Борбата с подкожните косми

  • 237 512
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 516
Когато ходих последно на кола, козметичката ми каза със сода бикарбонат да се втрива в кожата след душ и после с хладка вода се изплаква. Пробвах и да ви кажа има ефект Peace

# 31
  • Мнения: 64
И аз да похваля кремчето на Вийт - страхотно е, за разлика от Керапил. Видях подобрение само след няколко часа - раничките от подкожни зарастват светкавично без да остава белег. Ползвам го едва от два дни и съм супер доволна. Grinning
а можеш ли да ми кажеш колко струва този крем?

# 32
  • Мнения: 5 362
Голяма ми е грозотия това с космите Confused.И аз съм така.Никакви ексфолианти,луфи и т.н. не ми помагат.
Действам като red shoe-с игла.

Когато ходих последно на кола, козметичката ми каза със сода бикарбонат да се втрива в кожата след душ и после с хладка вода се изплаква. Пробвах и да ви кажа има ефект Peace

Еми то с ексфолианта е същото-нали са все абразивни частици.

# 33
  • Мнения: 1 100
И аз да похваля кремчето на Вийт - страхотно е, за разлика от Керапил. Видях подобрение само след няколко часа - раничките от подкожни зарастват светкавично без да остава белег. Ползвам го едва от два дни и съм супер доволна. Grinning
а можеш ли да ми кажеш колко струва този крем?
Някъде във форума четох, че в БГ струва между 9 и 11 лв, а наскоро /не знам дали и все още/ в МЕТРО е бил в промоция.

# 34
  • Мнения: 74
ексфолианта не ми помага,забелязала съм че проблема с косъмчетата изчезва когато съм на море и кожата ми става по-мека.

# 35
  • Мнения: 208
Кремчето на Вийт си го взех за 9лв ако не се лъжа. Имам страхотен проблем с краката и подкожните косми. Спрях с епилатора и почнах да ги бръсна от скоро +крема, но все още на забелязвам ефект. Но аз не го нанасям всеки ден, а само след като съм махала космите. Надявам се скоро да има подобрение,че не искам да отида на море с такива точки по краката.

# 36
  • Мнения: 6 895
Кремчето на Вийт си го взех за 9лв ако не се лъжа. Имам страхотен проблем с краката и подкожните косми. Спрях с епилатора и почнах да ги бръсна от скоро +крема, но все още на забелязвам ефект. Но аз не го нанасям всеки ден, а само след като съм махала космите. Надявам се скоро да има подобрение,че не искам да отида на море с такива точки по краката.
Честно казано ако се бръснеш изобщо не мисля, че ще имаш проблем и не мисля, че ще ти трябва крем.

# 37
  • Мнения: 208
Ами за съжаление като започнеш да се бръснеш подкожните косми не изчезват като с магическа пръчка. Преди време пак бях заменила епилатора с бръснача и за 2-3 месеца подкожните косми не изчезнаха. Сега бързам да оправя проблема и затова ползвам и крема.

# 38
  • Мнения: 289
Ами що не проверите тук какво пише www.tendskin.com (за английско разбиращите)?
P.S. Има го и в България.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 914
А кремът на Вийт става ли за триъгълника?  Embarassed

# 40
  • Мнения: 2 199
А кремът на Вийт става ли за триъгълника?  Embarassed

 Blush и аз имам врастнали косъмчета там  #Sniper
питах аптекарката и ми каза, че става  newsm78 а дали става незнам  някой ако е ползвал да каже  smile3547

# 41
  • Мнения: 4 300
Бях намерила някаква рецепта за някаква билкова "пита", дето давала резултат при такива косми, трябва да я потърся ...
Домат със захар е бабиното решение. Поне аз за това знам. Един път съм го пробвала на крака, беше ми се получила болезнена подутина, не знам дали излезе някакъв косъм от там, но след един ден стоене, превързана с парченце домат ми мина. Сега изглежда добре, нямам белег.
Казват че помага и при трескичка, трънче или забрало място.

# 42
  • Мнения: 113
И аз имам от време на време ТОЗИ ПРОБЛЕМ,особенно като пропусна ексфолацията на тялото.Пробвала съм какви ли не продукти,но най ми допадна една домашна рецепта,писала съм я и в друга тема, но пак ще я напша:
      Утайка от кафе + лъжича кисело мляко + 1-2 капки зехтин,по желание може да се добавят няколко капки лимон.
КОжата става невероятно мека и гладка  bowuu

# 43
  • Мнения: 430
ще пробвам този вариант да видим  newsm78 newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 2 271
И аз имам от време на време ТОЗИ ПРОБЛЕМ,особенно като пропусна ексфолацията на тялото.Пробвала съм какви ли не продукти,но най ми допадна една домашна рецепта,писала съм я и в друга тема, но пак ще я напша:
      Утайка от кафе + лъжича кисело мляко + 1-2 капки зехтин,по желание може да се добавят няколко капки лимон.
КОжата става невероятно мека и гладка  bowuu
На мен ми допада идеята, но да питам, зехтина с какво може да се замени, тъй като в къщи не ползваме, пък не съм виждала малки разфасовки и не ми се купува цяло шише. И още един въпрос относно тази рецепта - лимонът не избелва ли кожата? (нали сега през лятото все се стремим да си запазим тена максимално Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт