На градушки не се даваме, лято чакаме в Германия 30

  • 11 727
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 677
Въпросната дама едва ли подозира, че съществува подобен клуб и подобно парти  Grinning
Предполагам, че това е Българското участие..Интернет, но и фотошоп..

# 46
  • Мнения: 47
Благодаря Ви дами, всички са сити и доволни. Мъжа ми взе моя провал при сърце и заяви, че вече той ще мисли за празничните дни. Ако знаех, че ще реагира така щях да се изложа още по нова година Mr. Green

До скоро

# 47
  • Мнения: 3 423
Ехоу, да ви липсвах тоз следобяд?

Мацето от партито да си търси правата.
Аз бих ги съдила тези лаици, ако ми пльокнат
снимката. Цените почват от 3000 евро. Мда.

Впрочем, виждала съм цялото силиконово братство
на разните му там флайъри за български купони.
Едва ли някой е питал за права.
Копи, но и пейст.

# 48
  • Мнения: 260
Благодаря Ви дами, всички са сити и доволни. Мъжа ми взе моя провал при сърце и заяви, че вече той ще мисли за празничните дни. Ако знаех, че ще реагира така щях да се изложа още по нова година Mr. Green

До скоро

Или чети по редовно форума.
Тони например, още в събота знаеше, че в Понеделник магазините в Германия са затворени .  hahaha

# 49
  • Мнения: 47
Благодаря ГРАМИ за съвета, специално заради теб и твоите наставления ще се подвизавам тук по-често. Wink

# 50
  • Мнения: 7 605
Запис.

Впро4ем, от урлауб.де полzват моя снимка, беz моето съгласие, и нагло написаха "снимкта е от Татяна"  #Cussing out  Какво да направя? Как мога да zабогатея? Все пак не е малък сайт...  Thinking

# 51
  • Мнения: 677
Или чети по редовно форума.
Тони например, още в събота знаеше, че в Понеделник магазините в Германия са затворени .  hahaha


Ау, да, голяма възмута за затворените магазини ме обзе, след като Грами каза, че не работели магазините. а и аз се чудех къде е съботната тема в темата  Simple Smile
Завиждайте, в Бг всичко работи винаги!
П.П. А съботна тема кога все пак, а?

# 52
  • Мнения: 3 423
Впро4ем, от урлауб.де полzват моя снимка, беz моето съгласие, и нагло написаха "снимкта е от Татяна"  #Cussing out  Какво да направя? Как мога да zабогатея? Все пак не е малък сайт...  Thinking
Да. Активирай адвокатите ти.
Няколко хиляди струва шпасът.

# 53
  • Мнения: 677
Татяна, дай линк, не ни мъчи!

# 54
  • Мнения: 1 242
Ехоу, да ви липсвах тоз следобяд?

Аз бих ги съдила тези лаици, ако ми пльокнат
снимката. Цените почват от 3000 евро. Мда.

И понеже нямам три хилядарки излишни, не си и помислих да си взема днес фотоапарата.
А аз липсвах ли ви?
Е, та да ви кажа. Липсата я правехме заедно с Лиска. ХИХИХИХИХИХ

Единственото нещо, което ще ви споделя е, че Лисунката е мадама, та дрънка! С цици като лебеници и ум като бръснач!
Темата е заключена.

# 55
  • Мнения: 592
Тони, магаzините иди доди, гладни няма да останем. Фриzерите и хдадилниците както видя все пълни, но аптека дано не ти се наложи да търсиШ в сряда след обяд и преz по4ивни дни. Става дума zа отворена аптека. Ина4е такава може да намериШ преz 2 села в трето  Joy. Ама хи4 не е zа zа смях, ако си zакъсал. А zа награда, 4е си намерил такава аптека Ще платиШ по някое и друго евро пове4е.
Таня, моят девер ( брат на мъжа ми, нали така се каzва) го съдиха zа крадена снимка. Копирал я наШият и си я пуснал в Е бей. Накря се спораzумяха zа 200 евро, а към тях се добавят и раzноските по адвоката.

# 56
  • Мнения: 3 423

И кво дрънка? Глупости.
Темата е заключена.
Но времето е наше.

Нико, това е частно лице.
Но фирмите може да ги друснат като нищо с повечко.
Аз не бих ги оставила.

# 57
  • Мнения: 592
Ве4и, приеми поzдрави zа колажа, готин е.   bouquet

# 58
  • Мнения: 3 423
Ей, бравос, Веч, хут аб!
Видях Анна В. на колажа.
Къде се загуби таз жена?!

# 59
  • Мнения: 1 242
Може да са си в България хората. Риен, Шехи, Шоши, Веси, Приятелката, Вени отдавна не са се записвали. Може и някого да съм забравила.
Обаче колажът е намбър уан. Бравос!

ууиуспипиоиоол-имате поздрви от Алекс. Няма да мога да си допиша.

Общи условия

Активация на акаунт