маска за коса миозотис

  • 3 729
  • 35
  •   1
Отговори
купих си тази с плацентата ,но на опаковката не пише колк ода се седи с нея..?тези които я позват ил иса я ползвали ако може да ми кажат колко е най-добре

# 1
  • Мнения: 27 524
На моите пишеше. Мисля, че беше около 5 мин.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 157
Максимум 5 мин. Маската е доста силна и ако не ти е много суха и изтощена косата може да се омазни.
Иначе аз съм супер доволна от тази маска. Косата ми направо се "съживи"

# 3
Максимум 5 мин. Маската е доста силна и ако не ти е много суха и изтощена косата може да се омазни.
Иначе аз съм супер доволна от тази маска. Косата ми направо се "съживи"

а втриваш ли я в корените?

# 4
  • Мнения: 10 982
Маската е страхотна Peace С мазна коса съм, но не ми я омазнявяше допълнително.

а втриваш ли я в корените?

Втривах я и после я разнасях по цялата коса.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 781
Аз съм стояла с часове с маската, пък нищо не ми е ставало.

# 6
  • Мнения: 120
Може ли и една снимка на маската?

Имам нужда от нова маска и ми стана любопитно.   bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
аз знам, че тези маски не се втриват в корените, а се нанасят по дължината на косъма точно за да не омазняват скалпа...и също не стой твърде дълго, защото както казаха по-горе маската е силничка  Peace

# 8
  • Мнения: 498
И аз знам,че маски не се втриват в корените,а се нанасят само по дължината на косъма. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
Може ли и една снимка на маската?

Имам нужда от нова маска и ми стана любопитно.   bouquet

Много съм доволна от тази маска - ползвам я често, като балсам. Трябва да се изплакне много добре с вода и това е.
Ето снимката:

# 10
  • Мнения: 217
и аз съм много доволна от тази маска Hug.Косата ми е много суха и от нея ми става много хубава.Извинявям се ,че ползвам темата, но изкам да попитам ,а знае ли някой какво е Мел.?Тъй като другата маска на миозотис е с мел.

# 11
  • Мнения: 120
Може ли и една снимка на маската?

Имам нужда от нова маска и ми стана любопитно.   bouquet

Много съм доволна от тази маска - ползвам я често, като балсам. Трябва да се изплакне много добре с вода и това е.
Ето снимката:


Благодаря  bouquet

Ще я пробвам след някой друг ден и ще споделя мнение  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 243
Не знам какво точно е мел-а, но я ползвах тази маска и бях много доволна Peace Пишеше,че е за изтощена от слънцето и студа коса, от влагата и въобще от неблагоприятните климатични въздействия! Косата ми наистина се съживи.

Маска не се нанася в корените, а само по дължината на косъма! Поне аз така съм чела Simple Smile

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 415
А тази маска за какво е  newsm78 и за каква коса  Rolling Eyes

# 14
  • sofia
  • Мнения: 1 426
и аз съм много доволна от тази маска Hug.Косата ми е много суха и от нея ми става много хубава.Извинявям се ,че ползвам темата, но изкам да попитам ,а знае ли някой какво е Мел.?Тъй като другата маска на миозотис е с мел.

Би трябвало да е мед  newsm78. Аптекарката каза, че, другата Миозотис е с мед и мляко.

Общи условия

Активация на акаунт