Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 май 2007, 08:41 ч.

шампоан/балсам,които матират

• 6 739
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравейте момичета,можете ли да ми препоръчате шампоан и балсам "анти жълт" оттенък,които матират косата и и придават пепелно рус оттенък.Благодаря ви

# 1
Не съм срещала подобен продукт поне на БГ пазара. А твоята коса есествено руса ли е, или е боядисана.
Аз използвам за руса коса шампоан на Клиз Кур, имат също така балсам и маска за коса.

# 2
боядисана е,но след 5-6 измиване започва да жълтее

# 3
  • Smallville
Такива продукти има по фризьорските салони,потърси там,в мрежата не съм виждала Peace

# 4
боядисана е,но след 5-6 измиване започва да жълтее

Това си зависи и от боята, с която е боядисана.

# 5
  • France
Използвай матиращият балсам на Престиж, силвър ефект, струва около 2,50лв. Употребявам го вече 3мес и жълтото изчезва за около 4-5 измивания на косата.

# 6
  • Варна
Аз използвам шампоан Silver на Лореал от професионалните им продукти.Можеш да ги намериш във фризьорските салони.Наистина има много хубав и бърз ефект от него

# 7
  • sofia
Преди 5-6 години ползвах балсам на Лонда в лилава опаковка беше,точно матиращ.
Понеже сега не мога да го намеря фризьорката ми сложи черна боя в шампоана и каза,че тези матиращите се правят така.Та това ползвам.15мл черна боя сложи на 150мл шампоан.

# 8
Аз използвам шампоан Silver на Лореал от професионалните им продукти.Можеш да ги намериш във фризьорските салони.Наистина има много хубав и бърз ефект от него

В кой фриз. салон във Варна  има такъв шампоан и каква му е цената?

# 9
  • Варна
Аз си го купувам от Нуши, но знам че има и в студио К, и в други салони.Във всички, които работят с техни продукти го има.За цената трябва да погледна като се прибера, защото много отдавна не съм си купувала.Доста е икономичен.

# 10
Използвай матиращият балсам на Престиж, силвър ефект, струва около 2,50лв. Употребявам го вече 3мес и жълтото изчезва за около 4-5 измивания на косата.
И аз го ползвам от доста време насам и не си го сменям за нищо на света Grinning

# 11
И аз го ползвам от доста време насам и не си го сменям за нищо на света Grinning
и аз го ползвах преди като бях руса, не е лош Peace

# 12
Аз използвам Glimmer light shampoo на Фармавита. За премахване жълтия нюанс и против цъфтене на краищата. Много съм доволна.
А иначе и този на Престиж не е лош, но пада бързо.

# 13
  • През девет планини в десета...
На мен от балсама на "Престиж" много ми се изсушава косата и изпършавява.Но и аз него ползвам.Взимам си "цъфтящ люляк"+"силвър ефект" и ги смесвам.Става много ефектно.Сега съм се боядисала с лореал екселанс 9.1-още незнам дали ще издържи цвета,защото е от 1 седмица.За сега е добре и не ползвам тониращи балсами Wink

# 14
Нивеа също имат нова серия за матиране на руса коса.  Party

# 15
Аз съм си взела от моята фризьорка матиращ шампоан на Schwarzkopf. 750 мл - около 20 лв. Много съм доволна.

# 16
и аз го ползвах преди като бях руса, не е лош Peace

И аз така Peace

# 17
И аз ти го препоръчвам, много съм доволна от него, кичурите ми стават бели и изобщо не жълтеят Peace Но след него задължително слагам друг балсам, защото доста изсушава косата.

# 18
И аз ползвам това и съм много доволна. Купувам си го от моя фризьор , не съм виждала да ги продават някъде.

# 19
  • София
Извинявайте , че се намесвам в темата с толкова глупав въпрос...
Ако тъмнокестенява коса се мие с този шампоан, дали ще изсветлее леко? Blush
Просто искам малко по-светъл нюанс, но не искам обезцветявам косата засега.
По-нататък мисля кичури да си направя, но засега не искам да я третирам с перхидрол.

# 20
По-нататък мисля кичури да си направя, но засега не искам да я третирам с перхидрол.

пробвано е - не, за жалост!

# 21
  • София

Благодаря! Hug

# 22
Аз ползвам този шампоан на Шварцкоф:

http://australia.netstore.com.au/bschwarzkopf-bonacure-color-sil … mall-p-47270.html

Много добре матира  Peace

# 23
Ползвам матиращ шампоан и матираща пяна на KEUNE.

# 24

При мен не работи това чудо на козметиката...

# 25

Знам че ейвънския за руса коса изсвтляваше преди, и то доста.   Shocked  Една съученичка ми се оплака баща и да не се кара, че се е боядисвала, а тя просто беше ползвала този шампоан. После като видяхме съставките, се оказа че има блондор.  #Crazy  Sick

# 26
  • Smallville

Знам че ейвънския за руса коса изсвтляваше преди, и то доста.   Shocked  Една съученичка ми се оплака баща и да не се кара, че се е боядисвала, а тя просто беше ползвала този шампоан. После като видяхме съставките, се оказа че има блондор.  #Crazy  Sick

Значи аз обвиних една приятелка,че се е боядисала,а тя се кълне,че е ползвала само този шампоан,а аз не му гледах съставките.Трябва да и се извиня,щом е истина Embarassed.
П.П.Що за глупост е това newsm78 ???

# 27
Нивеа също имат нова серия за матиране на руса коса.  Party

Какво са пуснали Нивеа за матиране, от какво се състои серията?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт