Подуване на глезените при бременност

  • 7 657
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 775
Не знам дали е нормално, защото с първата бременност нямах чак такива отоци, като втората. Това, което ми казваха е да ям по- малко сол. На мен ми беше трудно да ям каквото и да било, заради киселините. Студената вода- когато се сетиш и имаш възможност, топиш краката. Аз ходех с джапанки, друго не можех да обуя и когато минех през банята си мокрех краката. Повдигаш краката на високо, когато се сетиш. Не прекалено, около 20-30см.  по- високо от тялото. Мисля, че няма връзка спадането на свода и отоците. А т.нар. спадане, след това се възстановява. Има такова нещо, даже на някои жени се увеличава размера на крака с половин номер и после известно време след раждането се нормализира. Анатомичната стелка, ще намали умората. Можеш да опиташ. Аз си бях взела, но се слагат в закрити обувки, а аз не можех да обуя такива. В отворените ми беше неестетично. Накрая си, още малко  Hug. Леко  раждане, а когато видиш бебчо ще забравиш за всички неудобства   Hug Flowers Four Leaf Clover!

# 31
  • Мнения: 2 039
И аз бях така.Нормално е за 8 месец!!! Няма лек,нищо не помага  Peace Тоест,има временни мерки като масажи и т.н.,ама минава за час и после пак по старо му.Ще ти мине като родиш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт