ТОЙ МАЙ Я БИЕ....

  • 5 349
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 116
Според мен е важно да сигнализираш полицията!  Peace Щом не сте близки с жената, нека да е за нарушаване на обществения ред!  Peace

# 91
  • Мнения: 4 447
След един такъв грандиозен скандал с побой жената започна да вика за помощ от прозореца.
Спомням си, че баща ми се качи и се сби с побойника.
А това да го направи баща ми, който и на мравката път прави, означава, че наистина е бил изваден от равновесие.
После го отчете като своя грешка
Не мисля, че е сбъркал, щом жената е викала за помощ. Реагирал е както му е подсказвало сърцето- МЪЖКИ.

М... не мисля, че мъжете действат със сърцето в такива ситуации... ама, все пак евала на смелия баща! То и моя мъж малко муостана да ида да му удари един на оня идиотин.,...

# 92
  • София
  • Мнения: 1 775
М... не мисля, че мъжете действат със сърцето в такива ситуации...
A с кое newsm78?

# 93
  • Мнения: 4 447
М... не мисля, че мъжете действат със сърцето в такива ситуации...
A с кое newsm78?

Ами ... незанм точно, но те мъжете обичат да раздават справедливост. Това дали иде от сърцето?

# 94
  • София
  • Мнения: 1 775
Според мен- ДА.

# 95
  • Мнения: 4 447

Значи, когато тоя я пребива жената му идва от сърцето, така ли? Shocked

# 96
  • София
  • Мнения: 1 775
Значи, когато тоя я пребива жената му идва от сърцето, така ли? Shocked
Не бъркай полюсите. Говорех за бащата, а побойника едва ли има сърце, за да дойде оттам. И от главата не мже да му  дойде, защото е празна. При него идва от невъзможност да контролира емоциите си и да владее ситуацията по по-цивилизован начин.

# 97
  • Мнения: 4 447
Значи, когато тоя я пребива жената му идва от сърцето, така ли? Shocked
Не бъркай полюсите. Говорех за бащата, а побойника едва ли има сърце, за да дойде оттам. И от главата не мже да му  дойде, защото е празна. При него идва от невъзможност да контролира емоциите си и да владее ситуацията по по-цивилизован начин.

Мхм. Неможах да те хързулна  Heart Eyes

И винаги съм се чудела, дали при мъжете този им ":слабост" идва от възпитанието от майката. И има ли някакво подсъзнателно рефлектиране?

# 98
  • Мнения: 619
Дали си била някога в такава ситуация? На побой присъствала ли си?
Да. Точно затова ти казвам, че когато един човек не иска сам да си помогне, никой не може да му помогне! Ти си много добър човек, радвам се на състрадателността ти и на това, че искрено искаш нещо да се направи. Щом толкова държиш, пробвай. Аз се почувствах длъжна да споделя, че според мен успех не може да има, докато самата тази женица не осъзнае, че това не е нормално и трябва да се махне. А в това отношение никой не би могъл да й помогне. Важните крачки в живота си човек прави сам.
И не ми се ядосвай Simple Smile Ще видиш, че съм права.
Басолютно вярно,казвам го като потърпевш  Tired

# 99
  • София
  • Мнения: 1 775
И винаги съм се чудела, дали при мъжете този им ":слабост" идва от възпитанието от майката. И има ли някакво подсъзнателно рефлектиране?
Не е задължително да е от възпитанието на майката. Ако има пример за подражание е по- лесно, но не е задължително да е майката. Има както агресивни майки, така и агресивни татковци. Обикновенно майка, която не може да убеди детето с думи- посяга. Така самото дете се научава как да се "справя" в такава ситуация. Но винаги има шанс някой по- спокоен да му покаже и другият начин.

# 100
  • Мнения: 62
...стана ми толкова тъжно... прочетох всички мнения! Викала съм полиция при подобен инцидент - жената викаше за помощ! Дойдоха (не много бързо), отворих им НО..... в съседния апартамент никои не отвори (беше тихо вече) ... Полицаите си тръгнаха и казаха, че не могат да направят нищо повече....
Знам, че има доста малтретирани жени. Трябва им сила, смелост и подкрепа! Зависи само от тях - да си тръгнат и да зарежат насилника! 

Общи условия

Активация на акаунт