За безамонячните бои...

  • 5 467
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 17 401
Въпросът ми е: може ли да се боядисам с безамонячна боя, след като винаги съм го правила с амонячни? Прочетох на кутийката на Лореал Кастинг да не се ползва върху прогресивна боя. Някой знае ли какво означава това?

# 1
  • Мнения: 341
Не знам какво значи това с прогресивната боя (дано някой обясни), но съм го правила. Точно с L'Oreal Casting. Не съм имала проблеми, а и тъй като слагах от Castinga малко по-тъмен цвят от обичайния на амонячните бои, ми покриваше перфектно.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
И аз мисля, че може, стига да не е съвсем веднага след амонячната.
А и безамоячните в по-голямата си част са пак покривни, само не чак толкова интензивни. Аз още нося печални рижи кичури, резултат от безамонячна професионална боя (Шварцкопф), които се заличават и после пак избиват след неколкократно третиране с амонячна... Ще чакам да израсте (една година вече мина) и това е.

# 3
  • Мнения: 2 386
На мен амонячните ми държат по 2-3 месеца, а безамонячните - няма и месец.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
На мен амонячните ми държат по 2-3 месеца, а безамонячните - няма и месец.
Зависи от боята Simple Smile Зависи дали е професионална или не, зависи каква марка - ако щеш, зависи кой и как те боядисва.

# 5
  • Мнения: 2 386
На мен амонячните ми държат по 2-3 месеца, а безамонячните - няма и месец.
Зависи от боята Simple Smile Зависи дали е професионална или не, зависи каква марка - ако щеш, зависи кой и как те боядисва.

И най - вече от косата.Моята не хваща, независимо кой, къде и с какво я боядисва. А и е гарвановочерна и процесът се усложнява..

# 6
  • Мнения: 1 234
На мен амонячните ми държат по 2-3 месеца, а безамонячните - няма и месец.
Зависи от боята Simple Smile Зависи дали е професионална или не, зависи каква марка - ако щеш, зависи кой и как те боядисва.

И най - вече от косата.Моята не хваща, независимо кой, къде и с какво я боядисва. А и е гарвановочерна и процесът се усложнява..

 PeaceНапълно съм съгласна.
Иначе според мен можеш да се направиш,но е хубаво да има някакъв интервал между двете бои-амонячната и безамонячната,за до може безамонячната да покрие хубаво Grinning

# 7
  • Мнения: 17 401
На мен амонячните ми държат по 2-3 месеца, а безамонячните - няма и месец.

Въпросът ми беше друг. Проблемът ми е, че преди седмица се боядисах с прехвалената боя Крамер- синьо черна. ДА, ама на следващото миене се отми и сега в корените ми личи стария цвят( виолетово едно такова). Абе дразни ме, пък и 15 лева заминаха в канала. ЗАтова си мислех евентуално даопитам с безамонячна....

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
На мен амонячните ми държат по 2-3 месеца, а безамонячните - няма и месец.
И при мен е така.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Въпросът ми беше друг. Проблемът ми е, че преди седмица се боядисах с прехвалената боя Крамер- синьо черна. ДА, ама на следващото миене се отми и сега в корените ми личи стария цвят( виолетово едно такова). Абе дразни ме, пък и 15 лева заминаха в канала. ЗАтова си мислех евентуално даопитам с безамонячна....
Ако косата ти е като цяло здрава, боядисвай смело с амонячна.

# 10
  • Мнения: 2 386
Венера, моят съвет е да изчакаш 2 седмици...
Нищо кой знае какво няма да се промени, освен 'силата' на косъма.
Направи 1-2 маски и действай  Wink

# 11
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Означава, че ако сложиш безамонячна върху амонячна, безамонячната няма да хване, особено ако са  различен цвят.

Най-много да боядиса само корените.

# 12
  • Мнения: 17 401
Благодаря ви! Ще изчакам малко и тогава ще решавам с какво ще се мажа.

# 13
  • Мнения: 2 673
май решението наистина е индивидуално.
аз реших преди години \две\ и се мацам с Кастинг на Лореал, реших че не искам вече черно синьо - амонячна\италианска беше \и минах на Лореал. май наистина е по-щадяща, само дето е вярно че няма и месец и ми цъфват корените..

# 14
  • Мнения: 636
аз имах същия проблем.Мацах се с Крамер и да не ви казвам каква станах.След една седмица отидох на фризьор и ме боядисаха с професионалната безамонячна на Лореал.Цвета стана точно такъв какъвто трябваше.

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 415
A има ли безамонячни руси бои?  newsm78 И изобщо има ли шанс да се изсветли косата само с безамонячна или трябва и предварително обезцветяване?
Боядисвам се руса от доста време (с амонячна боя) та вече е доста изтощена..
Ако някой е пробвал и има ефект, нека сподели, плс  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 17 401
аз имах същия проблем.Мацах се с Крамер и да не ви казвам каква станах.След една седмица отидох на фризьор и ме боядисаха с професионалната безамонячна на Лореал.Цвета стана точно такъв какъвто трябваше.

Е, значи имам шанс Mr. Green Колкото до Крамер- спрях се на нея, след като изчетох всичките суперлативи, а и в магазина ми я похвалиха. Уж професионална, не знам си какво...Май повече няма да експериментирам с марките.

# 17
  • Мнения: 77
Здравейте, знам че има безамонячна на лореал професионал за руси коси но не съм ползвала, ако някой знае за безамонячна боя за пепеляв цвят моля да сподели.В момента съм с лонда професионал 9.1 и 8.1 ми ги смесва фризиорката .

# 18
  • Мнения: 22 343
Въпросът ми е: може ли да се боядисам с безамонячна боя, след като винаги съм го правила с амонячни? Прочетох на кутийката на Лореал Кастинг да не се ползва върху прогресивна боя. Някой знае ли какво означава това?

Няма проблем стига да не е примерно седмица след като си се боядисвала с амонячна боя.
Покривни са и много трайни. Аз лично не се боядисвам, но майка ми ползва такава боя от скоро и е много доволна.
Лошото е че имат само тъмни нюанси.)

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
A има ли безамонячни руси бои?  newsm78 И изобщо има ли шанс да се изсветли косата само с безамонячна или трябва и предварително обезцветяване?
Боядисвам се руса от доста време (с амонячна боя) та вече е доста изтощена..
Ако някой е пробвал и има ефект, нека сподели, плс  Rolling Eyes
Има, но не светло русо. Средно и тъмно русо - по има шанс да намериш - но само професионални в салон.

# 20
  • Мнения: 27 524
Има и на Лореал Кастинг руса, но не е много светла. Пробвала съм я, не е лоша. Обаче безамонячните руси са си за светли коси, не могат да изсветляват много. Малко да, защото все пак са си с нормален окислител.
Има и на Гарние Мовида, но тя е по-тъмна от Кастинга.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 419
Венера, аз имах същия проблем с тази боя преди доста време, много ми я хвалиха и се отми адски бързо. Аз се боядисвам с Лореал Кастинг, синъо - черно, косата ми иначе е светло кестенява и при мен покрива добре.

# 22
  • Мнения: 4 770
Препоръчайте ми безамонячна боя, освен Кастинг!

# 23
  • Мнения: 208
Венера, аз имах същия проблем с тази боя преди доста време, много ми я хвалиха и се отми адски бързо. Аз се боядисвам с Лореал Кастинг, синъо - черно, косата ми иначе е светло кестенява и при мен покрива добре.
Доскоро се боядисвах с Кастинг и по мое мнение не се отмива бързо - въпреки,че си мия доста често косата. Много тъмно кестеняво беше цветът.

# 24
  • Мнения: 17 401
Благодаря за отговорите! В крайна сметка си купих пак амонячна боя, но изпитана Mr. Green Кастинга мисля да го пробвам по- нататък.
petetpopeteto, Yunsey са хубави- аз съм ползвала амонячна и с по- ниско съдържание на амоняк, но има и без( също много добри).

# 25
  • Мнения: 4 770
Благодаря ти! Знам, че Yunsey са професионални продукти за коса, но можеш ли да ме ориентираш в цената?

# 26
  • Мнения: 17 401
Преди около 3 години бяха към 7лв. Сега не знам(не намирам моя цвят и не съм си купувала), но мисля, че няма промяна кой знае каква.

# 27
  • Мнения: 4 770
Благодаря ти! А аз мислех, че е поне 15лв. Ще я пробвам, веднага щом мога.  bouquet

# 28
  • Мнения: 266
Препоръчайте ми безамонячна боя, освен Кастинг!
На Vitality's. Много съм доволна от нея. Добре покрива, косата след боядисване е жива и лъскава, издържа около 4 седмици (и с амонячна след това прорастват корените). Професионална е, стига поне за 2 боядисвания, около 15 лв. Peace

# 29
  • Мнения: 17 401

 На Vitality's. Много съм доволна от нея. Добре покрива, косата след боядисване е жива и лъскава, издържа около 4 седмици (и с амонячна след това прорастват корените). Професионална е, стига поне за 2 боядисвания, около 15 лв. :peace


Само в салони ли се продава?

# 30
  • Мнения: 353
Честито бебче,Венера!Да ти е живо и здраво!  bouquet
Синьо-черната боя на  Yunsey ми беше любима,къде изчезна newsm78
Скоро от Лореал Екселанс, белите коси останаха светло сини след първото измиване(уж била с добра покривност),явно вече ги бъркат в някой турски гараж тези бои,преди не беше така ooooh!.
Сега съм с Вела,долу-горе става.Поне не съм с 3-4 нюанса на синьото....

# 31
  • Мнения: 17 401
Благодаря, kozlyo!
Точно синьо черна Yunsey търсих и аз, понеже бях много доволна, ноне намирам тук.
За Лореал съм писала и аз, че ме разочарова( за Преференс става дума), та по тази причина нещо ме е страх да пробвам и Кастинг-а.

# 32
  • Мнения: 266

 На Vitality's. Много съм доволна от нея. Добре покрива, косата след боядисване е жива и лъскава, издържа около 4 седмици (и с амонячна след това прорастват корените). Професионална е, стига поне за 2 боядисвания, около 15 лв. :peace


Само в салони ли се продава?
Да, или в офисите на Виталитиклуб- официалния дистрибутор.
Офиси:
гр. София, ул. "Тодор Каблешков" №49
тел. 02 / 48 40 701; 02 / 48 40 702;
GSM: 0887 604 109, 0898 615 680
   
  гр. Бургас, бул. Булаир №9
тел. 056 / 840 101, 842 322, GSM: 0888 459 571
 
   
  гр. Варна, ул. Юрий Венелин №12
тел. 052 / 636 696, GSM: 0888 516 733
 
   
  гр. Ямбол, ул. „Опълченска” №6
тел. 046 / 621 080, GSM: 0898 576 607   
 
    e-mail: info@vitalityclub.bg
http://www.vitalityclub.bg

# 33
  • Мнения: 17 401
Много ти благодаря  bouquet

# 34
  • Мнения: 4 770
Препоръчайте ми безамонячна боя, освен Кастинг!
На Vitality's. Много съм доволна от нея. Добре покрива, косата след боядисване е жива и лъскава, издържа около 4 седмици (и с амонячна след това прорастват корените). Професионална е, стига поне за 2 боядисвания, около 15 лв. Peace


А по-хубава ли е от Yunsey?   Rolling Eyes

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
О! Венера родила! Grinning
Честито и да ти е живо и здраво бебето! Много радост да ти носи!

По темата - намазах се (сама! в салона ми поискаха десет лева само за боядисване, аз се обидих и се боядисах саморъчно Crossing Arms) с Лореал Кастинг и стана добре. Цветът е по-тъмен от обещания в каталога, обаче Confused След 6 седмици ще избера по-светла.

# 36
  • Мнения: 17 401
МЕрси, Бу! С какъв цвят се маза?

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
МЕрси, Бу! С какъв цвят се маза?
Светъл шатен. Това е моят цвят по принцип (по описание - светъл шатен = светло кестеняво) - аз се опитвам все още да залича малките, но видими следи от рижото, освен това тук-там бял косъм, няма нужда, за блясък и тъй наНататък, затова и с боя в цвят като моя.
Но не стана светлокестеняво - стана по-тъмно от моята коса. Другия път ще взема тъмно русо - за превелика моя изненада това е цветът, под който фигурирам в над 2/3 от каталозите (вижда се вляво за какво говоря, това е моят не-боядисан цвят).

Общи условия

Активация на акаунт