"В Добрич милички деца, пълнят с радост мамини сърца!"

  • 12 764
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 643
Мама Цоцоланка ми даде линкче и сложих старата тема, буквите немога да ги направя, просто защото немога да разбера до къде са за да изтрия старите и да сложа новите! Не разбирам много от тези неща, за което се извинявам!

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 22:32 от ar4ela

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 207
Да се запишем и в новата тема. Нещо много не пишем, всички обикалят улиците и няма време.

# 17
  • Мнения: 2 821
Арчелка, нещо заглавието идва дългичко май....не се чете докрай

# 18
  • Мнения: 643
Е защо ще идва дълго бе.......не разбирам три пъти го оправях вече. Трябваше аз да изчакам още малко и да си я пусне темата Мама Цоцоланка, ма на нали съм седмаче, все бързам като теле пред майка си! newsm78

# 19
  • Мнения: 79
И аз да се запиша в новата тема Peace
Снощи бяхме на рожден ден на племенника и само гледахме зарята. Беше много красива, децата много й се зарадваха.
За срещата и аз ще чакам, ще съм на линия този път Hug

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
запис   bouquet

# 21
  • Мнения: 167
Привет HugРазходихте ли се днес,мами?Ние ходихме до Албена,поразголени,с хавлийки,бебета,кучета-абе наточени за плаж.Тука жега...там хората с якета.Изобщо не слязохме от колата-студ,мрачно,дори кафе не пихме.Тръгнахме да се прибираме с идеята тук да се разходим-докато се приберем и тук станало неприятно.И сега ми е едно такова неудовлетворено,загубен ден Crossing Arms

Да попитам мамите с малки бебоци,че им е по-прясно.От днес започнах с попарката-докито каза едно сухарче,малко сиренце,водичка и зехтин.Това трябвало да го нахрани и да е сит поне 3-4 часа.Малкия излапа една пасирана ябълка,веднага след това тази попарка и чакаше милото за още.Нямаше и час и наду гагата от глад.Та питам-вас засищаше ли ви това количество и ако правя двойна порция какво ще стане? Thinking

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте Simple Smile
Точка,ми то едно сухарче много малко...Аз давах на Рая отначало по две,разбира се колкото изяде,по принцип винаги оставаше в началото,по-нататък и по три сухарчета слагах и така ,,а и вместо зехтин слагах краве масло/някой го отричат/,но пък действа регулиращо и разхлабващо ,все пак твърда хрна се въвежда..незнам:)Но определено мисля,че едно е малко..Щом на малката не и стигаше,а тя все ми подбира какво да яде Rolling EyesБи ли ми казала каква порода е кученцето ти ,че не ми се рови в инернет сега...
Днес ние ходихме на гора,баща ми ни завде след с.Дончево/май беше/,прекарахме си чудно,е малкко виках от разните му там мравки,мушички ,щипалки #Crazy,немога да понасям такива неща,но на рая много хубаво и се отрази  Hug
Лека вечер на всички Hug
То заглавието си излизаше отначало,сега незнам защо е отсечено,имало е и много по-дълги... Peace

# 23
Да се запиша и аз .Бирения фест наистина е слаба ракия,както казва мама Блуе.Аз съм била два пъти на такова мероприятие в Шумен, не съм искала да тръгвам.Навсякъде имаше афиши кои певци ще пеят, каква програма ще има, музиката подгряващата започваше към 17 ч.по късно същинската част, пейките бяха хубави ,големи чадъри,бира на корем е заплащаше . Все известни певци и групи пяха и най важното имаше преносими пластмасови тоалетни и много хубава сцена с различни светлинни ефекти.

# 24
# 25
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Здравейте. Ние днес излязохме в голямата жега и доста пообикаляхме, но накрая така причерня, че набързичко се прибрахме.

Точке, аз за първи път дадох попара преди 2 дни. Сложих 150 вода и 3 сухара, но малкия така се давеше и плюеше. Коричките на сухара, не можаха много да се разтопят и накрая я пасирах и тя стана като чорба. Голямо мазало беше и не знам кога пак ще повторя, но определено поне 2 сухара трябва да сложиш.

За феста - наистина беше слаба работа, но все пак е за първи път. Отделно за добри певци трябва голям спонсор, а в случая нямаше. Но и на такъв селски град като нашия и това му е много. Ами то хора по улиците няма тези дни, а камо ли да им пееш.

# 26
  • Мнения: 2 821
гащници Mr. Green....тъй ли се пише? Rolling Eyes

Велина-70 , значи правилно съм мислела...другия път кметицата ще каже, че е нямало достатъчно интерес и сигурно ще им резне крилцата...липсват ми такива неща тук...имам нужда от джангър. А до Каварна дали ще стигна таз година Sad . Има ли металяги сред вас? Моторхед и Менуар ще бъдат другия месец в Каварна. А някой знае ли къде в съседите ще пеят Ред Хот..?не че ще се кукна да ходя, ама така за спорта да знам...
Лека.....

# 27
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Мама Цоцоланка, непременно ще се видим като си дойдеш в Добрич!

Мимиту
отдавна не е писала. Дано всичко е наред и Дима да е оздравяла!

# 28
  • Мнения: 11 607

Не, не, не се пише така...Пише се така - Големи гащници! НЕмам думи! Като се сетя и ме хващат братята....

Мама Цоцоланка, непременно ще се видим като си дойдеш в Добрич!

Мимиту
отдавна не е писала. Дано всичко е наред и Дима да е оздравяла!

Теб те гоня за среща от дълго време.....Тъй че внимавай в картинката.....Мимиту доколкото знам нямаше да я има тези дни, щото е на село(китки да ми носи,че да е подготвена като се прибера в Добрич.....хиххихихи|)

# 29
Добро утро мами!Почерпката е от мен за разсъняване за горещият ден и още за разлаждане след жегите .Приятна седмица

Общи условия

Активация на акаунт