сладунки Hug

# 58
  • Мнения: 2 950
Благодаря ти, Цомбе!  hug

# 59
  • Мнения: 1 021
Браво Деска, много, многа се радвам, че всичко върви добре с бебоците. Деска ти как мислила ли си как ще раждаш, нормано или секцио? Четох тук някъде, че имало и такива мами-героини родили близнаците си нормално.
Цвети, аз като бях бременна с Мишо и се записах в Шейново за следене на бременността. Струваше около 120-160лв., незнам точно колко и там ми правиха абсолютно всички необходими изследвания. Не съм доплащала занищо след това. При личният си лекар изобщо не съм ходила. Те ми дадоха обменна карта за родилното отделение и това беше. Много съм доволна, нямам оплаквания. Там работят едни от най-добрите професионалисти. Живот и здраве ако забременея втори път, мисля пак там да отида.

# 60
  • Мнения: 2 950
Деска, аз се моля да застанат с главите надолу и да родя нормално. Много ме е страх от секцио! Praynig

# 61
  • Мнения: 1 021
Деска, аз се моля да застанат с главите надолу и да родя нормално. Много ме е страх от секцио! Praynig
Моля се и аз тогава да се обърнат маймунките!  Praynig Аз на твое място не съм сигурна дали ще имам смелост за нормално!
Абе, както прецени лекаря!  Peace Важното е всичко да е наред!

# 62
  • Мнения: 1 063
Деси много си сладка, като пържоли били  Joy Joy Joy Само такива новини да ни носиш Peace

Цвети и аз раждах в Шейново, но при познат лекар и съм доволна, а женската консултация вече е доста по-скъпа, за Жоро беше 220 лв., а сега чух, че е още увеличена, но 250 ли ми казаха не съм сигурна.Имат друго отношение, когато си бил при тях на консултация и когато отидеш просто, за да родиш.

# 63
  • Мнения: 10 758
и двете ги раждах в Правителствена.На консултация до 7-мия месец ходех в поликлиниката при акушерката.След това в Правителствена.И сто пъти да забременея, пак там ще раждам.

Деска, и двете са ми секцио.Няма от какво да се притесняваш Peace

# 64
  • Мнения: 1 021
Цвети  за Жоро беше 220 лв., а сега чух, че е още увеличена, но 250 ли ми казаха не съм сигурна.Имат друго отношение, когато си бил при тях на консултация и когато отидеш просто, за да родиш.

Може, може аз говоря за далечните 2003-2004.
Съгласна съм, че имат друго отношение като си бил при тях на консултация! Аз бях без уговорка, паднах се при един млад лекар, сигурно току що завършил. Всичко мина като по учебник!  Wink

# 65
  • Мнения: 277
Деси, Иве, тези 250 лв са за преглед/консултация или за цялата бременност? Ако това ми гарантира човешко отношение, никак не е много.
Какво се прави? Отивам там, явявам се и казвам: бременна съм, действайте  Laughing
Щото Ина в Чирпан я раждах, майка ми е медсестра там. Ама за това бебе не ми се ходи там, искам си при мъжа да си седа тоя път.
А за Правителствена как стоят нещата? Плаща ли се, колко горе-долу?
На село е лесно - има 1 болница, 2 добри специалисти и ти все ще се паднеш при единия от тях  Laughing
Да не говоря, че за тези пари там на ръце ще те носят!!! ама... човек сам си преценя и си взима решенията, важно е да има бебета!!!  Wink
Деси, нали така?  Hug Всичко е и ще е наред!!!

# 66
  • Мнения: 1 063
Да Деска аз затова го написах, за да не подлъжем Цвети.А лекари не искам да препоръчвам, защото аз ако съм доволна другия може да не е и после изпитвам чувство на вина...

# 67
  • Мнения: 1 063
Цвети всичко влиза в тези пари, следят ти бременността 9 месеца, те даже му викат 10/не знам защо/ и накрая раждаш Laughing, но в никакъв случай не те агитирам за Шейново, и за Правителствена чувам много добри отзиви не само от Цомбето Wink, всъщност и аз щях да раждам там Мони, но точно в месеца на термина затваряха отделението и така попаднах в Шейново...

# 68
  • Мнения: 277
40 гестационни седмици, равняващи се на 10 месеца. Така мисля... Благодаря ви!!!  Hug
А Правителствена ми е точно до работата!!! Ше проуча въпроса, пак благодаря!!!  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

# 69
  • Мнения: 4 006
Цвети, аз също съм много доволна от моя лекар (в Шейново), бях с уговорка.Ходих и на ЖК там, тя беше 220 лв, но от нея не съм доволна особено. Само удобството, че моят лекар можеше когато поиска да ходи да ми погледне картона. Иначе раждането + епидуралната ми струваха 800 лв, става дума за 2005. Лекарят е много добър, не си го заменям. Само дето сега май ще се маха от Шейново и ще ходи при Мазнейкови, но точно в момента е в чужбина и не мога да го питам за подробности.

# 70
  • Мнения: 1 021
Деси, Иве, тези 250 лв са за преглед/консултация или за цялата бременност? Ако това ми гарантира човешко отношение, никак не е много.
Какво се прави? Отивам там, явявам се и казвам: бременна съм, действайте  Laughing
Щото Ина в Чирпан я раждах, майка ми е медсестра там. Ама за това бебе не ми се ходи там, искам си при мъжа да си седа тоя път.
А за Правителствена как стоят нещата? Плаща ли се, колко горе-долу?
На село е лесно - има 1 болница, 2 добри специалисти и ти все ще се паднеш при единия от тях  Laughing
Да не говоря, че за тези пари там на ръце ще те носят!!! ама... човек сам си преценя и си взима решенията, важно е да има бебета!!!  Wink
Деси, нали така?  Hug Всичко е и ще е наред!!!
За цялата бременност са: консултации всики месец, към края всяка седмица, няколко пъти кръв, урина, видеозон, тонове, микробиология. Ако има нещо, което те притеснява може да отидеш по всяко време, няма да те върнат, нито да ти вземат пари.  Peace Ива да каже, но аз когато бях бременна не съм си правила фетална морфология и биохимичен скрининг, може сега и това да са включили, въпреки че тези изследвания са по желание.
И да: отиваш и казваш бременна съм, последна менструация беше еди кога си... те установяват наличието на бременност и те регистрират! Но мисля, че записваха след 3-тия месец или поне такъв спомен имам.
А това, че майка ти е мед.сестра е страхотно. Сигурно няма нищо по-хубаво в такъв момент собствената ти майка да е до теб и да дава всичко от себе си (само както може една майка)  и да ти бъде упора!
Каквото и да избереш, сигурна съм, че всичко ще бъде на ред! Тук тази тема е заредена само с положителна енергия и емоции.
 Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 1 021
Ей много бързо пишете бе, аз до като пусна отговор и 5 мнения сте наредили!  Crazy

# 72
  • София
  • Мнения: 900
Както се очертава няма да раждам скоро, да не кажа изобщо  Wink
Но моя приятелка е бременна
и иска да ражда в Токуда  Peace
За сега за там са само суперлативи  Peace

Ша прекръстя темата
Фолклор за бременеене  Laughing

# 73
  • Мнения: 1 063
Мине без мен в тази тема Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 900
Мине без мен в тази тема Joy

Абе то ако е заразноооооооооооооооо  Wink
Дали пък да не спрем да ходим, докато премине хубавата "епидемия"  Wink

# 75
  • Мнения: 1 021
Мине без мен в тази тема Joy

Абе то ако е заразноооооооооооооооо  Wink
Дали пък да не спрем да ходим, докато премине хубавата "епидемия"  Wink
Фолклор за бременнене е готино!  Grinning
Аз мисля да продължа да идвам, пък ако е заразно... Whistling след 9 месеца ще ми мине  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 1 063
Мине без мен в тази тема Joy

Абе то ако е заразноооооооооооооооо  Wink
Дали пък да не спрем да ходим, докато премине хубавата "епидемия"  Wink
Верно взе да прилича на зараза Joy, остават Ирка, Деси ииииии кой друг е с едно дете Wink Laughing
Тази болест я карах вече два пъти, мисля че ми стига Stop, надявам се да съм придобила траен имунитет...

# 77
  • Мнения: 4 006

Верно взе да прилича на зараза Joy, остават Ирка, Деси ииииии кой друг е с едно дете Wink Laughing
Тази болест я карах вече два пъти, мисля че ми стига Stop, надявам се да съм придобила траен имунитет...

ами то аз вече не съм съвсем от групата, но съм с едно дете....

# 78
  • Мнения: 1 063
Мартеа как можа да го кажеш  Crossing Arms, винаги ще си останеш част от групата и се радвам, че влизаш и ни четеш Hug
Значи и Мартеа е към карантинния списък  Peace

# 79
  • Мнения: 10 758
Деси, Иве, тези 250 лв са за преглед/консултация или за цялата бременност? Ако това ми гарантира човешко отношение, никак не е много.
Какво се прави? Отивам там, явявам се и казвам: бременна съм, действайте  Laughing
Щото Ина в Чирпан я раждах, майка ми е медсестра там. Ама за това бебе не ми се ходи там, искам си при мъжа да си седа тоя път.
А за Правителствена как стоят нещата? Плаща ли се, колко горе-долу?
На село е лесно - има 1 болница, 2 добри специалисти и ти все ще се паднеш при единия от тях  Laughing
Да не говоря, че за тези пари там на ръце ще те носят!!! ама... човек сам си преценя и си взима решенията, важно е да има бебета!!!  Wink
Деси, нали така?  Hug Всичко е и ще е наред!!!
Цветка, инфото ми е от 2004-та.Може да са се променили нещата от тогава.На две крачки ти е, отскокни и разбери.Аз плащах 50 лева депозит на регистратурата.След прегледа акушерката пишеше някакви кодове на един лист и с тоя лист като се върнеш на регистратурата, ти връщат остатъка от парите.Ох, не го обясних като хората...трябва да изнамеря темите за Правителствена в Здравния и ще ти дам линкове, да четеш.Раждането е безплатно, на лекарите не съм дала 1 стотинка.Само ги почерпихме.

Много объркано стана, нещо ми е мешавица в главата и не мога да си хвана мисълта.
Отиди и провери.Папазов е шефа на АГ-то.

# 80
  • Мнения: 2 950
Мина даде страхотна идея за новата тема!  Hug

# 81
  • Мнения: 277
Леле! Невероятни сте!!! Просто нямам думи!!!
Абе не знам откъде сте се събрали толкова положителни личности??
На улицата има само негативно настроени, намръщени лели и чичовци, а вие откъде сте се взели дявол да го вземе???
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Мартеа, какви са тези изявления??? Ти си си КОЛХОЗНИЧКА като всички нас!!! Една мама или се ражда колхозничка, или не. Ти си родена такава - да си част от нас!!!  Hug

# 82
  • Мнения: 4 006

Мартеа, какви са тези изявления??? Ти си си КОЛХОЗНИЧКА като всички нас!!! Една мама или се ражда колхозничка, или не. Ти си родена такава - да си част от нас!!!  Hug

 hahaha Joy

целувки на бременните кореми
и хубав ден!

# 83
  • Мнения: 634
 #Crazy Темата ни е на 2ра страница #Crazy


Верно взе да прилича на зараза Joy, остават Ирка, Деси ииииии кой друг е с едно дете Wink Laughing

Аз даже и едно нямам Confused, така че ако някой не е от групата на мамите-колхознички, това съм аз Confused,
но за сметка на това се навъртам около заразените, пък все някога ще ме хване и мен  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 063
Знам аз, затова си първа в списъка Wink

# 85
  • Мнения: 10 758
#Crazy Темата ни е на 2ра страница #Crazy


Верно взе да прилича на зараза Joy, остават Ирка, Деси ииииии кой друг е с едно дете Wink Laughing

Аз даже и едно нямам Confused, така че ако някой не е от групата на мамите-колхознички, това съм аз Confused,
но за сметка на това се навъртам около заразените, пък все някога ще ме хване и мен  Mr. Green
Верно ли Shocked
Лелееее, що не си казала мари момееее....другия път кат се видим да се отъркаш от Деската и Цвети.Може и от мен....обичам да заразявам хората Wink


# 86
  • Мнения: 634
#Crazy Темата ни е на 2ра страница #Crazy


Верно взе да прилича на зараза Joy, остават Ирка, Деси ииииии кой друг е с едно дете Wink Laughing

Аз даже и едно нямам Confused, така че ако някой не е от групата на мамите-колхознички, това съм аз Confused,
но за сметка на това се навъртам около заразените, пък все някога ще ме хване и мен  Mr. Green
Верно ли Shocked
Лелееее, що не си казала мари момееее....другия път кат се видим да се отъркаш от Деската и Цвети.Може и от мен....обичам да заразявам хората Wink




 Joy Joy Joy Няма да се отлепя от вас Joy

# 87
  • София
  • Мнения: 900
#Crazy Темата ни е на 2ра страница #Crazy


Верно взе да прилича на зараза Joy, остават Ирка, Деси ииииии кой друг е с едно дете Wink Laughing

Аз даже и едно нямам Confused, така че ако някой не е от групата на мамите-колхознички, това съм аз Confused,
но за сметка на това се навъртам около заразените, пък все някога ще ме хване и мен  Mr. Green
Верно ли Shocked
Лелееее, що не си казала мари момееее....другия път кат се видим да се отъркаш от Деската и Цвети.Може и от мен....обичам да заразявам хората Wink




 Joy Joy Joy Няма да се отлепя от вас Joy

Цомбоууууууууууууу,
внимавай с кво шъ я заразиш ма оууууууууууууу  Joy Joy Joy

Ире,
я стой по-близо до мъжо ти мило  smile3521
Десиииии, кога ще те видим - разтъжила съм се за тебе  smile3518

# 88
  • Мнения: 2 950
Ми евентуално другата седмица ще дойда, че този дъжд....  Sick Пък и вие все не сте сигурни кога ще имате.

Обаче аз как съм се затъжила за вас  Sad Много ми липсвате! като се сетя как два часа само хилежжжжжжжж  Hug

# 89
  • Мнения: 277
темите за бременностите ни не са лошо нещо, ама все пак искам да знам: ще ли имаме на 2-ри юни или не???  Thinking
хептем се обърках... newsm78

Деси, кога сме се хилели бе? Как можа да го кажеш! С тия строги преподаватели... А ние всички сме все тихички, скромни и изпълнителни...  Tired скукааааааа

# 90
  • София
  • Мнения: 900
Мамич,
мисля, че няма да имаме  newsm78
Нали е работен ден  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 634
И аз така мисля, а ако имаме- без мен Confused
А в неделя ще си имаме, нали Whistling

# 92
  • Мнения: 277
Значи остава неделя... Мисля да дойда...  Wink

# 93
  • Мнения: 10 758


Цомбоууууууууууууу,
внимавай с кво шъ я заразиш ма оууууууууууууу  Joy Joy Joy

Ире,
я стой по-близо до мъжо ти мило  smile3521

Ма оууууу, кви ги говориш ма оуууууууууууууу........ Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes Shocked

# 94
  • София
  • Мнения: 900


Цомбоууууууууууууу,
внимавай с кво шъ я заразиш ма оууууууууууууу  Joy Joy Joy

Ире,
я стой по-близо до мъжо ти мило  smile3521

Ма оууууу, кви ги говориш ма оуууууууууууууу........ Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes Shocked

Мисли мило, мисли!!!!!  newsm78
Ти си само наполовина руса  Wink
Не е това, което си мислиш  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Ивенцееееееее,
много си хубава мамино  Hug Hug Hug

Малиииииииииии, ква снимка  #Crazy #Crazy #Crazy
Хубав ден  Hug Hug Hug

# 95
  • Мнения: 1 063
Здравейте любими мои,честит празник на децата Ви и на тези от вас, които още се чувстват такива  party006  Party Time

Искам и да Ви почерпя, защото днес имам рожден ден, наздраве




  

# 96
  • Мнения: 1 063
Мине благодаря, това е прическата на кумата Wink

# 97
  • София
  • Мнения: 900
Еееееейййййййййй потайнице - ЗАЩО НЕ МИ КАЗА ОНЗИ ДЕН  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИВЕ!!!!

Годините все по-бързо разминаваш
и мислиш си - това е - остаряваш
Но ако имаш още да раздаваш
и все по нещо ново научаваш
и знаеш, че е време и да вземаш
любов ли, слава ли, или удовлетворение
това е вече само ТВОЕ решение!!!
Дерзай и знай!!!
В живота си, без ропот
ти просто придобиваш опит!!!

Нека всяко цвете на земята
ухае днес за теб самата!!!
Бъди желана, любима
и винаги незаменима
Бъди омайната звезда
Бъди това, което си
ОБИЧАНА И ИСТИНСКА ЖЕНА!!!

 Hug Hug Hug

# 98
  • Мнения: 1 063
 Embarassed не ми се карай много Embarassed
Благодаря ти мила,трогна ме и си го копвам веднага Hug

# 99
  • Мнения: 1 021
Иваааа!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
[/color][/size]

Желая ти много здраве, щастие и любов!
Бъди все така усмихната и лъчезарна!

# 100
  • Мнения: 1 021
Благодаря за почерпката. Взех си от всичко!  Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 1 063
И аз благодаря за прекрасните рози/любимите ми цветя/ и пожеланията Hug Hug Hug

# 102
  • Мнения: 7 474
Иве    Hug

Нека само обич топли твоите очи,
нека слънцето огрява дните ти с лъчи,
здравето да ти е спътник всеки божи ден
и 100 години да празнуваш този  ден рожден!.



# 103
  • Мнения: 634
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И ТИ, И ДВЕТЕ ТИ АНГЕЛЧЕТА!!!!!
МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!
ЗАПОВЯДАЙ ЕДНИ РОЗИ И ОТ МЕН



Аз само със салатка ще се почерпя Hug

# 104
  • Мнения: 10 758


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИВЕНЦЕ Hug Hug Hug

Нека радост ти изпраща съдбата всеки следваш час!
Бъди щастлива и гореща в чувствата си!
В любовта!
Всеки изгрев да посрещаш красива, мила и добра!
Каквото пожелаеш да стане мигом!
Да бъдеш силна, да мечтаеш...........
Наздравица за теб от мен!
Бъди щастлива! Heart Eyes

# 105
  • Мнения: 1 063
Лео, Ирка, Иве благодаря и за пожеланията и за розите Hug Heart Eyes
Чувствам се богата и щастлива с приятели като вас, обичам Ви!!!

 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 106
  • Мнения: 10 758
Лео, Ирка, Иве благодаря и за пожеланията и за розите Hug Heart Eyes
Чувствам се богата и щастлива с приятели като вас, обичам Ви!!!

 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
И аз те обичам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Уф, как искам да дойдеш утрееее Cry

# 107
  • Мнения: 1 063
Хайде да пием кафе другата седмица и ще ми разкажеш как е минало Laughing Hug

# 108
  • Мнения: 10 758
Хайде да пием кафе другата седмица и ще ми разкажеш как е минало Laughing Hug
Става Peace
И без това през ден съм в салона на Тути Wink

# 109
  • Мнения: 1 063
Супер, много се радвам Hug

# 110
  • Мнения: 2 950
Иве, честит рожден ден на патерица. да си жива и здрава и да са ти здрави децата, че и ти да си спокойна!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Аз бях малко болна, но мисля, че следващата седмица наййййййййй-сетне ще съм готова за кафенце!  Simple Smile

# 111
  • Мнения: 1 063
Благодаря Деска, да ти се връща тъпкано здравето  Laughing Heart Eyes Hug
И как така си била болна Crossing Arms, а за кафето знаеш, че винаги съм насреща, чакам само да свирнеш Peace

# 112
  • Мнения: 634
Ей, Деска, как успя да се разболееш Cry Confused

Искам и аз на кафенцеееееее Crossing Arms


А за довечера кой ще ходи от колхозничките, ясно е за спамерките hahahaи от колко часа? Whistling

# 113
  • Мнения: 10 758
Деси, оправяй се бързо PeaceПогали коремчо от мен Hug

Невидимке, другата Деси ще идва на купона.От 8 и 30 е Peace

# 114
  • Мнения: 1 021
Деси, оправяй се бързо PeaceПогали коремчо от мен Hug

Невидимке, другата Деси ще идва на купона.От 8 и 30 е Peace
smile3521 ще идвам, даже и Силвето ще доведа! Аз малко късно писах на Лео ама  ooooh! ooooh! ooooh! една глава за какво по-напред. В краен случай ще седи в мен ако няма места.  Crazy
Леооооо, дай ми знак, че си ми получила ЛСтооооо.

