възможно ли е?

  • 1 172
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
възможно ли е честата темп да е признак за бременност????

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
По-скоро е признак на настинка.

# 2
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не съм чувала,но по принцип може да имаш " топли вълни".

# 3
  • Мнения: 6 616
Възможностите сигурно са много ,направи си тест или иди на лекар.

# 4
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Най-добре иди на лекар. Не съм слушала за такава бременност.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 423
Най- добре си направи тест или иди на лекар.  Peace

# 6
  • Мнения: 712
По принцип всичко е възможно. Но ако беше токова лесно, нямаше да се продават тестове за бременност. Какво значи "често"? По принцип след овулацията базалната температура е по-висока. Не съм сигурна доколко това се отразява на телесната  - може би и тя се покачва, но при всяко положение, ако имаш над 37.5 - 3.8 е най-добре да потърсиш консултация с лекар.
Дано да си бременна - ако това е, което искаш   bouquet

# 7
  • Мнения: 207
За пръв път чувам за такъв признак, но знам ли newsm78.Иди най-доре на лекар или си купи тест.Успех  bouquet

# 8
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Най-добре иди на лекар. Не съм слушала за такава бременност.
и аз,но по-добре си купи тест за да се успокоиш успех

# 9
  • Мнения: 9 973
теста е 2 лв и по принцип не лъже!!!!!! Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 877
Единственото, което съм чувала е, че при някои бременни се наблюдава постоянна температура в диапазона 37 - 37.3. Но пак такава температура може да е сигнал и за сериозно заболяване.

Както много от мамите са те посъветвали по-горе - тестът е много по-сигурен показател Mr. Green.

# 11
  • Мнения: 4
a mersi za otg, az sam na 18 i vsi4ko davam za da ne sam bremenna,taak 4e .... i trqa se pomolq nagospod mai tztz e ytre 6t vzema si napraq test i ako e polojitelen nz kade 6t sa kriq  Sad Cry

# 12
  • София
  • Мнения: 2 227
a mersi za otg, az sam na 18 i vsi4ko davam za da ne sam bremenna,taak 4e .... i trqa se pomolq nagospod mai tztz e ytre 6t vzema si napraq test i ako e polojitelen nz kade 6t sa kriq  Sad Cry
Дано да е резултата който искаш. Ако не искаш да забременееш или да пипнеш някоя гадост предавана по полов път, най - добре е да ползваш презерватив, но предполагам, това вече го знаеш.
Успех.

# 13
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Ами аз си имах такава постоянна към 37 в началото и ми казаха, че е нормално за бременност, но не  езадължително всеки да я има.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 587
Както другите са те посъветвали, направи си тест и отиди на лекар.
Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт