Рицарки на бялото кантарче - 28.05. - 03.06.

  • 19 034
  • 595
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 764
Пиле ...не може всичко да знаем  Hug Simple Smile

Не може, но не е лошо да се опитаме Peace

Хайде, изоставям ви, че вече трябваше да съм излязла, пък аз още се заглавичквам с вас.

  bouquet

# 46
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
а и такилата не ми харесва Mr. Green
И аз тъй бях , ама в 4 сутринта .... кой ти гледа какво пие  Mr. Green

Аз съм на кафе със сметана . Ни ви щЪ сега уискито - само бадемите , ама сурови ( ама съм претенЗия  Crazy )

# 47
  • Мнения: 900
Моите деца не стават веч за тоз детски кът ,ама майка им приема всякакви предложения щом е за купон Peace дори и на деня на детето. Mr. Green
Вие си клюкайте , а аз  опекох набързо едни пълнени чушки и сега ви напускам отивам на кафе с една приятелка и после на фитнес !    love001

# 48
  • София
  • Мнения: 8 348
и аз бадеми предпочитам. мога и дюс да си ги ям, без да ги поливам.

Уиски не пия, не се научих едно врама. виж текила....... И после помня! Срам голям.

Лу - моето като порасна и започнахме да му плащаме по лев на час а гледа малките. Ем те не са ни на главата, ем той си има занимавка.

# 49
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Де да беше и плащането по желание . . ама не е. Мойте хлапета са за там, другаде тази седмица не мога да се отлъча.

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 20:05 от jd

# 50
  • Мнения: 4 806
слънчев радостен поздрав от мен!
Здравейте, Рицарки? Как сте? Що сте?

По повод фъстъците - нямала съм абсолютно никаква идея като какво расте това нещо.
По повод текилата - айде пак, никога не съм пробвала, а какво остава да се терзая с въпроса "що е то?"...

с което окончателно отпаднах от бабешката комуна, нали? Такива баби дето хабер си нямат от текила ... кучета ги яли...

Мариетке, направи най-добрата тема. Браво! Нямам предвид липсата на мерки и теглилки  Mr. Green , а съдържанието. Я да питам (щото нали знаете, че бавно вдявам), що тъй се радвате, че ги няма?  Thinking

Каквото чаках повече от две години, днес си се случи. Нали ви обещах да се хваля. Ето, хваля се. Черпя с кой каквото дУша сАка ...   bouquet 

Кг не знам от днес, щото през нощта не спах (пак моторчето се бунтуваше) и после се засилих по ангажименти рано-рано. Но, с оглед на това, че ... се видях на снимки и не се харесах (буквално ръб) и благоверният рече, че го притеснявам с това очевадно топене... не знам, дали си струва... най-вече, защото ми се сменят приоритетите. Айде, да кажем, че ще помисля някой друг ден, ще видя как ще потръгнат нещата и тогава ще се оформям с окончателно решение... Ама се разписах... стига толкова... може после пак (ако ми остане време)... днес съм всякак извън режима - нищо не съм яла цял ден, водата малко ... както и да е...

# 51
  • София
  • Мнения: 8 348
Честито за каквото там Асса.
Не се оплаквай ти от режима си, по-железна си от всички.
Баби като теб ще приемаме, заради предизвикателството да ги развалим. ато поседиш, ще научиш всичко и за фъстъците, а и къде расте текилата ще знаеш.

# 52
  • Мнения: 4 806
бааааа... писах, писах и ... сори, няма го ... а добре звучеше ... нещо от сорта, че не се оплаквам, просто констатирам - нали днес ми е все тая.  Mr. Green

Изразих и радостта си от приемането в бабешката комуна (тя, Птицата, рече, че ме не ще, ама аз Мимето ще слушам, тя нали нейна инициативата) ...  Mr. Green 

уфффф, спи ми се, а за мен май денят едва започва...

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Асса, споко, и аз не пия текила.  Peace Не пия и уиски  Embarassed Всъщност поркам само биричка и чат-пат водка с портокалов сок (или доматен), ама в съотношение 10 гр водка, 200 грама сок  Joy Иначе ядките ги уважавам много, най вече лешници и бадеми. Фастъците като снаха на производители не ги тача толкова, ама като няма друго и те вършат работа   chef

# 54
  • Мнения: 4 806
ядките, ох, ядкитеееее - голяма са ми слабост ... ама много голяма ....
...
и с уиски добре вървят (това за всеки случай, ако да не си помислите, че съм трезвеник Simple Smile )

което ме подсеща (съжалявам) - Таня, прочете ли стаята по - горе? Свалена е анатемата винено-червената .... урааааа и аз фен

# 55
  • София
  • Мнения: 8 348
аз пък пия водката в обратното съотношение
от стар алкохолишки род ми иде гена, кво да правиш, не може да се цепиш от традицията

Ето кой ще ни снабдява с ядки
или - ядец - не щеш, а

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064

Няма проблеми, в комуната ще ви науча как се садят, торят, копаят, поливат, вадят, сеят, сушат и чистят  hahaha hahaha hahaha

# 57
  • Мнения: 4 806
да, само в яденето няма да имаме нужда от учене  Mr. Green

обаче другото ... не е ли по - лесно да ги копнем от някое магазинче? А?

# 58
  • София
  • Мнения: 8 348
губи се удоволствието и физическото натоварване
отивам да спортувам, ако не ме потопи някой порой

# 59
  • Мнения: 5 873
Здравейте.

Минавам набързо,ще се вихря в кухнята ... Mr. Green

Асса,честити ти 53...

Мариетке,по-добре не бих го казала,вие сте моето второ семейство. Heart Eyes

тичааам.....

Общи условия

Активация на акаунт