а щорите на Ролпласт?

  • 15 946
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 56
Така съм съгласна с теб Simple Smile , но вече със сигурност си ги правят сами и определено са много по-хубави от тези на Ролпласт. Измислили са как да подобрят модела...

# 16
  • Мнения: 56
Ето я и обещаната снимка:

http://i.data.bg/07/06/08/412255.jpg

# 17
  • Мнения: 7 640
туй ли е новото, че то като предишното Laughing Laughing Laughing

Не се сърди, ама освен тоя топуз, дето виси, разлики с моите няма.

# 18
  • Мнения: 56
Нее...няма за какво да се сърдя, все пак съм виждала изпълнението на тези щори и от Ролпласт, така чее...според мен разлика има, и то не само в "топуза", който по принцип служи за тежест на синджирчето и не му позволява да стърчи на всички посоки (естетика все пак...)

# 19
  • Мнения: 7 640
нашите синджири сме си ги скъсили и не стърчат Wink, вашата джаджа би ме влудявала, ако хлопчи, т.е. ако не е хваната някак към дограмата.
За изпълнението- няма как да сравня, но гледам, че прозорецът е с нармални р-ри. Нашият е 220 и оттам почнаха проблемите.

# 20
  • Мнения: 56
нашите синджири сме си ги скъсили и не стърчат Wink, вашата джаджа би ме влудявала, ако хлопчи, т.е. ако не е хваната някак към дограмата.
За изпълнението- няма как да сравня, но гледам, че прозорецът е с нармални р-ри. Нашият е 220 и оттам почнаха проблемите.

Явно до консенсус няма да стигнем с теб  Wink , само ми е интересно, ако трябваше сега да си поръчваш тези щори кои би избрала на Ролпласт или на КАМАКС  newsm78

# 21
  • Мнения: 7 640
ами Камакс вероятно, но ако знаех какви са въртели и фасони с моите прозорци, може би щях да се примиря с плътни пердета.

# 22
  • Мнения: 431
Дограмата и щорите са ни на Ролпласт, нямаме оплаквания за цена, качество или обслужване.

Общи условия

Активация на акаунт