Юни месец наближава - хайде тестовете да заваляват /28.05 - 03.06/

  • 17 359
  • 509
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 626
Честито,да сте живи и здрави!

/леле,какви бонбонки,тичам до магазина за сладичко,чеееееее...../

# 16
  • Мнения: 851
Ели, пожелавам ви да сте живи  и здрави с Ицо, да се радвате на спокоен и мирен семеен живот още много, много години и любовта ви да расте с всеки изминал ден Hug Hug Hug И през юли да гушкате малкия бебешор  Hug

# 17
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Честита годишнина, Ели! Пожелавам ви още сто пъти по толкова семеен живот и пълна къща да ви радва!  bouquet

# 18
  • Мнения: 218
Честита годишнина,Ели!!! Пожелавам Ви усмивката да не слиза от лицата Ви, а любовта и разбирателството да най-верните спътници в живота ви!!!

# 19
  • Мнения: 270
Добро утро
Голди страхотно е кафенцето  Hug и никакви такива - баба яга била, дрън-дрън я каква си мацка  Hug
Ели честита годишнина! Много щастие и незабравими мигове  Hug
На патерици Честит Рожден Ден на Мушморока, Деси и Кали! Да сте живи и здрави момичета и да ви сбърднат най съкровените желания   bouquet  bouquet  bouquet
Много е хубава новата темичка и дано донесе много късмет на всички
Лека и усмихната седмица

# 20
  • Мнения: 31
 newsm44 Нека първо аз се отчета.  Днес видях  EFP.  Ще си имам бебче newsm44. Дано скоро и вас да Ви огрее това щастие!

# 21
  • Мнения: 862
Ели, честита ви годишнина! Да сте живи и здрави и да се радвате на дечица и внуци дълги години заедно.

Поля75 Честито! Ти писала ли си в седмичната тема до сега? Дай малко повече инфо за себе си. От колко време опитвате, как успяхте и неща от този род. Ние тук споделяме проблемите и радостите си всички заедно и всяка преживява грижите и щастливите моменти на другите.

# 22
  • Мнения: 1 335
Честита годишнина на Ели!! Бъдете живи и здрави и много щастливи. Дано дните занапред са изпулнени е радост и детски смях!  bouquet
Честито и на Поля75!!!   bouquet Лека бременност ти желая!!!
Успешна и късметлийска седмица от мен, момичета!  bouquet

# 23
  • Мнения: 205
Здравейте момичета,

моя милост се завърна от почивката. Не знам какво е ставало предната седмица ама ще наваксам. Само да ви кажа, 4е лелката дето я чаках на 18.05. още я няма.


Хи хихи стискайте палци newsm10

# 24
  • Мнения: 1 446
Честито, Поля75. Лека и безпроблемна бременност.

Елпетче, честита ви годишнина: пожелавам ви много здраве и любов и пълна къща с детски смях   bouquet

Голди, все по-добра ставаш с тези кафета, ей.

Soul, изчакай да ти мине и тогава иди на лекар. На мен поне първите 2-3 дни ми е едно никакво и после започва живата картина.

# 25
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, момиченца кокиченца! Hug

Честит рожден ден на патерици на Деси, Кали и Мушмороки! Бъдете винаги обичани, нека усмивките не слизат от лицата ви и съвсем скоро да ви се сбъдне най- съкровенното желание! bdbaloni

Ели, честита годишнина, мила! Нека любовта не угасва в сърцата ви , а гори с все по-буен огън! Нека здравето и късмета бъдат неотлъчно до вас  и дните ви зда са изпълнени с детски смях! newsm51

Голди, страхотно кафенце! Дано малчо вече се е оправил newsm10

Славундер, мисля че микро вагинален и микробиология е едно и също. За профилактичен преглед това е достатъчно според мен. Желая ти късмет newsm10

Дами, някой няма ли да се похвали днес.... Hug

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 09:52 от Жаклин

# 26
  • Мнения: 112
Добро утро, сладурчета!   bouquet   bouquet   bouquet

Успешна седмичка на всички!  fertilization EFP stork-boy stork-girl 1stroller

Тази седмица ще ми мине в трепети, надявам се лелката да ме подмине на 02.06.  newsm17

Ели, честита годишнина!!! Нека домът ви бъде изпълнен с много любов, топлина и уют и детски смях!   bouquet

ЧЕСТИТО,  Поля75   bouquet   bouquet   bouquet  Лека бременност и сладко бебче на финала!  newsm30

# 27
  • Видин
  • Мнения: 961
Честито на Поля! Лека и безпроблемна бременост!  bouquet

Мартина75 ти не си ли правила тест newsm78 Това си е сериозно закъснение от 10дни. Късмет Hug

Стискаме палци и на Бубето Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 626
Ееееее,наплюсках се със два шоколада! Crossing Arms
Моооооля,недейте да пускате храна,ЩЕ УМРА! Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 3 524
Няма страшно Бубе, то е полезно по последни данни да се папка шоколадче  Mr. Green
Много ви благодаря за милите пожелания на всички! Hug
И дано темичката на Херка е също толкоз плодотворна колкото миналата Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт