Жарко слънце вън напече, ХАСКОВлийчето се разсъблече

  • 13 527
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • France
  • Мнения: 726
Като стана дума за прилепи, бях пуснала тема за моя котарак. Преди две седмици имаше нашествие от прилепи около ул. "Добруджа". Писан успяваше да излови до 4 прилепа на вечер, носеше ни ги, уви, ядеше ги. До сега се чудя, как от 3см перваз, на 4ет ги хващаше newsm78. Прилепите изчезнаха, а Писан е ваксиниран и обезпаразитен.
Момичета, още 2 дена жеги. Идва захлаждане.
Нещо да ви питам: за първи път ще ходя до Турция, Одрин. Какво си заслужава да купя от там? Чух, че праховете за пране са евтини. А във фриишопа има ли козметика- кремове? До колко стека цигари мога да внеса?

# 271
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
pechovska  Naughtyпраховете верно са по-евтини. чух, че някой купували домати икраставици, но не те съветвам.за да са ти на сметка сигурно трябва да ги купуваш с щайги, а и произходът им е доста съмнителен - това си е мое мнение Crossing Arms. да знаеш, че почти всички в одрин говорят български и ако те гледат неразбиращо, значи се правят на ударени. аз само съм минавала оттам, не с цел пазар, разбрах че всяка цена подлежи на пазарлък, с изключение на магазините, където цените са фиксирани. иначе няма ли етикет - цената е относителна... съвета ми е - прикрепяш се към някоя опитна пазарджийка като гербова марка и я оторизираш да договаря покупките ти вместо теб, ако нямаш изключителни умения в пазарлъка... Joy Joy Joy
айде и после да кажеш какво си накупила!!!
а от джамията надолу по калдаръмената уличка има една сладкарница дето правят една баклава... Crazy

# 272
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Били хлапето,

ще почиваме заедно  Laughing


Маминки, искам да Ви попитам някой знае ли къде в града мога да си намеря кошарка за пътуване с размери 70/140  newsm78 В магазина на къджалийска и в "Пепито" намат такива  Confused

# 273
  • France
  • Мнения: 726
Отивам в Одрин по една програма за сътрудничество, ще гледам "мазни борби". Не знам колко време ще остане за шопинг.
 А как стои въпроса с цигарите?

# 274
  • Мнения: 239
Аз като малко неука ще се попитам, какво е то "мазни борби"? Thinking
 Чувала съм, че прахът за пране е доста по-качествен от този на нашия пазар, става въпрос за Ариел.  За цигари ще те излъжа, нещо два стека ми се върти в главата, но... newsm78

# 275
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Били хлапето,

ще почиваме заедно  Laughing


Маминки, искам да Ви попитам някой знае ли къде в града мога да си намеря кошарка за пътуване с размери 70/140  newsm78 В магазина на къджалийска и в "Пепито" намат такива  Confused
#Crazyнямат сгъваеми кошари ли??? Sick стига бе!!! или ти търсиш нещо по-специфично. аз отгледах баткото в такава, а сега малчо е в нея. винаги и навсякъде е била с нас, а не е мръднала - ужасно съм доволна. нашата е на Хаук. виждала съм в магазините на ТСМ на мн.хубави цени. държиш ли размера да е 70/140? може да видиш и в интернет - да си поръчаш. чиста работа. аз така направих и с бебешките шишета, и с всичко, което ми трябва. какво да ходя да се разправям по местните магазини  #2gunfire и да ме гледат разни компетентни продавачки не просто като изкопаемо, а като изкопаемо с претенции...

pechovska цигари май можеше два стека, но не съм сигурна, ще питам свекито. тя скоро ходи и ми донесе прах за пране и черпи салата с гадни краставици.  hahahaдонесе ми и един кипарис! - вярно мн.хубав , но не нямам идея защо го е мъкнала чак оттам. ти кога тръгваш?

"мазни борби" а "бели денсинг" няма ли да има? Joy

# 276
  • Мнения: 115

      Здравейте, момичета!

      Стефи, благодаря за кафето! Макар и на обяд ми се отрази добре! Wink
      Pechovska, мисля, че позволяват по два стека цигари, но и аз не съм много сигурна. А праха наистина е по-евтин от тук. В момента използвам "Персил" и съм доволна.
      Mopsy, наскоро в ТСМ видях такава кошара. Цената беше около 70-80 лв (доколкото си спомням). Ние имаме такава и съм много доволна - става за игра и за спане.
 
      Лек и прохладен ден! Hug



# 277
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Mitbul,

имат разбира се сгъваеми кошари, но нямат с размер 70/140. Вашата като е от по-малките, кажи до каква възраст я ползвахте с баткото? Аз тука в нета си изрових една на Кангаро, която я дават до 4г., но никъде не пише размери Thinking

# 278
  • Хасково
  • Мнения: 726
нашата кошара е 60-120 и баткото спеше спокойно в нея докато се роди малката- 5г. Само за информация той сега е 116см 6г.

# 279
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Благодаря ти Тони   bouquet

# 280
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Mopsy Йоан направо живя в нея плътно до 2год.и половина - после му направих нова детска стая. иначе за пътуване я ползвах за него до преди два месеца /вече е на пет и до скоро тежеше 16кг-106см/,  сега бебето е вътре . според мен нормално се ползват до 3-4 години - всъщност те са до кг /мисля, че нашата е до 14кг/, но трябва да е качествена, ако искаш да я ползваш интензивно. хаук са  newsm10

# 281
  • Мнения: 2 331
Mopsy,ние имаме такива кошари и за двете деца.дори подарихме голямата,несгъваема.Митко е на 2г. и 7м. и спокойно спи в нея.60/120.той и кг.няма,де-само 13.5 с дрехите и подмокрен....мисля,че още дълго-поне година и половина ,може да е в нея.
ще се запознаем на морето ,тогава-официално!

# 282

Общи условия

Активация на акаунт