Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 40 437
  • 3 486
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 7 474
Мойто мъжо се прибира
иска кИфтета да консумираааааа  Whistling Whistling

Аз предлагам плескавица, ако иска да дойде Mr. Green

С таз плескавица
кат дойдем
ще стане жива ебавица  Mr. Green

# 1 291
  • Мнения: 10 758
Аре на черешатаааааааааааааааааааааааааааааа Crazy Crazy Crazy

Че ти слизала ли си от там?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Сега е сезона на черешите, ше се вталявам и си рупам черешки, малки сочни, червенички черешчици.Нещо като туй дет ми е в устата, на аватара.Ше слезнем кат ги оберем сите Mr. Green

Слез, слез, я че те чакам със сладоледО!!!! Mr. Green

Mr. Green Joy Joy hahaha hahaha Joy Joy
О сладоледче, ооо как обичам да го ближа, лижа, смуча.....ммммммммммм....мммммм....да го захапя....ммммммм....

Да ама нема да ти дааам!!!! Mr. Green hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy
Яж си го тогава сама Crossing Arms
Дреме ми на гъзо, че нема ми дадеш Crossing Arms
Има кой да ми даде на мен smile3534

Ей къв цитат, не е истина, кеееееф!!!! Mr. Green

Ми кат има, кво се косиш, ближи си сладоледа и си сфиркай!!!! Mr. Green Joy Joy Joy

Мислех те за приятел, явно съм се лъгала Cry

Е не е истина, егати цитата, като асансьор се разхождам, докат му намеря края. Mr. Green Joy Joy Joy

Чай че забравих, кво щях да пиша..........ъъъъъ, кво, аааааа, от сладоледа си не давам Naughty, никогаш, само на специални хора, много специални!!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Естествено, не се и съмнявам......
след малко ще се появат тези хора, ама глей да не ти се разтопи до тогава.

# 1 292
# 1 293
  • Мнения: 10 758
Мойто мъжо се прибира
иска кИфтета да консумираааааа  Whistling Whistling

Аз предлагам плескавица, ако иска да дойде Mr. Green

С таз плескавица
кат дойдем
ще стане жива ебавица  Mr. Green
анджък де....

# 1 294
  • Мнения: 87
ооо любими ваджайни виждам тук... Simple Smile екстра , ше почваме ли партито ? Wink

Чакаме само стръввввввв  Mr. Green


аз съм като за 17... Wink тъй , че моем да почваме...а ако стормбрингъра или сопранов се появят...ше ги включим моментално!  newsm08

# 1 295
  • Мнения: 3 835
Аре на черешатаааааааааааааааааааааааааааааа Crazy Crazy Crazy

Че ти слизала ли си от там?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Сега е сезона на черешите, ше се вталявам и си рупам черешки, малки сочни, червенички черешчици.Нещо като туй дет ми е в устата, на аватара.Ше слезнем кат ги оберем сите Mr. Green

Слез, слез, я че те чакам със сладоледО!!!! Mr. Green

Mr. Green Joy Joy hahaha hahaha Joy Joy
О сладоледче, ооо как обичам да го ближа, лижа, смуча.....ммммммммммм....мммммм....да го захапя....ммммммм....

Да ама нема да ти дааам!!!! Mr. Green hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy
Яж си го тогава сама Crossing Arms
Дреме ми на гъзо, че нема ми дадеш Crossing Arms
Има кой да ми даде на мен smile3534

Ей къв цитат, не е истина, кеееееф!!!! Mr. Green

Ми кат има, кво се косиш, ближи си сладоледа и си сфиркай!!!! Mr. Green Joy Joy Joy

Мислех те за приятел, явно съм се лъгала Cry

Е не е истина, егати цитата, като асансьор се разхождам, докат му намеря края. Mr. Green Joy Joy Joy

Чай че забравих, кво щях да пиша..........ъъъъъ, кво, аааааа, от сладоледа си не давам Naughty, никогаш, само на специални хора, много специални!!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Естествено, не се и съмнявам......
след малко ще се появат тези хора, ама глей да не ти се разтопи до тогава.

Бегам да го прибирам у камерата, Лео, твоя как е??? Я го фиж, замръзнал требе да е!!!!! Mr. Green Па после ние ша го размразяваме, нъл ся сещаш!!!! Ягодките приготви, и сметаната сготви!!!! Mr. Green

# 1 296
  • Мнения: 87
ооо любими ваджайни виждам тук... Simple Smile екстра , ше почваме ли партито ? Wink
Айдееееее, появи се мъъъъъъъъжжжжжж.......
Никчо, ние с Руска сме на черешата, идваш ли да помагаш да берем орУжая Twisted Evil
що за въпрос...на вас не моа ви откажа ...и посмъртно - пак ше го вдигна...опс ше се вдиган при вас Simple Smile и ше даваме гааааааз Wink

# 1 297
# 1 298
# 1 299
  • Мнения: 7 474
Тео , нали минахме на евро, кви 5 лв. дириш  Mr. Green

# 1 300
  • Мнения: 750
Поли заспа, дадох Нурофен...Ох, хора, мъка голяма.... Cry Утре ще ви сервирам кафе, сега ще лягам до нея.

# 1 301
  • Мнения: 10 758
имало едно време една червена шапчица.Тя много обичала да чете книжки.Всякакви.Но и преса все пак.Най-обичала вестник "168 часа"Изчитала го от край до край.Веднъж майка й и казала, че трябва да отиде до баба си, която живеела на края на гората, и да й занесе питка и масълце, че е болна.Тръгнала Червената шапчица и си пеела"............".Не щеш ли, изведнъж пред нея изкочил един кръвожаден вълк.
- Червена шапчице, на къде така?
-Аууу, вълчоооо, какъв голям сладолед имааааш....може ли да ми дадеш малко да си близна?
-Естествено, драга.А чете ли днешната преса?
-Да, но само "24 часа".....
- О, аз съм купил новия брой на "168 часа", искаш ли да го прочетем заедно......
- О, вълчо..........

# 1 302
  • Мнения: 7 723
...Дай 5 лв. и шти кажа!!!! Mr. Green
Ти скоро ще ме молиш да ми дадеш 5 лева, че да ти пазя място на черешата.....  Whistling

# 1 303
  • Мнения: 3 835
...Дай 5 лв. и шти кажа!!!! Mr. Green
Ти скоро ще ме молиш да ми дадеш 5 лева, че да ти пазя място на черешата.....  Whistling

Ще се кача на черешата, само за да ти правя компания, ама ако не ме щеш, и долу си ми е добре!!!!! Чак пък да ти дам 5 лв. за черешата, .............................отивам до мазето, кат се върна, да си ми освободила клон. Mr. Green Joy Joy Joy

# 1 304
  • Мнения: 7 723
После ще викаш: "Не, не искам да сляза от черешата"....  Mr. Green
Аре, бегай до мазето и сподели после...

Общи условия

Активация на акаунт