Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 40 418
  • 3 486
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 2 491
Алекс, като те видях на снимките на срещата, не ми изглеждаш на повече от 35 години, явно здравословният начин на живот си казва думата.

Друзь, да ти минава по-бързо, пу-пу Peace

# 931
  • Мнения: 2 724
Шо бе, кат те видях, реших, че си ми наборка Sunglasses
Иначе ... и бира, чадо Crazy
Имаш я от мен, само да се видим  Hug.Тео ,и тебе ще черпя  Heart Eyes.Я... колко хубаво ми стана  newsm03 ,да здравословен начин на живот и спорт му е майката  smile3521.Важно е на колко се чувствам / понякога направо се вдетинявам / Mr. Green

# 932
  • Мнения: 2 891

Ти пък, миналата година ми се случи подобно. Отивам аз на работа, а покрай мен минава един левент. Решавам аз да се надуя и да вирна нос и за първи път да не си гледам в краката. Така ритнах една плочка,че си счупих палчето. Сега вече НЕ се заглеждам по чуждо  Mr. Green

# 933
  • Мнения: 183
АЛЕКС много са ти хубави децата ,ама ти такава млада майка/щото и аз гледах купонски снимки Mr. Green/ от де ги извади тез големи деца newsm78,да са ти живи и здрави и много да те радват Hug

# 934
  • Мнения: 2 724
АЛЕКС много са ти хубави децата ,ама ти такава млада майка/щото и аз гледах купонски снимки Mr. Green/ от де ги извади тез големи деца newsm78,да са ти живи и здрави и много да те радват Hug
Благодаря ти Мамо ло Hug, знаеш откъде излизат децата Mr. Green. И аз не разбрах как порастнаха ,с по една глава над мен  Thinking.

# 935
  • Мнения: 2 891
Алелееее, ударих 1000-рката   bowuu bowuu bowuu

# 936
  • Мнения: 7 723
Алелееее, ударих 1000-рката   bowuu bowuu bowuu
Ай, честито, да почерпиш!!!  Whistling

# 937
  • Мнения: 2 891
Алелееее, ударих 1000-рката   bowuu bowuu bowuu
Ай, честито, да почерпиш!!!  Whistling

Шъ, шъ  Mr. Green

# 938
  • Мнения: 2 724
Ха честито и от мен   bouquet,ама за какво иде реч?

# 939
  • Мнения: 183
ООО КОНЧЕ ,ай добър ден и на тебе,издирвах те сутринта http://images04.snimka.bg/000291861-big.jpg

# 940
  • Мнения: 3 835
Тео ,и тебе ще черпя  :love

Е аз се уредих за купона, Руска нека си събира по 5 лв. Mr. Green Joy Joy Алексче, шегувам се есествено. А дяцата са ти страхотни, ама ти си го знаеш, нали сме си говорили!!!! Heart Eyes  bouquet Hug

# 941
  • Мнения: 3 835
Ще ходя по джапанки  #Crazy при директорите.

Ще си купиш официални, с камИчета!!! Mr. Green Joy Joy Joy

# 942
  • Мнения: 7 723
Тео ,и тебе ще черпя  :love

Е аз се уредих за купона, Руска нека си събира по 5 лв. Mr. Green Joy Joy ...
Ти шъ ми каеш: "дай 5 кинта за поздрав"..., ама аз шти кажа: "НАААААА"....  finger

# 943
  • Мнения: 2 724
Уй на мама сладурките ,много си ви обичкам всичките lovekiss.Жалко ,че няма да съм на купона smile3518, да си ви видя, но ще бъда духом с вас и после ще чакам снимков матриал за разтуха .

# 944
  • Мнения: 3 835
Тео ,и тебе ще черпя  :love

Е аз се уредих за купона, Руска нека си събира по 5 лв. Mr. Green Joy Joy ...
Ти шъ ми каеш: "дай 5 кинта за поздрав"..., ама аз шти кажа: "НАААААА"....  finger

Сопранов ми каза що ни брои! Който се е записал пръв в преброяването, ша черпи на купона! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт