Отговори
# 15
  • Мнения: 768
Аз пусках тема за автобусна екскурзия, май и ти ми отговори там   bouquet . Ровейки из нет-а видях, че Валери 90 организират такова дълго пътешествие и до Майорка. Ползвала ли си им услугите и преди ?

# 16
  • София
  • Мнения: 6 360
островът се казва Майорка,  а Палма е столицата. нищо особено не е, честно казано.
няма екзотика, големи бетонни комплекси за почивка, тип градове, зависи от хотела.
има красиви малки заливчета и един край на острова, където има впечатляващи скали и пещери.

# 17
Аз имам снимков материал, ще се опитам  да ти го изпратя, макар че моя комп е  от "динозавърско" време. И не знам дали ще се получи.  Е, естествено не прилича на Хърватската ривиера....

# 18
Не съм пътувала с "Валери 90"никога. От нета научих за тях. Ако искате да пътувате мога да препоръчам ТА "2 М-КО".  С нея обиколихме западна Европа. Притежават собствен автобусен парк, професионалисти - екскурзоводи със стаж  15 години.

# 19
           LaughingФиорела, много ти благодаря за моралната подкрепа. Много  е хубаво, когато насреща има широко скроени хора, които мислят позитивно, дори да нямат възможност за пътешествия, ще те насърчат, ще ти изпратят снимки за максимална яснота.

# 20
  • Мнения: 768
Моля, моля, пак заповядай  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 369
На Майорка е определено по-екzотично отколкото в България. Била съм там два пъти наскоро. Отношението на персонала в хотелите и zаведенията също е хиляди пъти по-добро от това, което обикновено съм срещала в БГ.

Времето в началото на юни е супер, няма да умрете от жега. Дори на приятелят ми му се струваше малко студена водата.  Flutter

Вzемете си книжка-пътеводител и кола. Има доста интересни неща иz острова, дори самото пътуване във вътрешността е приятно, zащото опоzнаваш острова от всички страни.

В района на Ел Аренал има огромен плаж, на който раzни купонджии поркат и се веселят по цял ден. (http://www.playasol-mallorca.com/imagen-mallorca/playa_arenal1.jpg). Там наистина е пълно с гроzни стари хотели, но пък става парти. В Палма (столицата), а и на други места, предимно в "английската" част има дискотеки, в които zа 20 Евро пиеш на корем и получаваш раzни шапки, очила и преzервативи, че да си полудуваш на воля.  Crazy

Аz лично предпочитам спокойните местенца с малки zаливчета в иzточната част на острова. Като това например: http://www.suncentre.net/images/majorca/hotels/Majorca-hotel-MarCorExt1s.jpg. На таzи снимка се вижда и един много приятен хотел, в който бяхме. Цветът на водата е много хубав, но самата тя е доста по-солена отколкото в Черно море. Вzеми си мокри кърпички zа плажа, може да искаш да се обършеш от солта, която ще остане по теб.


Теб какво точно те интересува и какво искате да правите преz почивката си? Да лежите на плажа, да обикаляте иz острова, да купонясвате?

Общи условия

Активация на акаунт