Солариум или бронзиращ крем?

  • 3 800
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 414
Солариум. Wink

# 31
  • Мнения: 11 003
Солариум, разбира се Hug Досега не съм ставала на петна от бронзиращ крем, но си личи, че тенът е менте.

# 32
  • Мнения: 110
Зависи какъв автобронзант се ползва,аз съм много доволна от едни влажни кърпички на Estee Lauder,равномерно се нанасят,няма петна и те по принцип са безцветни не цапат дрехите,но са за лице и деколте само ако ти вършат работа WinkСтруваха преди време 60лв,ама сега май трудно се намират

# 33
  • Мнения: 5 103
До скоро ползвах солариум, но вече си харесах автобронзант от , който тена на лицето м стана златисто кафяв и минавам само на него Peace
може ли да споделиш ,какъв е ? Hug
Clarins

# 34
  • Мнения: 96
Aма тази година не улучих на солариум.Имам вече 20 мин.а пък ефект нема.Днес например така пукаха лампите,че направо исках да изляза.Дали пък солариума не е много стар или нещо подобно?Аз съм светла, но ръце и крака си имаха малко тен от разходките.Я,кажете вие колко мин.правите.Миналата година не правих,заради бременността и съм забравила колко ми е нужно не за супер тен,ама нещо по-приятно от моя.

# 35
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
нито време имам, нито ми се дават пари за солариуми, трябва да правя ен броя процедури, за да и проличи, че изобщо съм ходила. никога не съм ставала на петна от бронзант, въпреки, че ползвам среден клас. това, че не се нанася правилно, не значи, че е боклук. вчера си взех Сюблим бронз на Л`ореал за лице, страхотен е Hug

# 36
  • Мнения: 3 456
нито време имам, нито ми се дават пари за солариуми, трябва да правя ен броя процедури, за да и проличи, че изобщо съм ходила. никога не съм ставала на петна от бронзант, въпреки, че ползвам среден клас. това, че не се нанася правилно, не значи, че е боклук. вчера си взех Сюблим бронз на Л`ореал за лице, страхотен е Hug
Не оранжевее ли ?

# 37
  • Мнения: 2 152
Аз пък точно от на Лореал спря въобще не съм доволна Close
За пръв път ставам на петна от автобронзант

Солариум е най-добре Peace

# 38
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
спреят не оранжавее, аз съм супер бяла и щях да го забележа. отгоре слагам малко бронзираща пудра на манхатън

Общи условия

Активация на акаунт