# 115
  • Мнения: 1 021
Какви са тези кафета дето ги пиете и все без мен  Crossing Arms
Аз само за кръчмите разбирам........ май и не пропускам  Wink

# 116
  • Мнения: 10 758
Деси, оправяй се бързо PeaceПогали коремчо от мен Hug

Невидимке, другата Деси ще идва на купона.От 8 и 30 е Peace
smile3521 ще идвам, даже и Силвето ще доведа! Аз малко късно писах на Лео ама  ooooh! ooooh! ooooh! една глава за какво по-напред. В краен случай ще седи в мен ако няма места.  Crazy
Леооооо, дай ми знак, че си ми получила ЛСтооооо.
Ехааа, верно ли и Силвето ще идва  Party Party Partyюхуууууууууууууу

лео спинка в момента, малко по-късно ще се появи, но все си мисля, че за едно дупе ще се намери място Peace

Ние кафе с Ивето още не сме пили, то е само перспектива Wink

# 117
  • Мнения: 1 021
И аз си мисля, че все ще се сместим някак!  Wink
Аз след малко излизам с дребния, че ми взима душата с една кола с педали, обикаляме ли обикаляме градинките и все локви търсим  ooooh! До довечера - на тези, които ще идват, а на другите  Hug и се надявам и с тях да се видим тези дни!

# 118
  • Мнения: 10 758
И аз си мисля, че все ще се сместим някак!  Wink
Аз след малко излизам с дребния, че ми взима душата с една кола с педали, обикаляме ли обикаляме градинките и все локви търсим  ooooh! До довечера - на тези, които ще идват, а на другите  Hug и се надявам и с тях да се видим тези дни!
Айде бегай, до довечера Hug

# 119
  • Мнения: 277
С голяяямо закъснение, но не мога да пропусна:

ИВЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА НЕ ИЗГУБИШ ДЕТСКОТО В СЕБЕ СИ!
МНОГО ЛЮБОВ И КЪСМЕТ ТИ ЖЕЛАЯ!!!
[/b][/size][/color]
  bouquet  Hug   bouquet  Hug   bouquet  Hug   bouquet  Hug   bouquet  Hug   bouquet

# 120
  • Мнения: 1 063
Мерси Цвети Hug Heart Eyes
Ти как си?

Деска чакам включване да кажеш как така си била болна и как си сега/нали не си пак притеснена/ Crossing Arms

На купонджийките желая една незабравима нощ  love001 да танцувате и заради мен newsm19

# 121
  • Мнения: 1 063
   Party Купона е бил страхотен щом още спите Party

# 122
  • Мнения: 634
Ооох, да, страхотно беше Drunk newsm68
Танци-манци, танцувахме и заради теб Иве, ама друсахме кючеци повечко Mr. Green

Я бързо се стройте и пребройте, ако някой въобще ЩЕ ходи на хоп-троп днес, да се отчете, че ще се обадя на Ицо и Марги, че няма да имаме Confused

Еееех, както каза Деси, щом е за купона- вчера имаше толкова народ, а за днес- никой!
Отивам да доспивам, чеее Sleeping

# 123
  • Мнения: 1 063
Имах желание да дойда, но се оказа, че програмата за днес ни е доста натоварена...така че мен не ме бройте.

Чао от мен и хубав ден  bouquet

# 124
  • Мнения: 634
Добро утрооооооо  bouquet

Черпя едно кафе за ранобудните




Мацката с черния потник Wink, чакаме снимки и от тебе Hug



И ей да знаете, купих си сутиен за спорт, така че, ако обичате, вече без оправдания Close, другата събота в 10 знаете къде Twisted Evil
Айде, че и аз искам да го играя тва гръцкото Crossing Arms

# 125
  • Мнения: 1 063
Невидимке благодаря за кафенцето Wink, как сте момичета, на мен днес ми е празнично, защото приятелката ми има рожден ден и макар да е много далеч на мен ми е хубаво все едно съм с нея Laughing

За другата седмица не знам дали ще съм на линия, че сме канени на сбор и ако е хубаво времето/и сме здрави Praynig/ сме там Peace

Хубава и спорна седмица на всички!!!
 Hug Hug Hug

# 126
  • Мнения: 2 950
Ееееей, едно кафе решихме да пием ние отхвърлените с Ивето и вие веднага завидяхте!  Hug на всичкото отгоре ние само още се уговаряме - все някой болен има  Sick Вие си ходите по кръчми, въртите гибеци, а ние едно кафенце не можем още да си спретнем!  #Cussing out Обаче тази седмица съм се заканила Иве! ще ти звънна - да чукна на дърво, всичко да е наред!  Hug

# 127
  • Мнения: 1 063
Ще чакам  Laughing
Аз преди време писах,че на който му се пие кафе и няма какво да прави съм насреща/стига да дойде до Младост/, но никой не отговори dontknow

# 128
  • Мнения: 2 950
Аз и без това съм в Младост! ти ще си с детето, нали? Аз трябва да дойда при теб?  newsm78 В четвъртък сутринта съм на лекар, защото като седя пред компютъра, все едно някой ми забива пирони в очите и ще го помоля за болничен. И ако ми даде болничен, до колкото знам в петък времето ще е хубаво, така чеееее......  Praynig

Цветииии, пиши как си? ходи ли на лекар? много се вълнувам за теб, а ти не влизаш, нищо не казваш  newsm78

# 129
  • Мнения: 1 063
Деска ако е хубаво времето ще хванем автобуса с Жоро и ще дойдем Peace

Не знам, защо никой не пише в темата newsm78 започнах да водя монолози и затова и аз не пиша Crossing Arms

# 130
  • Мнения: 634
Ми и аз се чудя #Cussing out
Вместо да се увеличаваме, се разпадаме Close


И аз съм в младост, но напоследък само вали Confused, а и ти нямам телефона Whistling
Може да намина скоро към рума да пийнем кафенце, че и до шивача ще наминавам там.


Хайде на отчет-да се запише, който ще идва тази седмица.
Ааааааааа, несериозна работа Close Close
Тъкмо започнахме да набираме популярност в Градина с нашите хорА. Гледаха ни с респект на Джангурицата smile3521 Айде- трябва да омайваме и други мами насам Hug

# 131
  • Мнения: 1 063
Ирка пратих ти на лични мобилния си Peace
За танците още не знам, към края на седмицата ще кажа, не ми се карай много Laughing

# 132
  • София
  • Мнения: 900
Мамини заминаваме в петък на три дневен КУПОН  newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68

Оптики Фокс имат рожден ден - 11 години  Peace

А на тези купони става истински фурор  Wink Wink Wink


И всяка година мястото е тайна,
само ни информират за километрите и облеклото  Mr. Green
За тази година е до 200км., да носим бански и по два официални тоалета  ooooh! ooooh! ooooh!

Цунки от мен  Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 2 950
Е браво бе! Мен ме няма и групата се разпада! Ще взема една пръчка и ще ви събирам събота и неделя като пилци. Ходете бе хора! Аз така ви завиждам, че можете да подскачате, знаете ли как ми се ходи на мен  Cry

# 134
  • Мнения: 634
Еееей, каки, верно ли Hug Hug  bouquet  bouquet
Хубаво да си изкарате!
Много гюбеци и хорца да друскате Mr. Green
Ние не успяхме да поговорим, че аз нещо...бързо ме хвана ракийката Embarassed Embarassed Ама като се видим следващия път! Simple Smile

# 135
  • Мнения: 277
Ей, ами ЧРД на оптики FOX!!!   bouquet Още дъъъъъъъъъълги години напред и нагоре!!! С Мина начело Wink

Аз тази седмица вероятно ке работя, та няма да мога ни кафе да пия в Младост, ни хоро да играя  Cry Другарят Буш няма да изкара без нас, така че... трябва да съм налице през уикенда.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Деси, благодаря за проявения интерес към моята скромна личност  Hug - добре съм, отворил ми се е апетитът... не към нещо конкретно, а просто... той си е бил винаги доста отворен, така че не ме учудва... Да, ходих и на лекар - имаме първата снимка на бебето. Е, не знаем кое от всички петна е бебето, но... другата седмица ще разбера, че пак съм на лекар.
Кажи ти как си? Надявам се и знам, че си ок, ама да потвърдиш само  Simple Smile Hug

# 136
  • Мнения: 2 950
Цвети, радвам се, че вече всичко е сигурно! Hug Дано си си намерила и добър лекар  Praynig
Аз съм добре. Влизам за малко в нета, че много ме болят очите, но утре съм в ЖК и ще питам доктора какво да правя!

# 137
  • Мнения: 1 021
Ето ме и мен! Аз потвърждавам, че в събота съм на линия!  Peace
Така като гледам до сега сме Невидимка и аз!  Sad
Минаааа, спри се бе душа. То не бяха сватби, кръщенета, купони , банкети.....без сили ще останеш!  Hug
Деска, а ти що не дойдеш в събота да се видим, то като гледам хора няма да се играят  Thinking ами поне да си поговорим!
Цвети, радвам се, че всичко е на ред и много съжалявам, че няма да дойдеш в събота, но ще чакаме по-добри времена!
ПРИЗОВАВАМ АНСАМБЪЛА ДА СЕ МОБИЛИЗИРА
ЗА СЕГА УВАЖИТЕЛНИ ПРИЧИНИ ИМАТ САМО ДЕСКАТА И ЦВЕТИ, А ОСТАНАЛИТЕ ....  Naughty
ДЕСКА ВЗИМАЙ ЕДНА ПРЪЧКА И ГИ ПОДКАРВАЙ
[/size] [/color]
 Hug Hug Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 634
Цомбеее Heart Eyes,
ти ще идваш ли да подрусаме малко?

Аз за събота следобяд мисля да се обадя в салона за фризьор, маникюр, педикюр, въобще цялата да ме оправят Mr. Green
Ти ще минаваш ли през салона да ударим един лаф? Heart Eyes

# 139
  • Мнения: 634
Звънях на Ицо- каза, че тази седмица ще си имаме и ще пише неизвинени!!!

Миналата седмица Марги ходила събота и неделя в училището, почакала и си тръгнала- никой нямало  Embarassed
Аз не им звъннах тогава, защото се сетих, че има някои, които не пишат тук, а може да са решили да отидат пък точно тези дни Confused

И така.. ми, Десита, ако сме само двете тая седмица ще вземем да научим не едно, ами три хора, за да ги е яд после, че не са се наканили да дойдат Mr. Green

# 140
  • Мнения: 2 950
Правилно! то пък в крайна сметка няма да въртите все едно и също, щото другите са нИсИриозни  #2gunfire

# 141
  • Мнения: 1 063
Направо ме е страх вече да влизам, все някой се кара за нещо или пък стреля за друго нещо Mr. Green

# 142
  • Мнения: 10 758
Цомбеее Heart Eyes,
ти ще идваш ли да подрусаме малко?

Аз за събота следобяд мисля да се обадя в салона за фризьор, маникюр, педикюр, въобще цялата да ме оправят Mr. Green
Ти ще минаваш ли през салона да ударим един лаф? Heart Eyes
Идва ми се много, ама майка ми има РД и ще иска да й помагам в подготовката за вечерта.А и незнам кой ще гледа дзверо.Ако успея нещо да направя, ще дойда Peace
В събота и неделя следобяд я няма маникюристката.До 2 часа е.А през седмицата е след 2.Иначе, Вики си е там и ще те направи още по-красива.В събота е до 6 часа.Звънни и се разбери.Ама кажи й коя си.От форума, от танците и т.н. Heart Eyes Hug

# 143
  • Мнения: 634
Добре,
надявам се да не ми затвори телефона като кажа- "Цомба ме праща" Embarassed Mr. Green

# 144
  • Мнения: 1 063
Мине весело изкарване и честит рожден ден на оптики Фокс-винаги да бъдат номер едно на пазара!!!

Деска и Цвети при вас как са нещата?

Да си кажа за танците, че със сигурност няма да идвам, защото свеки си отива в Сливен, а мъж ми е на работа по същите причини, заради които и Цвети ще бъде Laughing надявам се, че няма да ме разстреляте Peace Mr. Green

Целувам Ви  Hug Heart Eyes  love001

# 145
  • Мнения: 10 758
Добре,
надявам се да не ми затвори телефона като кажа- "Цомба ме праща" Embarassed Mr. Green
Joy Joy Joy

# 146
  • Мнения: 1 021

И така.. ми, Десита, ако сме само двете тая седмица ще вземем да научим не едно, ами три хора, за да ги е яд после, че не са се наканили да дойдат Mr. Green

 И после няма да им ги показваме пък  smile3533

# 147
  • Мнения: 10 758

И така.. ми, Десита, ако сме само двете тая седмица ще вземем да научим не едно, ами три хора, за да ги е яд после, че не са се наканили да дойдат Mr. Green

 И после няма да им ги показваме пък  smile3533
Crossing Arms

# 148
  • Мнения: 634
1.............2..............3   хорца    hahaha hahaha hahaha

  bigdance2 newsm19

И утре ли няма да идва никой , ам?  newsm65

 smile3533 smile3533

# 149
  • Мнения: 1 063
Колко хора казваш научихте... Mr. Green
Аз не мога много съжалявам Sad Колко човека бяхте днес?

# 150
  • Мнения: 634
Ми само аз и Десита, и Силвето и нейната кума май й беше ooooh! Последната е завършила физическо възпитание доколкото разбрах и даже и граовското знаеше Simple Smile, а и Джангурицата не й се опъна Simple Smile
Дано утре се присъедни още някой  Confused

# 151
  • Мнения: 1 063
Да дано да сте повече, а за хората нищо не каза Laughing

# 152
  • Мнения: 634
Ми не исках да ви депресирам, ама щом толкова настояваш..... Mr. Green

Едното е Опас, добруджанско, даже два варианта, понеже сме много добри Mr. Green
Второто е Трите пъти, Ицо се опита да ни пробута лесния вариант, но  Naughty, ние научихме един "по-труден".
И третото е Гръцкото понеже не аз не бях тогава, когато сте го учили. Crossing Arms

И да не забравя smile3533
Айде стига толкова да не ме набиете другия път Embarassed Rolling Eyes

# 153
  • Мнения: 1 063
Аз докато не науча хубаво граовското и джангурица, а за малашевското да не говоря не мога да мисля за нови хора, ще вървя един клас назад от вас smile3506

# 154
  • Мнения: 634
Дано следващата седмица всичко да е ок и да можеш да дойдеш и докато не ги научиш, няма да те пуснем Grinning Просто не си играла отдавна, като направим един тренинг ще наваксаш! Peace

# 155
  • Мнения: 10 758
Оооо, Невидимкееее, честита ти нова глава, ръце и краци  bouquet Hug
Доволна ли си?Хареса ли ти салона?

Не ме ядосвай с тия хора, че ще се побъркам вече.

# 156
  • Мнения: 1 021
Ей верно, че и малишевско имаше, а ние отдавна не сме го играли.

За съжаление и аз днес ще пропусна, но другата седмица съм на линия, даже още една мама от форума май ще дойде!
Приятно тропкане на сериозните  Heart Eyes

# 157
  • Мнения: 634
Първо, днес бяхме само със Силвето, поиграхме си въпреки всичко newsm68
И както можеше да се очаква, на Ицо и Марги не им е изгодно така да имаме един път месечно Confused и се разпускаме за лятото smile3518
Помолих ги поне юни месец да изкараме Confused
Марги обеща да се включи и ще видим колко сме за следващата събота и неделя и ще преценим.

Иначе днес научихме още едно хоро hahaha т.е. друг вариант на ширтото Grinning

Цомбич, салона много ми хареса Heart Eyes
С нова коса, ръце и крака съм, обаче ако знаеш какво ми се случи сега, направо ми се реве, ама хайде посмейте ми се, че като споделя и ми олеква повече Confused На връщане от танците, както си вървях по една от алейките зад деницата, тя свърши в една кал и нямаше на къде да се връщам, пристъпих леко-видях че е изсъхнала и реших да мина и .... затънах до глезени в лайната на камилите от цирка. Направих си кална баня hahaha И като се прибрах пуснах силната струя вода и вече съм без педикюр, а така ме беше нарисувала CryПовече няма да стъпя на цирк! Не стига, че така тероризират животните и ги държат гладни, ами после и лайната им стоят на тротоара до следващата година. Добре дошъл, Буш, ако искаш ще ти покажа от къде да минеш #2gunfire

# 158
  • Мнения: 1 063
Ирка голямо приключение Shocked как се прибра, с градски транспорт ли...

# 159
  • Мнения: 634
Ми мислех да звънна на Митко да дойде да ме прибере с колата, ама викам за 200 метра- после да води на автомивка.. разправии хиляда и реших да тръгна пеша и така..беше просто ужасно, имах чувството, че а някой ми е подхвърлил някой майтап, щеше да ми изчисти краката с език, да го кажа най-културно Laughing

# 160
  • Мнения: 1 063
Е чак такава гавра с л...а едва ли ще направи някой,друг път като видиш кал няма да газиш в нея Mr. GreenАма и как реши, че е от камилите точно там,където бяха те ли се случи newsm78

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 18:00 от Iva M.

# 161
  • Мнения: 634
е аз половината трасе го минах без проблем, беше си точно изсъхнала кал и изведнъж  sport027
ми първо ми замириса и после като се огледах се сетих, то си е цяло блато там образувано от щраусите и камилите newsm11

# 162
  • Мнения: 1 063
Много е гадно, но те горките животни нямат вина....а общината дали е глобила господин Балкански за мръсотията, която е оставил след себе си newsm78

# 163
  • Мнения: 634
Разбира се, че животните нямат вина, а до останалото- въпроса е риторичен Confused

# 164
  • Мнения: 1 063
Естествено, че е риторичен Wink

# 165
  • Мнения: 10 758
Ох, Ирка....хем ми стана гадно, че си ги нагазила....хем ми стана смешно.Извинявай за второто Heart Eyes
Радвам се, че си останала доволна от Вики и другите девойки.
Аз също съм доволна и от козметичката, и от маникюристката.А за ВИки няма какво да кажа повече, обичам си я много Heart Eyes

# 166
  • Мнения: 1 063
Ирка аз покрай твоите премеждия забравих да попитам, какво точно сте се разбрали с Марги, защото аз още не съм си платила май месец newsm78 Според мен е най-логично да се прекъсне лятото, едва ли ще се събираме повече от4-5 човека,което за тях не е вариант...

# 167
  • Мнения: 634
Ем, посмейте се, аз иначе нямаше да го напиша тук, въпреки че си ми е гадно де..както и да е ..бързо се забравя..

И от Вики, и от козметичката как се казваше, съм много доволна Heart Eyes Маникюристката я изнервих тия два дена, ама си имаше много работа по мене,де Blush Дано не ме мрази вече Laughing

# 168
  • Мнения: 634
Ирка аз покрай твоите премеждия забравих да попитам, какво точно сте се разбрали с Марги, защото аз още не съм си платила май месец newsm78 Според мен е най-логично да се прекъсне лятото, едва ли ще се събираме повече от4-5 човека,което за тях не е вариант...
Нищо конкретно, Марги каза, че ще пише тук.
Мооооля ви се да се съберем поне юни да изкараме, че на мен не ми се прекъсва, но наистина не им е рентабилно да сме по двама-трима и лятото ще почиваме, най- вероятно на септември- пак.
Аз платих за май, въпреки че съм ходила само един път, но ми стана гузно Confused, че сме такива несериозници.Милите, само наема не могат да си платят сигурно Sad

# 169
  • Мнения: 634
Ем, посмейте се, аз иначе нямаше да го напиша тук, въпреки че си ми е гадно де..както и да е ..бързо се забравя..

И от Вики, и от козметичката как се казваше, съм много доволна Heart Eyes Маникюристката я изнервих тия два дена, ама си имаше много работа по мене,де Blush Дано не ме мрази вече Laughing

Пак аз Laughing
Да допълня за скапания ми ден- вечерта реших да изляза малко да се разсея и познайте- обувам едни дънки- къса ми се копчето непоправимо, свалям- обувам един панталон и ми се цепи на крачола.
Е....простооо... Crossing Arms Crossing Arms егати каръка съм днес Crossing Arms Crossing Arms

# 170
  • Мнения: 10 758
Добре, че е свършил деня.Кой знае още какво щеше да ти се случи ooooh!
Айде, па от утре да не ти е на карък. Peace
А за маникюристката - това й е работата все пак.
Козметичката се казва РЕни.
Маникюристката - Джули.

# 171
  • Мнения: 1 063
Ирка легни си мила, днес не ти е ден...Утре ще чакаме включване Hug

# 172
  • Мнения: 1 063
Добро утро милички, желая на всички усмихната и спорна седмица/най-вече на Ирка Laughing/ Hug Heart Eyes

Мине как изкарахте? Пак ли ти беше много зле? Laughing

# 173
  • Мнения: 2 950
Здравейте, момичета! Защо ще прекъсвате лятото  newsm78 кофти. Дано изкарате поне юни, че да дойда един ден да ви видя. Ама защо не ходите бе хора?  newsm78 Като се сетя, че само от читалището сме поне 7-8 човека, че идруги много уж се записаха - какво стана? Направо ми става тъжно за хубавата ни група Cry
Аз все си представям как събота и неделя тропате и се превивате от смях както си беше преди  Confused

# 174
  • Мнения: 634
Добро утро и от мен!  bouquet

И аз пожелавам на всички хубава седмица, най-вече на себе си Laughing
Черпя с едно кафе и закуска Wink

# 175
  • Мнения: 10 758
Добро утро и от мен!
Мерси за кафето и закуската Hug
Ирка, пожелавам ти много късмет тази седмица Hug

Деси, как е тумбачето?Бебочковци как се чустват?

# 176
  • Мнения: 2 950
Цомбе, добре съм сега, като съм в болничен. Днес определено си почивам цял ден. А бебоците, де да ги знам - още нищо не усещам. Само дебелея  Joy

# 177
  • Мнения: 1 021
Здравейте и от мен!
Леле Ирка, вчера вярно не ти е било ден! Надявам се днес вече всичко да е наред  Wink
Много тъпо ми стана сега като прочетох, че няма да имаме  Sad цяло лято!
Добре, какво става с варианта с вечерните репетиции? Аз смятам, че тогава повече хора ще идват! Нека наистина всички, които са идвли да напишат, смятат ли да идват за напред или наистина е по-добре да не губим времето на Марги и Ицо и да ги ангажираме!  Sad  Другото което ми хрумва е да си плащаме твърда месечна такса, а не както ни водят по брой посещения,  и кой когато идва да идва, въпросът е че наистина те сигурно не могат залата да платят, освен това идват от другият край на София, и не на последно място полагат труд като всички нас, който би следвало да им се заплаща! Хората направиха всичко възможно да се преместим в по-голямя зала, че много хора бяхме, чак в актовата щяхме да се местим по едно време, а сега по 2-3 човека ходим!
Егати, ама много се сдухах, честно!  Sad Ще спра да пиша, че после ще ме яд сигурно, като се успокоя!

# 178
  • Мнения: 1 063
Мислех да напиша дали ще сме тук или не, но се отказах,защото вече не знам като стана и какво ме чака...едва ли ще мога да идвам лятото,съжалявам не ми се сърдете много Sad

Мине къде си, липсваш ни......

# 179
  • Мнения: 1 021
На тази дата преди 3г. станах мама на най-прекрасното дете на света!  Grinning
Заповядайте, почерпете се!
Не можах да намеря в нета торта с джип, но тази прилича на истинската!

и кафенце, че още е рано за друго  Wink

# 180
  • Мнения: 10 758
Деска, да ти е жив и здрав юнака.Много да те слуша и малко бели да прави. Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 181
  • Мнения: 277
Деси,
Жив и здрав да ти е малък Мишо!!! Да те радва много и тебе, и мъж ти! Да е щастлив, да е безгрижен... И всичко хубаво да му се случва!!!


 bdbaloni  Tada  bdbaloni

# 182
  • Мнения: 1 021
Благодаря  ви за хубавите пожелания!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 183
  • Мнения: 1 063
 baloni Честит рожден ден на Мишо baloni

Деска пожелавам му много здраве,да бъде умерено послушен Wink и много, много щастлив, а вие да сте живи и здрави, за да му се радвате!!!

 nbirthday newsm67 nbirthday



 

# 184
  • София
  • Мнения: 900
Ейййййй Деска,
да ви е жив и здрав малкия, сериозен мъж!!!  Hug Hug Hug
Винаги да те радва!!!
  Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni

Ивенце, как си ми мило  Hug Hug Hug

Момичета, за жалост аз няма да идвам лятото  Cry
Ние винаги изчезваме от София още в петък  travel 1swing  Nature Sunny photo newsm49 newsm41

И аз имам да плащам-май за два пъти  newsm78
Може ли някой да пита колко дължа  Praynig Praynig Praynig

Как са мамите, с мърдащи пупи  Hug Hug Hug

# 185
  • Мнения: 1 063

Ивенце, как си ми мило  Hug Hug Hug
Ако за мен става въпрос Laughing...
  33uu не знам как съм, нямам време да разбера...По-добре кажи вие как изкарахте на купона, имаше ли много изненади Laughing

# 186
  • Мнения: 10 758

Ивенце, как си ми мило  Hug Hug Hug
Ако за мен става въпрос Laughing...
  33uu не знам как съм, нямам време да разбера...По-добре кажи вие как изкарахте на купона, имаше ли много изненади Laughing
Епа за теб....аз съм Цомба Wink

# 187
  • Мнения: 1 063
Аз се застраховам, че да не стана смешна да обяснявам пък никой да не ме пита Mr. Green

# 188
  • Мнения: 634
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИШО НА МАМААААААА  bouquet  bouquet  bouquet
И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАМА  Wink
ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, И САМО С УСМИВКИ ДА ТЕ ДАРЯВА!!

# 189
  • Мнения: 1 063
Здравейте хубавици, как сте?

Защо всички спряха да пишат, какво става newsm78

Деси как изкарахте купона?Мишо получи ли много подаръци?

Ирка при теб всичко наред ли е? Laughing

Деси и Цвети как са бебоците, а вие?

Мине много работа ли имаш?

Цомбе ти какво правиш, как си,къде си? Party

Стелето не влиза, Лео не влиза....много мрачна ни стана темата Sad

# 190
  • Мнения: 10 758
Здравейте хубавици, как сте?

Защо всички спряха да пишат, какво става newsm78

Деси как изкарахте купона?Мишо получи ли много подаръци?

Ирка при теб всичко наред ли е? Laughing

Деси и Цвети как са бебоците, а вие?

Мине много работа ли имаш?

Цомбе ти какво правиш, как си,къде си? Party

Стелето не влиза, Лео не влиза....много мрачна ни стана темата Sad
Здрасти, слънце Hug
Аз се моткам кат муха без глава.Дзверо беше с дрисък и подсечено дупе, та го оправям сега.От време на време ходя в автокъщата да помагам(сега съм там).Иначе съм горе долу добре.Мъча да преборя една кашлица от две седмици и не става, мамицата й.
Ти как си?

# 191
  • Мнения: 1 063
О Цомбе и той ли е болен?Вирус ли някакъв?
Представям си колко клиенти имате щом си ти там Mr. Green
Твоята кашлица да не е алергична,защото и аз имам задавяща, суха и дразнеща, не можах една седмица да си купя лекарства и ме съсипа...
Познай как съм, Жоро пак е болен Sad

# 192
  • Мнения: 10 758
О Цомбе и той ли е болен?Вирус ли някакъв?
Представям си колко клиенти имате щом си ти там Mr. Green
Твоята кашлица да не е алергична,защото и аз имам задавяща, суха и дразнеща, не можах една седмица да си купя лекарства и ме съсипа...
Познай как съм, Жоро пак е болен Sad
Абе май са зъби newsm78Още не са му избили последните кътници. ooooh!Ръцете са му постоянно там.
В спамо-чат темата ме попитаха същото за кашлицата.Незнам дали е на алергична основа.Трябва да хода при свеки да ме прегледа( тя ни е джи пи).Точно същата е и мойта.Особено вечер като си легна....еее направо откачам.

Миличкия CryКакво му е сега?Цункай го от мен Heart Eyes

# 193
  • Мнения: 7 474
Здравейте хубавици, как сте?
]Цомбе[/b] ти какво правиш, как си,къде си? Party
 Лео не влиза....много мрачна ни стана темата Sad

 Hug Тук съм миличка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, просто нещо съм настинала и от три-четири дни ме боли глава и почти не пиша  ooooh! Ще се поправя , само да ми мине   bouquet

# 194
  • Мнения: 1 063
Цомбе голяма си късметлийка и аз искам да си имам роднина личен лекар, че сега покрай Жоро съм луднала от направления и простотии Crossing Arms Mr. Green
Жоро е пак с температура, двустранен катарален отит и не знам какъв си ларингит и т. н., сега последно ще ни изследват имунната система и днес ми се разказа играта докато  осигуря направленията, всеки се измъква както си знае понеже изследванията струват 200лв....
Ти вземи си купи противоалергични,сега цъфтят много треви и е ад Tired

Лео и ти ли , какво става, вируси ли пак върлуват не знам, но много народ е болен Sad
Хайде всички болни да оздравяват и марш към морето да събират слънчеви лъчи Laughing Sunglasses

 Hug Hug Hug

# 195
  • Мнения: 277
Здравейте и от мен, момичета!
Аз вярно от почти 99 години не съм писала, но влизам да ви чета, защото знам, че ще прочета интересни неша. Не съм се излъгала нито веднъж. Само тия болести.... от къде ги намирате бе??? Кашлици, ларингити, настинки, зъби... аиде последното както и да е, то без това не може, зъби все ще му трябват на човек Simple Smile
Аз не съм писала, зашото тия две седмици бях ангаже малко повече от друг път, нали посрешахме другаря Буш... стиснах му ръката даже, ако някой това го вълнува... Simple Smile
Стела е добре, малката Рая расте, та пушек се вдига Simple Smile Ние почти всеки ден се виждаме с тях, тя милата все тича нанякъде  newsm75 newsm79 newsm28 hang newsm71 еми така е... Simple Smile
Днес съм на контролен преглед някакъв, ще си занеса снимката на бебето, да ми я разчетат, че като ми я правиха беше "нелегално" и трябваше да се изнеса бързо от кабинета, че дойдоха хора Simple Smile извадих късмет просто Simple Smile
Та така...
А относно прекъсването за лятото - май е по-добрият вариант... няма смисъл да се работи с 1-2 човека, загуба на време е за всички... На есен с песен Simple Smile

 Hug  Hug  Hug

# 196
  • Мнения: 2 950
Цветииии, бравос за новините. Пак да пишеш за бебока.  Hug

# 197
  • Мнения: 1 063
Ей Цвети браво бе, някой документира ли събитието с Буш,това ще остане в семейната ви история Wink После не си си мила ръката цял ден нали Mr. Green
Чакаме новини след прегледа....
Поздрави Стелитка  Hug

Деска пиши по-често  Wink

# 198
  • Мнения: 1 021
Здравейте и от мен!
Не съм писала, защото вчера не бях на работа, а в къщи нямама нет!
Купона мина страхотно! Разбира се имам забележки относно организацията в клуба където празнувахме, но като цяло децата много се забавляваха. Имаше достатъчно място за игри, а Мишо беше много щастлив и доволен! Толкова е хубаво когато виждаш радост в очите на децата, че  Heart Eyes нямама думи, този път наистина оцелихме. Незнам дали ви се е случвало, но ние веднъж подарихме по някакъв повод на Мишо играчка, която бяхме сигурни, че ще хареса и не можете да си представите какво разочарование се изписа на лицето му когато я видя, а на нас ни стана 100 пъти по тъпо. Ужас! От тогава се моля всеки път когато купувам нещо да не видя същата реакция! Този път за радост всичко беше супеееееер  Grinning Grinning Grinning Вечерта след партито до 24.00 часа играхме и разглеждахме подаръци! Та така .... Такива са емоциите около рожденния ден!
Като гледам май наистина ще се разпускаме за лятото! Свиркайте когато се уговорите за кафе! Поне да не се забравим  Heart Eyes
Пожелавам на всички болни - бързо оздравяване!  Hug Hug Hug

# 199
  • Мнения: 2 950
Момичета, мога ли да ви помоля за нещо? Много ви моля, ако някоя от вас може да ми помогне по счетоводни въпроси, да свирне. Намирам се в една доста заплетена ситуация и ако някоя се навие да й разкажа и ако може да ми помогне, ще е супер. Става въпрос обаче да се занимавате със счетоводство, за майчинството и болничните става дума.
Вече се омотах отвсякъде. Питах мамите от темата в бъдещи и настоящи майки, обаче много искам и второ мнение!

А вие къде се губите? Темата на 2-а страница отишла  newsm78

# 200
  • Мнения: 1 021
Момичета, мога ли да ви помоля за нещо? Много ви моля, ако някоя от вас може да ми помогне по счетоводни въпроси, да свирне. Намирам се в една доста заплетена ситуация и ако някоя се навие да й разкажа и ако може да ми помогне, ще е супер. Става въпрос обаче да се занимавате със счетоводство, за майчинството и болничните става дума.
Вече се омотах отвсякъде. Питах мамите от темата в бъдещи и настоящи майки, обаче много искам и второ мнение!

А вие къде се губите? Темата на 2-а страница отишла  newsm78
Мисля, че Стела се занимава със счетоводство, но не съм 100% сигурна! Тя не влиза много често, но със сигурност Цвети знае!
Ако искаш пиши ми на лични, аз мога да питам нашата счетоводителка!
 Hug

# 201
  • Мнения: 634
Здравейте Hug Hug Hug

Утре очевидно няма да имаме...
Но все пак да си кажа- и аз няма да ходя, уговорих се вече за  newsm39 newsm39  ,
ЧЕ ИДВА ЛЯТОТО ГОРЕЩО И НЕ ИСКАМ ВЕЧЕ ДА СЪМ ТЕЖКА   261uu

# 202
  • Мнения: 1 021
Браво Невидимке, аз все не мога да се наканя да изкарам колелото!
Ясно, че няма да имаме танци лятото! Дайте поне да се обадим на Марги и Ицо да не се разкарват. Аз имам техен телефон, но ако някой смята да ходи, нека да напише, че да не стане грешка!  Rolling Eyes

# 203
  • Мнения: 2 950
Деска, благодаря ти! Мисля, че оправих бакиите, много сложно стана, ама какво да се прави...  newsm78

# 204
  • Мнения: 1 063
Ей момичета, а който не е платил, не мога цяло лято да мисля, че дължа пари....

# 205
  • Мнения: 1 063
Какво става, звъняхте ли на Ицо и Марги, днес ще има ли newsm78

# 206
  • Мнения: 1 021
Ива, азсъщо не съм плащала. Ако искаш ще им звънна да си уговорим среща някъде и ще се разплатим.

# 207
  • Мнения: 1 021
Какво става, звъняхте ли на Ицо и Марги, днес ще има ли newsm78
Май направо сега ще се обадя, за да се разберем! Ти смяташ ли да ходиш?

# 208
  • Мнения: 1 063
Да Деска, така става,аз само за това щях да отида, че съм с двете деца и не мога да отида да играя Sad
Сега ще ги водя да играят в детския клуб и след това...

# 209
  • Мнения: 1 021
Така, говорих с Ицо и той каза, че в момента е в училището! Така, че който иска може да заповяда!  Wink
Разбрахме се другата събота в 10.00, 23.06 да се видим пак там, за да се разплатим!

# 210
  • Мнения: 1 063
Добре, аз точно сега няма да успея, а той едва ли ще стои много, затова другата събота Peace
Деска, но така като гледам никой няма да отиде, да не стои напразно момчето...

# 211
  • Мнения: 1 021
Аз му казах, че никой от тук пишещите няма да ходи, но все пак има и други момичета май  Confused
Той ще поседи сигурно малко, и ще си тръгне! Много неприятно  Tired

# 212
  • София
  • Мнения: 900
Как сте слънчица Hug Hug Hug

# 213
  • Мнения: 1 063
Мине много ти е готин аватара  Wink
Благодаря добре Hug Heart Eyes А ти как си?/освен, че много работиш/
Ти между другото как така си в София?

Деска наистина е неприятно затова трябва да се разберем окончателно, но това явно ще стане другата седмица при разплащането...

# 214
  • Мнения: 1 021
И аз съм добре!
Леле, съвсем ни замря темата!  ooooh!

# 215
  • Мнения: 10 758
И аз съм добре!
Леле, съвсем ни замря темата!  ooooh!
Как мина рожденния ден Wink

# 216
  • Мнения: 306
И аз съм добре!
Леле, съвсем ни замря темата!  ooooh!
Как мина рожденния ден Wink

Също като Мина мина и замина:)
Благодаря, че ме помните и спомеНУвате с добро!

# 217
  • Мнения: 277
ООО, и на Ивана майка й се появи Simple Smile Как сте бе? Вие само пикници, никакви танци, бива ли така??? Айде, 2 от нас имат уважителни причини, ама вие с пикниците нямате Simple Smile Как сте? как я карате?
Събота за кой месец ще се плаща? За май ли? Че аз съвсем забравих от кога не ходя, ама и да не съм ходила цял месец, пак трябва да се плати.
Целувки от мен!!!

# 218
  • Мнения: 1 063
Да Цвети, за май ще се плаща  Peace

# 219
  • Мнения: 2 950
Като гледам май ще ни чакате с Цвети да родим, че да заформим пак групата? Joy
Цвети, а на теб кога ти е терминът? newsm78

# 220
  • Мнения: 277
Като гледам май ще ни чакате с Цвети да родим, че да заформим пак групата? Joy
Цвети, а на теб кога ти е терминът? newsm78

Терминът ми е след 223 дни, т.е. на 29 януари 2008. Време има много, ама наедрявам с часове тука  bombs и тука  pregnant и на други места, за които няма емотикон...
Та бройте ме от началото на февруари пак в редиците на танциорките Wink

# 221
  • Мнения: 1 021
Ей бременелки ако знаете как ви се радвам!  Hug Hug Hug Вие ще дойдете ли в събота, поне да се видим, че се забравихме?
Напомням и на другите, които не са плащали за месец май, че в събота от 10.00 Ицо и Марги ще са в училището!

# 222
  • Мнения: 277
Аз ще се явя бе, как не! Нямам си и мъж, така че няма да има какво да правя, освен да пия кафе с вас Simple Smile

# 223
  • Мнения: 1 021
Аз ще се явя бе, как не! Нямам си и мъж, така че няма да има какво да правя, освен да пия кафе с вас Simple Smile
Ей супееееер! Сега и ако адашката каже, че ще идва  Heart Eyes

# 224
  • Мнения: 277
Деси, защо още седи линийката, че Мишо е на 3 г и не мърда??? Нали му мина рожденния ден? Simple Smile

# 225
  • Мнения: 1 021
Ми ще си седи докато майка му не се сети да я смени! ooooh!
Така миналата година една друга мама ми чесити РД-то, а то беше минал месец!
Мерси, че ме подсети, сега ще я оправя! Simple Smile

# 226
  • Мнения: 634
Аз съм платила, ама ако приемате и не-бременни да пият кафе с вас, с удоволствие ще приема Hug

# 227
  • Мнения: 10 758
А са те хванах, Невидима ледена кралицо...нещо да си си поръчала случайно за педикюр Thinking

# 228
  • Мнения: 634
Оффф,да  ooooh!
Аз такова.... съвсем забравих Embarassed
когат трябваше да се обадя, бях командировки една след друга, после все на работа до сред нощите...не мога да се наспя... още оправдания да измисля ли Whistling
Утре ще звънна да питам кво е станало-а ти ако знаеш може да ме светнеш де Laughing, радвам се, че не ме е забравила Джулката
Утре няма да забравя bowuu

# 229
  • Мнения: 10 758
Оффф,да  ooooh!
Аз такова.... съвсем забравих Embarassed
когат трябваше да се обадя, бях командировки една след друга, после все на работа до сред нощите...не мога да се наспя... още оправдания да измисля ли Whistling
Утре ще звънна да питам кво е станало-а ти ако знаеш може да ме светнеш де Laughing, радвам се, че не ме е забравила Джулката
Утре няма да забравя bowuu
Звънни още сега.Те са до 8.

# 230
  • Мнения: 1 021
Аз съм платила, ама ако приемате и не-бременни да пият кафе с вас, с удоволствие ще приема Hug
Hug Идвай, идвай!

# 231
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Здравейте всички!

Иска ми се да започна да ходя някъде на народни танци.
Видях темичките, но нещо не можах да се ориентирам къде и кога танцувате.

И изобщо приемате ли нови хора? А мъже?

Е, те това искам да попитам - ще се радвам да се присъединя към вас.  bouquet

# 232
  • Мнения: 1 021
Tari Tasartir,  Hug ще се радваме да си присъединиш към нас!
За съжаление лятото нямама да имаме по ред причини, но на есен те очакваме в редиците ни!
До сега танцувахме събота и неделя в 144 училище, което се намира в Младост 3, срещу магазин Кауфланд.
Мъже до сега не сме имали в групата, но ако има желаещи, защо не  Grinning , направо ще си станем ансамбъл!

# 233
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Ох, много ми е далечко Младост.

Все пак ще следя темата до есента, благодаря!

# 234
  • София
  • Мнения: 900
Привет момичета  Hug Hug Hug
нещо много се разтъжих за вас  Cry Cry Cry
ама не бях много подходяща компания  Embarassed Embarassed Embarassed
Как и да е - вече съм добре  Wink
Много ще се радвам да се видим и ако успея в събота -
ще дойда, само за да се видя с вас  Hug Hug Hug

Тари, на мен също ми е адски далеч  ooooh! ooooh! ooooh!
Живея в Толстой  Mr. Green
Ако си ми по трасето - разчитай на мен  Hug
Момичетата и Ицо са страхотни и няма да им изневеря с друга група  Peace

Цунки на всички - липсвате ми  Hug Hug Hug

Ивенце, ще ти пиша на лични  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 235
  • Мнения: 1 063
Оки Мине Hug
Големи жеги, много вируси, писна мииииииииии....няма ли някакъв спрей и против вируси да си напръскам къщата, че прииждат все нови и нови и не искат да си тръгнат пущината му....

Ирка ти що така охладня бе злато, ледена свежест идва от теб  Mr. Green

Деси, Цвети как ви понасят жегите? Tired

# 236
  • Мнения: 634
Емоционални неволи  Cry  Опитвам се да мисля положително, другата седмица даже ще ходя да посрещна слънцето, да видя вярно ли от изток изгрява и така, надявам се скоро да си стъпя на крака Tired

# 237
  • Мнения: 1 063
Той Джулая е по-другата седмица newsm78
Споко от изток изгрява и на запад залязва  Wink всичко ще се оправи, гледай смело напред Hug

# 238
  • Мнения: 634
Даде, точно на Джулая и не съм хипарка Mr. Green, отивам да разпусна малко   grinning039

# 239
  • Мнения: 277
Какви жеги бе Иве??? Аз съм под земята, дето ни жега, ни студ се усеща Simple Smile Зимата е ок, ама лятото е гадно да не виждаш слънцето... А и аз обожавам жегата, но пък не обичам печенето на плажа, не го разбирам него.
Ти в събота нали ще дойдеш на кафе?????

# 240
  • Мнения: 2 950
А пък аз днес бях на консултация.  smile3534
Да се похваля - диваците са мноооооооооооого луди. лекарят не може да им види гъзетата, щото не спират да скачат.  smile3516 Станали са по 17 см и по 240 г.  newsm10 Днес подробно им гледа сърца, бъбреци, глави, стомаси, брои пръсти - та май-всичко си имат за сега маймуните newsm17 Здрави са, но чакам феталната морфология ,за да съм съвсем сигурна.
Цвети, ти само наддаваш, а аз съм огроооооомна  preggo Тия много бързо растат бе  newsm78
като родя, си давам месец-два възстановяване и после яко танци  newsm68 newsm68 newsm68

Иве, на мен горещините ми влияят много зле - вие ми се свят и ми става лошо. Обаче аз карам на прибежки по сенчиците. И избягвам излизането в обедните часове.

Деска, не обещавам, но може да дойда - то 10 часа е доста приятен час. Ама вие ще играете ли или само ще пием кафенце? както казва Йоли - кахенце!

# 241
  • Мнения: 277
както казва Йоли - кахенце!

Голяма ти е сладурана, Деска!!! Ако и тия двете са такива... Ще сте родителите с най-хубавите 3 деца на света Simple Smile

И много се радвам (въпреки че си бях сигурна че бебоците са ок) за резултатите от прегледа!!!  Hug (малка ми е прегръдката за 3-ма)

# 242
  • Мнения: 1 063
Деска прегръщам те и аз, радвам се, че всичко се развива по план, а килограмите са ти последна грижа,важното е на бебоците да им е комфортно... Wink
Кога ще ти излязат резултатите?

Браво Ирка, да разпуснеш и заради мен  Wink

Цвети ти верно ли под земята работиш, от една страна е хубаво, но от друга.....в момента е хубаво със сигурност Laughing Препичането на плажа аз си го обичам много, само ако можеше да не се пълня с пясък...шезлонга си е най-добре, но много скъпо удоволствие излиза, затова си хапваме пясък с децата Mr. Green
Ще дойда, за да платя, дано да има време и за кафе  Peace

# 243
  • Мнения: 277
Под земята съм, да. На подземен етаж. 1/5 от хората тук в посолството работим под земята, така е сградата. Simple Smile

# 244
  • Мнения: 1 063
Кофти е...но хубавото сега е, че не усещаш жегите Wink

# 245
  • Мнения: 2 950
Цветиииии, много си мила! Благодаря ти!

Иве, кои резултати? newsm78 Вие в колко ставате сутрин, имам предвид най-ранно време за кафенце? Нали вече сте добре?  Praynig

# 246
  • Мнения: 1 063
Деска не чакаш ли фетална морфология или още не си я правила newsm78
Не знам дали знаеш за последното ни боледуване...ентероколитен вирус...Жоро го изкара за една нощ, но този път Мони се предаде,в сряда бяхме на системи...и сега само им треперя...сън не ме хваща от страх да не започне пак да повръща...

# 247
  • Мнения: 1 021
Момичета,
за съжаление утре Ицо и Марги няма да могат да дойдат  Sad Ще бъдат в училището в неделя в 12.00 часа.
Иве много съжалявам, че пак сте били болни!  Sad Я вземете сменете климата, отидете някъде, на село, на море, на планина! Аз имам чувството, че на Мишо миналата година това му помогна най-много!
Бременелките нещо се активизираха с писането! Като гледам ще ви чакаме да родита, пък тогава ще започваме с танците на ново! Grinning Grinning Grinning

# 248
  • Мнения: 2 950
Ужас! Иве, ти как си жива още, незанм!  #Crazy Ако излизате все пак, може другата седмица да се видим по по-хладно! но ти си реши, както ти е удобно! Много ми е мъчно за твоите дечица. По-бързо да растат и да минават тези болести!  Praynig

Феталната морфология е преглед на 3Д видеозон, просто продължава доста време - за едно бебе знам, че е 30 мин, за две - незнам! Там гледат клапи на сърцата, бъбреци и т.н. На 9 юли съм си записала час!

еееее, пък те! тъкмо щях да дойда утрееееее! пфу  Sad В неделя не мога - 12 часа вече съм се къпала 2 пъти с хладка вода, изпила съм 5 л студена вода и лежа някъде на сянка. Момичета, предишната ми бременност беше есенно-зимна, обаче тази ще ми разкаже играта. Освен, че ми е жега, както на всички то нас, имам чувството, че на краката си имам вълнени чорапи и едни терлици отгоре! Ще полудея - горят ми стъпалата! Знам, че не можете да ми помогнете - но аз да си се оплача!  Simple Smile

# 249
  • Мнения: 1 063
dessita_i и аз искам да го сменим, но не можем да тръгнем, сега вече трябваше да сме си в Сливен...остава за другата седмица, ако няма нови изненади...вече започвам да вярвам на мъж ми, че може някой да ни е направил магия ooooh!
Кофти за неделя, но трябва да се свърши...

Деси и аз не знам, снощи това си говорех със сестра ми, че започвам да изпушвам, не мога да спя въобще, стряскам се през половин час, че нещо става...то си избива някъде...
За феталната морфология голям срам, аз си мислех, че е някакво кръвно изследване...както и да е, да направят всичко необходимо, за да проследят бебоците, а аз ще стискам палци Heart Eyes
Едва ли ще те успокоя, но и аз така се чувствах като бременна...не можех да изляза от банята, пробвай да си киснеш краката в леко топла вода с ароматни соли...може да те поуспокои Peace

# 250
  • Мнения: 1 021
Аз пък ще видя едната бременелка след малко  smile3533 smile3533

# 251
  • Мнения: 277
Simple Smile Видя ме Simple Smile същата съм си уж, ама пълнея много, щом мъж ми забелязва. Разплута съм като прасе Animal Pig, сериозно!!! Аз с Ина не съм пълняла така, само накрая. Успокоявам се, че този път ще е обратно - сега ще качвам, после не. Ама в крайна сметка, майка лесно не се става. Лошото е, че не мога да си позволя дрехи на всеки 2 седмици  Confused
Деси, ти колко кг си отгоре засега? Аз цели 3 кг  newsm78 ...

# 252
  • София
  • Мнения: 900
Мамич, няма да казвам колко качих  Mr. Green , ама бях като кашалот  Joy Joy Joy

Деси, риткат ли вече дзверетата  Hug

Деситкеееееее, разтъжила съм се за теб  Cry , така и не ми каза, рода ли сте със Синеоч  newsm78

Ивенцееееееее
Я МАРШ ЗА СЛИВЕН  smile3513 smile3513 smile3513

Направо ме изпълвате бе жена  ooooh! ooooh! ooooh!
Мойта е на антибиотик от вчера  Twisted Evil
Явно е някакъв гаден вирус  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Да се оправяте ей  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 277
Абе... Сливен не беше ли балканско... ами Иве, верно заминавайте! Колкото и да е, друг си е въздухът... тука то не е задух, то не са коли, то не е прах и мръсотия... Работиш ли? Ако не, хващай вярно децата и... щом го има този вариант, използвай го! И стойте мноооого там, чак до като пак почнат танците Wink и децате се укрепят. Аз не знам какво е да имаш болно дете бе... не че не ми е боледувала Ина, ама някакви настинки само и то рядко... И ми е болно, когато не мога да помогна с нещо на близък в такъв момент. Аз дето се вика, за глава не знам какво се пие...

# 254
  • Мнения: 1 063
Цвети пу-пу да не ви е уроки хич и не ти трябва да знаеш...мен ме питат дали съм с медицинско образование пък,познай дали е от хубаво...както и да е.Той варианта за Сливен е винаги готов, въпроса е, че не мога да тръгна с болни деца  ooooh! Tired
Цвети вземи си дрехи за бременни, те са с ластик и се разтягат така няма да има нужда да купуваш непрекъснато дрехи Peace Ако те интересува ще ти кажа и от къде Wink

Мине стресни ги мила тези вируси,дано те послушат, че мен не искат  #Cussing out
Вие защо пък сте на АБ, ентероколитен вирус или бактериална инфекция...само това ти липсва и на теб Crossing Arms много те обичам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 255
  • Мнения: 1 021
Simple Smile Видя ме Simple Smile същата съм си уж, ама пълнея много, щом мъж ми забелязва. Разплута съм като прасе Animal Pig, сериозно!!! Аз с Ина не съм пълняла така, само накрая. Успокоявам се, че този път ще е обратно - сега ще качвам, после не. Ама в крайна сметка, майка лесно не се става. Лошото е, че не мога да си позволя дрехи на всеки 2 седмици  Confused
Деси, ти колко кг си отгоре засега? Аз цели 3 кг  newsm78 ...

Видях те, ама много бързаш  Crossing Arms Изобщо не можах да ти обърна внимание. Нея слушайте, качила била, глупости говори, екстра си е.  Hug Цвети, с дрехите за лятото е по-лесно, взимаш си 1-2 туники от тези с високата талия или рокли по-широчки и си готова, виж зимата наистина ти трябват панталони от тези, които Ива казва, те са с регулиращи се копчета.

Минаааа и аз съм се разтъжила за теб, като гледам почти и не пишеш в темата  Sad, добре че са срещите в градина да не се забравим! Та като казахме среща, няма ли да има скоро  newsm78 А, също така имам да черпя и една голяааама салата  Hug
А, със Синеоч щяхме да сме рода, ако брат и  не беше толкова страхлив  Mr. Green Mr. Green Mr. Green , ако ма разбираш!



# 256
  • Мнения: 277
Деси, аз събота и неделя съм си у нас. Ако имаш възможност, може да се видим. Може би вечерта - събота, неделя, понеделник...  Да не е по обяд, че жеги големи. Аз днес ще боядисвам спалнята, да изненадам мъж ми като се върне, че все няма време като е тук Simple Smile

# 257
  • Мнения: 1 063
 Shocked Цвети, ти ме разби и бояджийка ли го раздаваш... а в какъв цвят розов или може би червен Mr. Green

# 258
  • Мнения: 277
ЖЪЛТ бе  Party

# 259
  • Мнения: 1 063
Е жалко Mr. Green и как ще се разтягаш с корема newsm78 и ще се катериш по стълби, а мебелите кой ще ти мести ooooh! леле аз се притесних за теб....

# 260
  • Мнения: 277
еееееееее, ама съм забравана!!!
Забравих да споделя, че снощи бях на купон на посолството в р-т Градина. Знаете го Wink Имаше танци, хора... И играх граовското с още едим момък и една мома. Момъкът ни разби - аз се отказах първа, ама коремът ми не издържа, а девойката малко след мен се отказа. А момъкът продължи... и имаше аплодисменти бурни.... Simple Smile 

# 261
  • Мнения: 277
Е жалко Mr. Green и как ще се разтягаш с корема newsm78 и ще се катериш по стълби, а мебелите кой ще ти мести ooooh! леле аз се притесних за теб....

Споко, то има 1 легло и 1 скрин само и 5 малко саксии... Аз корем нямам голям, забележим е, ама чак голям не е. Ами като се изморя, ще спра - колкото съм боядисала-толкова Simple Smile наполовина Simple Smile

# 262
  • Мнения: 1 063
Спорна работа тогава Цвети и се пази Peace
Ти щом и хора друсаш значи се чувстваш перфектно  Wink

# 263
  • Мнения: 1 021
Деси, аз събота и неделя съм си у нас. Ако имаш възможност, може да се видим. Може би вечерта - събота, неделя, понеделник...  Да не е по обяд, че жеги големи. Аз днес ще боядисвам спалнята, да изненадам мъж ми като се върне, че все няма време като е тук Simple Smile
Добре ще ти звънна,  утре, че днес ще ходя да вида Мишлето, че ми е домъчняло за него  Sad
А ти гледай да не се преумориш, ама наистина, пази се да не стане някоя беля с това протягане и преместване  Naughty

# 264
  • Мнения: 1 063
Какво стана пак ли промяна в плановете  newsm78, чакахаме от 11.40 до 12.05 и никой не дойде...бяхме цялото фемили, на Жоро му се доспа и тръгнахме...

# 265
  • Мнения: 1 021
Марги ми се обади в 12.10 и каза, че чака пред училището и никой не идва!
Сигурно сте се разминали  Sad
Аз не можах да дойда, защото Мишо е със страхотен обрив по цялото тяло и висяхме в Пирогов 3 часа в най-голямата жега. Първо лекарят искаше да го оставим в болницата, но след като мъжа ми му каза, че ще го води ако трябва за всяка визитация и каквото там трябва ни изпрати по живо по здраво и  ни изписа, това дето вече му бях купила  ooooh!
Това е, оплаках ви се!

# 266
  • Мнения: 277
От какво този обрив бе Деси??? От жегите ли е??? От някакви сапуни, кремове? Имам доста добрапозната кожен лекар, ако имаш нужда - викай, ше ти дам тел.

# 267
Ей сладуранки Grinning Марги ви пише Kissing Heart Kissing Heart Днес мн кофти сме се разминали за 1-2 минутки  33uu  Sob чудя се дали ще можем да се съберем другата събота към 10  Laughing надявам се до тогава да не изкачат разни неизбежни работи и да не ви лъжем Outta Joint Много целувки на всичкиииии bye tongue lovekiss Flowers Bouquet

# 268
  • Мнения: 1 063
Здрасти Марги знаеш ли как ме е яд,нямам телефона на никой освен Деската и не можех дори да звънна да попитам...точно в 12.05 си тръгнахме, че децата им омръзна...
Другата събота ние сигурно няма да сме тук, затова ако се видя с някой през седмицата за кафе ще му дам на него парите, а ако не ще ми дадеш на лични трите си имена и ще ти пусна пощенски запис  Peace

# 269
  • Мнения: 2 950
Цвети, много качвам. Ям само плодове, зеленчуци, сирене, мляко, месо в неограничени количества. Единственото, от което не мога да се откажа е сладоледът!  #2gunfire Пробвам тук-там по нещо дребно, ама основно карам на полезни храни, пък съм качила вече 7-8 кг  #Cussing out Ама и тия вървят много бързо - по книга за едно бебе, трябва да е около 170 г, а те са по 240 г и са по-дълги с по 2 см. Лекарят каза, че сега бързат, защото после изостават в растежа, че става тясно. Обаче аз вече имам голям корем - на теб ти е раничко още! Цвети, внимавай с вдигането на тежки неща, моляяяяяяяяяяяяя те!  Praynig Praynig Praynig

Вече няколко пъти усещам движение отляво на пъпа. Само в ляво - явно там ще да е дивакът или дивачката. Другото незнам - спотайва се!  Joy

Иве, как са децата? Баткото ще ходи ли на сборна градина?

Йоана ще ходи през юли в 9 ОДЗ - Зорница, а през август в 17 ОДЗ. Някой да знае нещо за 9-то, че нищо не знам за там?  newsm78 Знам, че важното е да попаднем на добри сестри, ама все пак, ако някой е чувал нещо...  newsm78

# 270
  • Мнения: 277
Здравейте!
Аз май тази събота ще съм в Чирпан при Ина и няма да мога да дойда... Sad
Деси, толкова ти завиждам, че вече усещаш бебоците!!!  Hug И аз искам... нямам търпение вече! За Ина като че ли не ми беше толкова вълнувашо, може би защото не го осъзнавах още... Сега ми е по-осъзнато някак си и е друго...
Опитвам и да не се напъвам, ама не може постоянно да лежа, освен това и на работа ходя. Колегата не ме оставя да вдигам тежки работи, ама стек с вода как да не вдигнеш. Въпреки че усещам напрежение ако прекаля с физическото натоварване. Иначе се пазя, в сравнение с предишната ми бременност Simple Smile

# 271
  • Мнения: 277
А имам чувството, че тая линийка не мърда - дните се променят, а седмицата все е 8-ма!!!  Crossing Arms newsm78

# 272
  • Мнения: 1 021
Цвети  ooooh! , как кашон с вода бе душа! Мъжа ти знае ли какви ги вършиш? Молятеееее, пази се! То не е казано да лежиш, ама не вдигай такива тежки работи!

# 273
  • Мнения: 1 063
Деси здравей мило Hug радвам се, че пишеш...вече усещаш гъделичкането Laughing...чувството е несравнимо Peace
Цвети и ти скоро да го усетиш Peace

Деси, за децата... надявам се да са добре,че мине не мине и Мони ми казва,че му се дриска, а нищо няма ooooh! според мен той не може да осъзнае точно какво му се прави...
На детска ние няма да ходим, заминаваме за Сливен и там ще сме на бабин дом Laughing и нищо не знам за тези градини,но мисля, че там ще са събрани всички деца от Младост ooooh!

Цомбе да не замина и ти на море newsm78 Heart Eyes
Мине целувам те и ти желая най-късметлийската седмица Hug Peace Heart Eyes

# 274
  • Мнения: 277
Абе с Цомбето и Мина какво става??? Нещо се губят по трасето  newsm78
Дано се цабавляват  Hug

# 275
  • Мнения: 1 063
Цвети и аз това питам,ама мълчат...Минето работи Tired,но за Цомбето не знам Thinking

Ти боядиса ли?

# 276
  • Мнения: 10 758
Е ме бе...те тука съм, те на Heart Eyes Hug

Здравейте сладурки Hug

# 277
  • Мнения: 10 758
Деска, супер, много се радвам за ритливите бебочковчета Hug

Цвети, те да вземеш да се стегнеш и да не вдигаш тежко, щот ше дода и ща изплющя.Пази се бре жено.
Ти ходи ли до Правителствена?

Иве, пак ли сте болни бе Cryа стига вече, а Cry

# 278
  • Мнения: 1 063
Оооо Цомбе мараба  Mr. Green,не сме болни в момента...от три-четири дни сме здрави Laughing
Ти в автокъщата ли си пак, че не пишеш?

# 279
  • Мнения: 10 758
Оооо Цомбе мараба  Mr. Green,не сме болни в момента...от три-четири дни сме здрави Laughing
Ти в автокъщата ли си пак, че не пишеш?
Чукам на дърво, повече да не се разболявате Hug
не, в къщи съм си, ама се ровя насам-натам.Жегата си оказва влиянието.

# 280
  • Мнения: 10 758
Ейййй, сега видях....ми ние сме вече на 14-та страница бе.
Дали да пускам нова newsm78
Айде ще изчакам да влезнеме в 15-та и тогава.
Ъ, след този ми пост вече сме в 15-та Crazy

Отивам да пускам новата тема Wink

# 281

Общи условия

Активация на акаунт