5.04- 11.04 Темата за оплаквания и хвалби продължава!

  • 7 578
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Дай боже скоро хубави новини за всички!  Grinning  Rolling Eyes
Забременявала съм по това време и трябва да кажа, че е супер за бременеене!  Laughing

# 31
  • Мнения: 4 324
То за нас бременеенето  Wink Ще е страхотно по всяко време на годината, та дори и в най-големите жеги и студове  Wink  Grinning  Simple Smile
Но аз не отказвам сегашно бременеене  Wink  Grinning  Simple Smile

# 32
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Стискам ти палци на теб и на всички останали!  Wink
Кога можем да чакаме този месец от теб евентуалната хубава новина?  Grinning

# 33
  • Мнения: 254
V koi kanal moga da vi nameria v http://www.zachatie.org/chat

# 34
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Зъхи
Стискам ти палци на теб и на всички останали!  Wink
Кога можем да чакаме този месец от теб евентуалната хубава новина?  Grinning


Връщам ти жеста  Wink и аз ще стискам палци за всички Ви  Grinning При мен евентуални добри новини започваме да очакваме след 16.04  Wink  Grinning

# 35
  • Мнения: 4 324
Цитат на: mary
V koi kanal moga da vi nameria v http://www.zachatie.org/chat


Ако ползваш този сайт - влизаш директно в точния канал  Wink - т.е "ЗАЧАТИЕ" или zachatie  Wink

# 36
  • Мнения: 920
Цитат на: mary
V koi kanal moga da vi nameria v http://www.zachatie.org/chat


Мари като ти зареди тази страница само си пишеш името и влизаш...и вече си в канал "зачатие"  т.е. при нас!

# 37
  • Мнения: 254
Az vi namerih obache neshto mai ne moga da izprashtam saobshtenia

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 728
Аз развалям хубавата тема с ошплакване!
Днес ходихме на консултация с дечко и му сложиха полиомиелитна имунизация,а после се оказа че преди три месеца е сложена и не е трябвало сега да се слага пак.
Изкарах си акъла от притеснение.Звъннах на една позната детска лекарка и тя ме успокои че не е фатално и се е случвало и през месец да слагат. Ама на мен си ми остана бучката в гърлото и реших да си споделя с вас та дано да ми олекне!

# 39
  • Мнения: 3 634
Fun, успокой се! А тез лелките да си вършат работата по- кадърно. Как така не са забелязали, че вече му е била правена тази имунизация?



И на нас ще ни слагат някаква инжекция, а мен ме е страх как нашия герой ще я издържи, че май се е метнал на мене... Аз почвам да се гърча от болка още преди да са бе боднали.

# 40
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Fun
Аз развалям хубавата тема с ошплакване!
Днес ходихме на консултация с дечко и му сложиха полиомиелитна имунизация,а после се оказа че преди три месеца е сложена и не е трябвало сега да се слага пак.
Изкарах си акъла от притеснение.Звъннах на една позната детска лекарка и тя ме успокои че не е фатално и се е случвало и през месец да слагат. Ама на мен си ми остана бучката в гърлото и реших да си споделя с вас та дано да ми олекне!


Тези лекари сестри и всички останали такива понякога акъла могат да ти изкарат от невнимание. Добре че ваксината не е опасна  Confused

Радвам се че при Вас вече всичко е наред Фън.

# 41
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tania79
А иначе какво да Ви кажа - тази седмица май пак ми е седмица за оплакване  Sad Утре май ще имам разни пак проверки от разни там държавни органи  Sad


Време е и аз да се похваля. Проверката вече мина и то много добре. Но тези инспектори са такива досадници. Вчера моя в рамките на два часа ми разказа една и съща история  Grinning  Simple Smile  Laughing  Wink
Мое задължение при всеки негов разказ (извън темата на проверката)  беше да му се усмихвам учтиво и такива щуротии  Shocked  Close  Imp

# 42
  • Враца
  • Мнения: 5 186
FUN, много съжалявам, че така са те стреснали, адски е безотговорно да не погледнат какво слагат, може ли такова нещо Confused:  Confused:  Confused:  Confused:  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
иначе аз само да споделя, че днес ще боядисвам коковците, в понеделник заминаваме за софия и ще видим онази беба и вниманиеееееееее: ще пием кафе с Тиа Laughing  Laughing

# 43
  • Мнения: 920
ахам...така ще направим дааааа....

# 44
  • Враца
  • Мнения: 5 186
а може и  beer

Общи условия

Активация на акаунт