Билети за кой е по- по- най ?

  • 4 429
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Искам да питам от името на една приятелка, тя по късно сигурно ще се отчете  Peace
 Та от къде се купуват  билети ?
 Можели по тел. или през нета да се купят ?
 Къде и кога се снима предаването?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Билети се продават на мястото, където се снима предаването,  на ул. "Цар Самуил" № 32, или от билетния център на НДК на адрес:   пл. "България" № 1.

Виж и тук информацията.
 
 

# 2
  • София
  • Мнения: 896
Билети се купуват от билетния център в НДК. Снимките са на ул. Цар Самуил 32. Там има и обява, че в началото на юни ще има снимки със свободен вход. Снимките са от 10.30 и 12.00 часа.   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Благодаря ви за отговорите, мацката не е от София и затова питам, че аз няма да мога да отида до НДК да знае кога да дойде и да не се разкарва напразно  Peace

# 4
  • Мнения: 3 457
Ето ме и мен  bouquet Благодаря ти kimba77 и на вас момичета благодаря   bouquet Hugщом от началото на юни входа е свободем ,как ще стане-за които има места има ,за който не -опитай отново -так ли newsm78 Ние искам да идваме с една приятелка сега в събота,та се чудим ,да не дойдеми да няма места newsm78,то не че нещо ами децата ще са разочаровани Crazy

# 5
  • Мнения: 3 457
побут,че не остана време Mr. Green

# 6
  • Мнения: 47 963
и аз се итересувам по темата
телефони някакви на които да питаме няма ли?

# 7
  • Мнения: 3 457
и аз за телефони 4акам или за повече инфо Crazy

# 8
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Обадете се в билетния център на НДК - Отвън има график на Самуил 32 кога снимат, но мисля, че не снимат всяка събота - по график правят 2-3 предавания наведнъж. Пише, че  час преди представление се продават и там билети, а лятото няма деца и се е случвало да канят децата от квартала.

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 16:16 от dorothy

# 9
  • Мнения: 3 457
а тел на билетния център на НДК newsm78

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://www.ndk.bg/static.php?pg=services

# 11
  • Мнения: 3 457
мерсисамо да стане 9 часа и ще звънна  Hug

# 12
  • Мнения: 3 457
нямало да иам предаване отивали на турне,е как тогава е входа свободен newsm78,трябвали билети  Peace

# 13
  • Мнения: 2 211
Потребителката ivetunka, работи за продуцетската къща, която прави предаването.

# 14
  • Мнения: 3 457
да но си е изчерпала лимита и не мога да и пратя съобщение  Sad

Общи условия

Активация на акаунт