С какво се облича Наталия Симеонова?

  • 6 051
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 536
не мога да повярвам ,че на някой му харесва стила й на обличане.
всеки път като я гледам,се чудя как позволява да я показват така (и то по тв)ужас

# 61
  • Мнения: 1 536
а,забравих.
Прическата си колко века трябва да минат,за да промени нещо?Е,тя си се харесва сигурно,ама и бтв няма ли един сериозен стилист да и отвори очите.

# 62
  • София
  • Мнения: 5 289
Наталия я видях наскоро в Сити центъра,ми много е слаба,може да си позволи да се облича "по така".Иначе на мен лично,понякога ми харесват дрехите й,понякога не.Ама дреме й на нея,ква кола кара само.... Laughing

# 63
  • Мнения: 10 758
не мога да повярвам ,че на някой му харесва стила й на обличане.
всеки път като я гледам,се чудя как позволява да я показват така (и то по тв)ужас
Аууууу, ма ти сериозно ли Joy
Тц, тц, тц......


Наталия я видях наскоро в Сити центъра,ми много е слаба,може да си позволи да се облича "по така".Иначе на мен лично,понякога ми харесват дрехите й,понякога не.Ама дреме й на нея,ква кола кара само.... Laughing

Кажи, кажи....не дразни любопитството ми.......

# 64
  • Мнения: 7 640

Наталия я видях наскоро в Сити центъра,ми много е слаба,може да си позволи да се облича "по така".Иначе на мен лично,понякога ми харесват дрехите й,понякога не.Ама дреме й на нея,ква кола кара само.... Laughing

Кажи, кажи....не дразни любопитството ми.......
[/quote]

как ква- бял бус на рози Wink

# 65
  • София
  • Мнения: 5 289
Ей с тва движи жената Sunglasses

# 66
  • Мнения: 2 039
Винаги съм мислела, че тази Кремена мрази жените, които облича и гримира.... Sick
Кремена Халваджиян е невероятен стилист според мен  Peace Особено ми харесва как облича адреналинките  Heart Eyes Но за да разбереш стила и,трябва да имаш въображение,вкус и почит към изкуството,иначе не се получава  Wink Наистина,винаги съм се чудела как успява да намери точната граница между ексцентричността и кича !
Колкото до Наталия Симеонова,странно я обличат,но при нея излъчването е мнооого по-силно от останалото и според мен,всичко и отива   bouquet

# 67
  • Мнения: 7 416

Кремена Халваджиян е невероятен стилист според мен  :
   Сигурно,Наталия Симеонова не и е от любимите клиентки.
   Нормално е ,все някъде да имаш пропуск.

# 68
  • Мнения: 10 758
Бах мааму ooooh!

# 69
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
То малко стана клюкарник, но защо се чудите на колата й?! Денис Ризов й плаща около десетина хиляди долара издръжка  Crazy

На мен ми харесват дрехите й.

# 70
  • Мнения: 2 936
То малко стана клюкарник, но защо се чудите на колата й?! Денис Ризов й плаща около десетина хиляди долара издръжка  Crazy


"бълха го е ухапала" с тази издръжка... Joy Joy Joy

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
То малко стана клюкарник, но защо се чудите на колата й?! Денис Ризов й плаща около десетина хиляди долара издръжка  Crazy


"бълха го е ухапала" с тази издръжка... Joy Joy Joy

Именно. Защо й се чудите на колата... За 3-4 месеца ще си купи нова кола жената  Crazy

# 72
  • София
  • Мнения: 191
Еее, откъде накъде хем ще е богата, хем ще се облича готино? Няма такъв филм.
Пък и колко още кусури могат да й се открият... Twisted Evil

# 73
  • Мнения: X
То малко стана клюкарник, но защо се чудите на колата й?! Денис Ризов й плаща около десетина хиляди долара издръжка  Crazy

На мен ми харесват дрехите й.

Аз пък не знаех, че са разделени newsm78

# 74
  • Мнения: 10 758
То малко стана клюкарник, но защо се чудите на колата й?! Денис Ризов й плаща около десетина хиляди долара издръжка  Crazy

На мен ми харесват дрехите й.

Аз пък не знаех, че са разделени newsm78
Отдавна даже.

Общи условия

Активация на акаунт