Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 40 442
  • 3 486
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 716
Добро утро!
Пухи пухи, успех на делото!
jj okocha, парите са ти отишли на вятъра  Joy
Боркоооо, това писмо е от моята младост беее. Брадато е вече  Joy
Фейт, хареса ли ти концерта?
Руске, зад кое да ти говорим? Те се беше преобразила само в гъз по едно време  Twisted Evil Лелее, като си помисля, че и аз четох снощи  Embarassed Embarassed Embarassed Егати  ooooh!
Успешен ден на всички желая!!!

# 751
  • Мнения: 7 723

Руске, зад кое да ти говорим? Те се беше преобразила само в гъз по едно време  Twisted Evil Лелее, като си помисля, че и аз четох снощи  Embarassed Embarassed Embarassed Егати  ooooh!
 
Whistling Whistling Whistling

# 752
  • Мнения: 620
...

Лейди, ще ме умориш Joy Joy Joy Де е припадащата емотиконка на Руска Crazy
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

НЕма да се смеете,нещата са сериозни bowuuОбличам бялата престилка и ще се занимавам с наука today  bowuu

Руска,днеска колко пъти ще припадаш,да ти търся лек за колапсите вече,влизаш в патологичните анали,повтарям ПАТОЛОГИЧНИТЕ, не анатомичните Naughty Laughing

# 753
  • Мнения: 3 835
...

Лейди, ще ме умориш Joy Joy Joy Де е припадащата емотиконка на Руска Crazy
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

НЕма да се смеете,нещата са сериозни bowuuОбличам бялата престилка и ще се занимавам с наука today  bowuu

Руска,днеска колко пъти ще припадаш,да ти търся лек за колапсите вече,влизаш в патологичните анали,повтарям ПАТОЛОГИЧНИТЕ, не анатомичните Naughty Laughing


 Peace Peace Peace   Joy Joy Joy Joy Joy

Рускееееее,  Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye

# 754
  • Мнения: 2 724
Добро да е, Леопардче  Hug,ох аз си допивам кафето и изчезвам за известно време ,после- пак Grinning.

А бе Алексич,ти кое точно коте обичаш-тва дет си легнала връз него или некое друго Wink Laughing
Даааак  bye,обичам всички котета, ама по- обичам дивите/ нали съм си лъв и тигър по рождение smile3503 /.От припадъци ще се въздържа, че много станахме, нямя да можеш да ни оправиш, но пак оставам без думи  newsm09, къде ви идват тия неща на ум  Laughing?

# 755
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Лейди, тя само ми показва къде е емотиконката май, не припада наистина newsm78

# 756
  • Мнения: 7 723
Извинете ме мадам,
ама не ви ли е малко срам-
туй за ваща възраст не е чест-
да се пулите в несвяст... Whistling


...

Руска,днеска колко пъти ще припадаш,да ти търся лек за колапсите вече,влизаш в патологичните анали,повтарям ПАТОЛОГИЧНИТЕ, не анатомичните Naughty Laughing

Мож да са ПАТОЛОГИЧНИ, но все пак АНАЛИ.... Laughing Laughing Laughing

# 757
  • Мнения: 7 723
...но пак оставам без думи  newsm09, къде ви идват тия неща на ум  Laughing?
Алекс, като те налегне ератото думите сами текат....  Laughing Laughing Laughing

# 758
  • Мнения: 620

 Мож да са ПАТОЛОГИЧНИ, но все пак АНАЛИ.... Laughing Laughing Laughing

Ново доказателство....Руска е мъж Sunglasses smile3534

# 759
  • София
  • Мнения: 143
Добро ви утро!
как е настроението? и как ще чета пак какво сте изписали вчера? Thinking

# 760
  • Мнения: 7 723
Добро ви утро!
как е настроението? и как ще чета пак какво сте изписали вчера? Thinking
Добро да е, Русалке!!!  Hug
А по- добре не чети....  Naughty Mr. Green

# 761
  • София
  • Мнения: 143
Руске, май криеш нещо, а? newsm53

# 762
# 763
  • Мнения: 183
добро утро и от менеееее Hug,аз четох,четох,четох ииии ooooh! ooooh! Whistlingмалииии направо тази Руска ми скри всички топки и топченца #Crazy

# 764
  • София
  • Мнения: 143
е, ще трябва да чета. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт