космати или епилирани мъже предпочитате?

  • 6 458
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Имам предвид в областта на гърдите.Аз намирам мъжете с космати гърди за секси, ама не и тези които са космати като орангутани.Какво ще кажете за мъжете, които си епилират гърдите, краката?Не мисля, че трябва мъжа да се епилира, ама хора всякакви. Чакам и вашите мнения по въпроса.

# 1
  • Мнения: 2 401
Мразя рунтави мъже. Обаче пък тези дето се епилират са особена порода, която също не ми допада.  Ако може така естествено гладки... Simple Smile

# 2
  • Мнения: 750
Имаше подобна тема за обескосмените мъже с обички и нокти. Става прекалено. Какво обичам не е работа на никого, а с какъв си лягам- хептен. Запазете предпочитаните гърди за себе си и им се наслаждавайте! Не става ли?

# 3
  • Мнения: 2 401
Да не си в цикъл днес?

# 4
  • Мнения: 750
Хах...не...не съм. За заяждане ли беше прието? Ми хубаво.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Отговарям... леко до умерено космати. Хептен гладки или рунтави не ми допадат.

# 6
  • Мнения: 4 447
Отговарям... леко до умерено космати. Хептен гладки или рунтави не ми допадат.

И аз така. Голи охлюви -  ooooh! Трябва да има закакво дагоскубнеш като те ядоса

# 7
  • Мнения: 2 211
Златната среда.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
Отговарям... леко до умерено космати. Хептен гладки или рунтави не ми допадатп
Подкрепям!

# 9
  • Мнения: 1 425
Трябва да има закакво дагоскубнеш като те ядоса
Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 1 733
Отговарям... леко до умерено космати. Хептен гладки или рунтави не ми допадат.
И аз такива харесвам. Слава богу, мъжът ми има няколко косъма на гърдите, колкото да не е без хич. Ама имах едно гадже, дето така се беше вманиачил, че му излизаха четири - пет косъма отзад на раменете, че ме караше непрекъснато да ги махам с пинсета. Беше ми отвратително гадно, така че не обичам епилирани мъже.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 123
гърди и гръб ги искам обезкосмени,крака и ръце-нямам претенции.

# 12
  • Мнения: 583
Епилирани само на гърдите и краката - естествено, ако и на ръцете са прекалено много, и там.

# 13
  • Мнения: 3 423
Какво ще кажете за мъжете, които си епилират гърдите, краката?
Предполагам, че много ги боли и
може би е по-добре да се бръснат
или да си отстраняват космите с крем.
За интимните части около пениса е
задължително. Не знам, дали косматите
задници, като почнат веднъж да се
обезкосмяват, дали не расте вече
по-твърд и по-упорит косъм.  newsm78
Лошо е и когато някой косъм се обърне
навътре, защото може да доведе до киста.

# 14
  • Мнения: 46 508
Средно Sunglasses

До сега не съм попадала на някой силно рунтав, затова не съм имала изисквания да се подрязват  Blush

# 15
  • Мнения: 1 233
За епилацията - и с двете ръце!!!!!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
За епилацията - и с двете ръце!!!!!
newsm10

# 17
# 18
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Гледам странно на мъже, които се епилират. Непонасям космати гърди и гръб, обичам ги естествено "голи"  Wink

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Предпочитам не космати, или обезкосмени.
Мъжете естествено гладки са малко. Моят е такъв, не съм го избирала по това, но не се оплаквам. Скубе си само краката, преди 2 години го накарах малко на шега, но сега е определено по-добре. То пък без косми по цялото тяло, и едни вълнясали крака, е кофти гледка .

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382

 Sick Обърна ми се стомаха рано сутрин.

На въпроса - не харесвам горили, нито съвсем без косъм
Мъжа ми е рус и има 3 косъма на кръст - така ми по-харесва.

# 21
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И аз съм за златната среда, крайностите не ми допадат!

# 22
  • Мнения: 3 622
Отговарям... леко до умерено космати. Хептен гладки или рунтави не ми допадат.

И аз така. Голи охлюви -  ooooh! Трябва да има закакво дагоскубнеш като те ядоса

 Peace Peace Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
гърди и гръб ги искам обезкосмени,крака и ръце-нямам претенции.

И аз тоже.
Обаче и мишниците и интимните части също да са обезкосмени.

# 24
  • Мнения: 1 733
гърди и гръб ги искам обезкосмени,крака и ръце-нямам претенции.

И аз тоже.
Обаче и мишниците и интимните части също да са обезкосмени.
Чак и интимните части ли??? Не изпитваш ли комплекси понякога точно преди деня за кола маската ти Simple Smile

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Не разбирам какви комплекси трябва да изпитвам  newsm78
Не е задължително да ползва кола маска - тази работа може да се свърши и със самобръсначка или с машинка. Не ми е кеф да видя някой "мъжага" по плажа например с избуяла растителност около банските  Sick

# 26
  • Мнения: 2 759
                    Не съм попадала на прекалено окосмени мъже, но може би и тогава не бих ги предпочитала обезкосмени. Гледката на обезкосмен мъж ми е много... тъпа някак... Не мога да го приема. Мъжът, с който бях шест години е започнал да се обезкосмява, след като сме се разделили - така му хрумнало... Е, отказах да се съберем отново, докато е така.

# 27
  • Мнения: 226
От този сигурно доста пестиш. Имам предвид, че няма нужда от блузи  Laughing , а иначе предизвиква у мен едни такива чувствааа   Sick

# 28
  • Мнения: 9 865
Ето два фаворита и от мен:





Предпочитам ги естествени!!!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Според мен е комплексарско - напълно обезкосмен мъж. Скоро мой познат каза, че го правил за самочувствие - еми, като няма с какво друго да се похвали ... По принцип НЕ СЪМ ПРОТИВ, СТИГА ТОЗИ, КОЙТО СИ ЛЯГА ДО МЕН / ЗА МОМЕНТА САМО МЪЖА МИ / ДА НЕ Е ОБЕЗКОСМЕН. Другите може и да са - не ми пречат.
Виж за интимните им части и мишниците - мисля че е добре от хигиенна гледна точка.
 

# 30
  • Мнения: 22 427
е определено чак епилиран няма да ми се понрави.)
може би защото досега не съм попадала на някой "орангутан", иначе може би ще ми се прииска да се епилира.)

# 31
  • София
  • Мнения: 604
Харесвам да е естествено гладичък Sunglasses

# 32
  • Мнения: 447
По скоро епилиран,не ми допадът космати мъже  Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 3 833
Предпочитам епилираните мъже, стига да не е прекалено.

# 34
  • Мнения: 208
Да не са епилирани - искам вкъщи само аз да си губя времето с епилиране  Laughing Честно - неприятни са ми такива мъже - е ако окосмяването е патологично, тогава може  Peace

# 35
  • Мнения: 2 336
Отговарям... леко до умерено космати. Хептен гладки или рунтави не ми допадат.

Peace

# 36
  • Мнения: 6 155
Гърди и гръб - да са гладки.
Подмишници и интимни части - за предпочитане да са епилирани, но и с късо окосмение мога да ги преживея.
Крака и ръце - рошави.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 285
Може би една анкетка  newsm78

Приятно е да видиш добре обезкосмен загорял на слънце мъж в бели дрехи (примерно) - приятно е за окото просто.
Но иначе аз си обичам мъжа какъвто си е - по средата. Поддържа се където е необходимо, но чак до епилиране мисля, че няма да стигне (един път се смя и подиграва доста на едно момче, което описваше как точно си епилира гърдите - някаква много особена техника, включваща врата)  Embarassed В интерес на истината в началото ме попита имам ли някакви претенции да си маха космите отнякъде - мило, нали  Embarassed

# 38
  • Мнения: 46 508
Мда, анкета си трябва, мен това например не само, че няма да ми е приятно, ами би ме отвратило  Mr. Green

... Приятно е да видиш добре обезкосмен загорял на слънце мъж в бели дрехи (примерно) - приятно е за окото просто ...

# 39
  • Мнения: 208
Мда, анкета си трябва, мен това например не само, че няма да ми е приятно, ами би ме отвратило  Mr. Green

... Приятно е да видиш добре обезкосмен загорял на слънце мъж в бели дрехи (примерно) - приятно е за окото просто ...
Защо ли и на мен гледката ми се вижда отблъскваща? Мъжете нали все пак са мъже?  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 1 283
Имаше подобна тема за обескосмените мъже с обички и нокти. Става прекалено. Какво обичам не е работа на никого, а с какъв си лягам- хептен. Запазете предпочитаните гърди за себе си и им се наслаждавайте! Не става ли?

 newsm10 smile3501

# 41
  • Мнения: 1 817
Hareswam i muje s kosmi, i naturalno bezkosmesti. Nikoga ne bih nakarala kosmatia si muj da hodi na kola-maska. Dostatu4no e tova, 4e men postojanno me boli. Puk i toi ne e tolkova kosmat!

# 42
  • Мнения: 3 271
Имаше подобна тема за обескосмените мъже с обички и нокти. Става прекалено. Какво обичам не е работа на никого, а с какъв си лягам- хептен. Запазете предпочитаните гърди за себе си и им се наслаждавайте! Не става ли?

 Hug newsm10 smile3501 newsm51

аман от тези комплексарски теми  Sick

# 43
  • Мнения: 2 051
Всякакви Mr. Green

# 44
  • Мнения: 433
Аз харесвам умерено космати, с подържани косми, не рунтави и не напълно обезкосмени. За под мишниците - задължително без косми.

# 45
  • Мнения: 3 271
Винаги в такива теми съм се чудела какво значи "задължително"  newsm78
Ако по някаква причина мъжът не го кефи/не иска да си ги маха, какво го правите  Whistling

# 46
  • Мнения: 4 555
Мразя рунтави мъже. Обаче пък тези дето се епилират са особена порода, която също не ми допада.  Ако може така естествено гладки... Simple Smile
Да  Peace
Никога не съм разбирала защо в такива теми винаги се прави противопоставяне на орангутаните с метросексуалните дечковци, все едно тези две крайни категории изчерпват всички  мъже. Истината е, че мнозинството са си с нормално окосмяване и караниците по тази тема са единствено плод на склонността на жените към преувеличение.

# 47
  • Мнения: 3 153
В областта на гърдите обичам да са ми гладички:) Въобще не обичам косми никъде, освен нормалното окосмяване на ръцете и краката.

# 48
  • Мнения: 4 585
Аз харесвам умерено космати, с подържани косми, не рунтави и не напълно обезкосмени. За под мишниците - задължително без косми.
Подържани косми? - Кой да ги подържи?
Потдържани косми? - Подстригани, боядисани, накъдрени, с гел, кристали, топирани, как?

# 49
  • Мнения: 1 299
Епилирани. Моят не емного космат, но въпреки това се епилира иаз съм много доволна  bowuu

# 50
  • Мнения: 433
Аз харесвам умерено космати, с подържани косми, не рунтави и не напълно обезкосмени. За под мишниците - задължително без косми.
Подържани косми? - Кой да ги подържи?
Потдържани косми? - Подстригани, боядисани, накъдрени, с гел, кристали, топирани, как?

Под поддържани имам предвид точно това - постригани, ако са много дълги, ако естествената им дължина е ок, тогава няма нужда.

А разбира се това за задължителното без косми е малко крайно, винаги има изключение, но си предпочитам да си ги махат напълно там - под мишницити.

# 51
  • Мнения: 304
Предпочитам ги естествено неокосмени. Не понасям косми по гърдите. А обезкосмяването на интимните зони и подмишниците ми се струва повече от необходимо за всеки който държи на личната си хигиена. А и е гадно да си вадиш косми измежду зъбите  Laughing след еди кви си занимания... или да прекъснеш въпросните занимания за да кашляш сума ти време да си вадиш косъма от гърлото  Sick

# 52
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
По готини си падам ...

# 53
  • Варна
  • Мнения: 815
Предпочитам ги естествено неокосмени. Не понасям косми по гърдите. А обезкосмяването на интимните зони и подмишниците ми се струва повече от необходимо за всеки който държи на личната си хигиена. А и е гадно да си вадиш косми измежду зъбите  Laughing след еди кви си занимания... или да прекъснеш въпросните занимания за да кашляш сума ти време да си вадиш косъма от гърлото  Sick
АУУУУУУУУ:sick:

# 54
  • Мнения: 27 524
Космати, космати, космати.  Party Във всяка област  Blush Голи охлюви не харесвам  Naughty

# 55
  • Мнения: 5 622
Виж сега..Ако е със светли косми, не много гъсти и едва забележими, нямам нищо против (освен на едното място, дето не признавам да ми се гади от заседнал косъм на гърлото. Пък са и едни твърди..ауу, ужас  Sick), но ако е по-тъмен мъжа, и космите са повече, обезателно да е обезкосмен..Ако не навсякъде, то поне на някои по-важно места. Уважавам така да се каже..  Mr. Green

От друга страна има екземпляри, дето каквито и да са, няма да ги върна.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 3 405
Умерено обезкосмени  Grinning

# 57
  • Мнения: 5 539
Естествено неокосмени, като МЪЖО Flutter

# 58
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Космати естествено ! ПиУета ГоУошарчета не харесвам

# 59
  • Мнения: 173
Абе само тук,там Wink
Не на всякъде,че да не се объркам с кого съм си легнала hahaha

# 60
  • Мнения: 10 758
Предпочитам ги всякакви..............

# 61
  • UK
  • Мнения: 3 959
Специално гърдите ги предпочитам обезкосмени. Крака и ръце пък - с космите. Едното място - без, но там може и само с ножичка или нещо такова. Мишници - без, ама без!!! Simple Smile И по лицето обичам без ама мързела често си казва думата.

# 62
  • Мнения: 928
Епилирани много ясно.Няма нищо по-хубаво от едно епилирано мъжко дупе  #Crazy #Crazy #Crazy , а и не само дупе......  smile3508 smile3508 smile3508

# 63
  • Мнения: 2 759
...Няма нищо по-хубаво от едно епилирано мъжко дупе...
                 Стига бе  cry! Не съм виждала мъж с косми по дупето  smile3555. Освен около таковато... уф, няма да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт