Фризьорски салони в София

  • 101 203
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 416
B & C смешна ставаш с тази бира. Не ти ли предложиха и ти да пиеш една , че така си се нахъсала? Joy Joy

Еми не е приятно определено фризьора да си пие биричката докато е на работа!! Непрофесионално е, не прави добро впечатление. Да не говорим, че ако аз му бях началник - такъв фризьор веднага си заминава! Алкохол ще ми пие нашия през работно време! Аз разбирам поне да беше салон за 5лв подстригването да си кажеш "айде карай, за тия пари - толкоз", а то не го е срам да обелва хората 40лв, че и бирички пие.
Пък и да не говорим, че в случая, както каза  B & C бирата е било едно от нещата, които са и направили лошо впечатление, той и работата не си е свършил като хората, доколкото разбирам.

# 91
  • Мнения: 371
Аз ходя на 20 дни да си правя косата при тях и не съм виждала никой да пие бира , странно как B&C  при някое от 3-те си посещения е уцелила някой да пие бира. Освен да им прави черен PR  newsm78

Мисля, че темата е за салони от който сме доволни, а не какво се консумира в салоните. Да прилагам ли снимков материал?

# 92
  • Мнения: 3 675
B & C смешна ставаш с тази бира. Не ти ли предложиха и ти да пиеш една , че така си се нахъсала? Joy Joy
О, предложиха ми, но аз си мислех, че съм отишла на фризьор, а то се оказа, че съм отишла на кръчма.  Joy

Мисля, че темата е за салони от който сме доволни, а не какво се консумира в салоните. Да прилагам ли снимков материал?
Че то и аз мога да приложа снимки, какво си мислиш?
И за какво ми е да лъжа?
Ти си доволна от тях, аз не съм и мисля, че всеки има право да изкаже мнение, а хората сами ще решат къде и при кого да отидат.

Ако им се пие бира за 40 лева да отидат при Недялкови, ако им се ходи на добър фризьор, да потърсят на друго място.  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 371
B&C като развален грамофон си. Joy Но съвсем не ми се спори с теб , ти така или иначе се смяташ за много компетентна на тема коси и бои( надничам в темата за блондинки). Коя съм аз да коментирам и да влизам в дебат с теб?

# 94
  • Мнения: 23
Ходих в един салон който ми препоръча една приятелка мисля, че се казваше Виолет ако не се лъжа, на ул.Перник (софия център). Целия беше в лилаво аз бях малко скиптична, но наистина беше много приятно направиха ми страхотна прическа и почистване на лицето, до сега не са ми правили такова почистване  и хората вътре бяха много любезни има всякаквите процедури и накрая бях много изненадана, че има коледни промоции въпреки че всичко си беше на много приемливи цени, определено го препоръчвам много беше зареждащо с енергия Simple Smile

# 95
  • Мнения: 0
Аз ходя в "Express Style + Arlet" във Фитнес център The GYM и съм много доволна! Салонът е част от верига салони Арлет, а фризьорите им са страхотни професионалисти  Simple Smile Работят с доста пополярни имена в различни области, ходят доста по разни снимки за списания, телевизии, видеоклипове и т.н. А и в този салон, в който ходя аз е доста по-евтино в сравнение със салона им на Витошка, за подстригване и сешоар взимат 25лв., днес ходих на сешоар само и платих само 10лв., а качеството е супер добро! Simple Smile

# 96
  • София
  • Мнения: 4 743
Аз ходя в "Express Style + Arlet" във Фитнес център The GYM и съм много доволна! Салонът е част от верига салони Арлет, а фризьорите им са страхотни професионалисти  Simple Smile Работят с доста пополярни имена в различни области, ходят доста по разни снимки за списания, телевизии, видеоклипове и т.н. А и в този салон, в който ходя аз е доста по-евтино в сравнение със салона им на Витошка, за подстригване и сешоар взимат 25лв., днес ходих на сешоар само и платих само 10лв., а качеството е супер добро! Simple Smile

Точно за този салон съм чувала изключително и само негативни отзиви  Rolling Eyes

а така като гледам ти си се регистрирала специално, за да го похвалиш.

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 17:18 от illy`

# 97
  • Мнения: 0
Аз ходя в "Express Style + Arlet" във Фитнес център The GYM и съм много доволна! Салонът е част от верига салони Арлет, а фризьорите им са страхотни професионалисти  Simple Smile Работят с доста пополярни имена в различни области, ходят доста по разни снимки за списания, телевизии, видеоклипове и т.н. А и в този салон, в който ходя аз е доста по-евтино в сравнение със салона им на Витошка, за подстригване и сешоар взимат 25лв., днес ходих на сешоар само и платих само 10лв., а качеството е супер добро! Simple Smile

Точно за този салон съм чувала изключително и само негативни отзиви  Rolling Eyes

а така като гледам ти си се регистрирала специално, за да го похвалиш.
Всъщност не, просто повече от година не бях влизала и не успях да си спомня паролата си Simple Smile
А иначе за салона -  да!  и аз така бях чула, но преди 2 седмици, отивайки на фитнес, видях, че фризьорите са нови, поразрових се малко в интернет и виядях, че ходят по предавания, клипове, филми... и реших да пробвам и не съжалявам. Когато отидох разбрах, че девойките, които работеха там, вече не работят, а екипът им е изцяло нов, две момчта - Милен и Нико, както и една девойка. Както и да е де, днес повторих и отново останах много доволна от Нико! Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1 416
За черния списък - Валентина Костова, по-известна като Рошавка работи в салон Brankov в София -

http://www.salon.bg/salons/view/id/6

Преди няколко месеца отидох при нея с желанието да ми етажира косата, като специално обясних, че искам плавно преливащи се етажи. И снимки и показах и подробно обясних какво точно искам, но ме подстрига така, че нямам думи просто!! Толкова некадърно никога не са ме подстригвали! Вместо плавно преливащи се етажи получих едно хаотично накълцване и изтъняване на косата, рязки буквално накълцани етажи, нищо общо с това, което обясних, че искам.
В момента се налага да се подстрижа с минимум 15 сантиметра, за да се получи що годе нормална прическа и да се махнат висящите няколко кичура коса най-отдолу - всичко това благодарение на "кадърното" подстригване на тази фризьорка. На нея само думите са и големи, на практика не ги умее нещата поне с подстригването.

# 99
  • Мнения: 20
Често ходя в салон "IVA TODOROVA" от който съм страшно доволна. Фризьорките са изключително любезни и добре си вършат работата. Винаги съм излизала с усмивка от салона. Това че трудно мога да си запиша час, мисля че е показно за това, че работят добре. Благодаря Ви, момичета!   bouquet

Салон "IVA TODOROVA", www.ivatodorova.com

# 100
  • Мнения: 0
някой който е ходил при жоро петков знае ли колко взима за боядисване и подстригване.

# 101
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Прегледах темата за фризьорските салони във Варна , но скоро път натам нямам ...
Трябва ми професионален колорист - не просто фризьорка , а такава , която се занимава главно с боядисване ... кичури и т.н. Искам да ми избере подходящ цвят за мен и да ми направи кичури имитиращи изсветляване от слънцето - не искам нищо контрастно !
Ако някоя от вас е доволна , нека сподели ...
Мислех си за салоните на Капанов или Душкин - ако имате впечатления от конкретен фризьор !?


може би вече си свършила работа, но да предложа Петьо Велев - при Капанов на Скобелев, изключителен колорист - с опит и усет, прави чудеса  Peace

# 102
  • Мнения: 1
Здравейте дами,издирвам една фризьорка на име Ема или Емилия,нещо такова дочух,работила заедно с племенницата й Лариса.Дамите,които я обсъждаха бяха с перфектни прически,но понеже бяха непознати и бяха в градския нямаше как да ги попитам подробности.Ако някой знае нещо за този салон къде се намира ,моля да ме информира.Благодаря ви,предварително.

# 103
  • Мнения: 6
Споделям пресни впечатления за салон Тино, както и за работата на самия него. Знам го още докато имаше малко салонче до Стамболийски, беше близо до моето жилище и отидох да ми направи кичури. Макар че още тогава работеше с голям замах, оцвети косата ми в три различни цвята отпред отзад и отстрани, защото съм с много дълга коса и докато намаже едната страна другата вече беше станала много по-светла. Казах си, другия път ще е по-добре, първияпът винаги е прецакване. Отидох втори път и затвърдих мнението си, че опита му е още на ниво проба-грешка. да не забравя да спомена, че цените и тогава ми се видяха разтрелващи. Оттук оттам и го изкаранад сто лева отраз. Както и да е, не бях в българия известно време, минаха четири години и повече. Аз се преместих да живея до мол софия и гледам и Тино салона се преместил там. Вече се боядисвам, казах си, какво толкова може да стане, една боя, ще отида. С толкова опит, сигурно е надобрял. Отидох за първи път преди три месеца. Обясни ми, че косата ми е с напластени слоеве боя?!? Каквото и да значи това?!? И за да изравни цветовете трябва да ми направи процедура да махне старата боя ипосле да маже нова. Добре, намаза ме с нещо за падане на боята, после с боя, измиване и това е, нито податригване, нито сушоар, косата ми е дълга, добре, но ми струваше 280 лева! Е подари ми спирала за очи когато платих... Комплимент на заведението. Специалния цвят, който постигна в резултат на това беше лисичо рижаво. Ужас. Както и да е изтърпях се един месец и хайде пак, при Тино. На работа беше едно русо момиче. Пак боя само, уж да се тушират рижите отенъци маза цялата коса пак в друг нюанс, без податригване и сушоар, цена 240 лева, резултат приятен червеникаво-риж цвят, но проблема е, че горе се получи поне два тона по-светло отколкотонадолу. Ох! Вчера, нещеш ли дъжд вали, вечерта трябваше да замина днес имаме празник, а аз съм в мола и немога да изляза оттам. Викам си, хайде примирих се с този цвят, поне да ми направи същия цвят само корени. Отивам и казвам, че държа да не ме мажат никъде другаде, а да ми направят само КОРЕНИТЕ. Наистина мазаха само корените, БЕЗ НИЩО ДРУГО, цена 105 лв, резултат - рижото е изчезнало, НО! Там където мазаха косата ми е изключително тъмна, махагонов цвят, докато надолу си седи цвета от предишния път, тъмно русо. Направо нямам думи. Катп се видях се подготвих да вдигам скандал, какще се покажа пред хората така? Да ме правятоще. Веднъж, ако искат. Още петпъти докато не си свършат работата. Откъде накъде ние с другите професии ще правим това, а те - ами боя е, никой незнае какво ще се получи всеки път. Установявам, че след толкова години са все още на ниво - проба-грешка, всеки път различен резултат, мажат цялата коса за да прикрият разликите и после се правят, че много ви отива, пък плащай, ако синямаш работа. Между другото, щом седнах на стола, той погледна цяета ми, правен от колежката му, но той незнае, защото го нямаше тогава и реагира с думите: О! Какво се е случило с косата ви! А аз като му казах, че съм идвала при нея веднага замаза пейзажа. Немога да си отговоря на въпроса, подобни цени за фризиор вече нормални ли се смятат за София? Човек незнае с колко пари да тръгне лъм фризиора, винаги може да не са достатъчно. Разбирам, че боите са скъпи, но хайде моля! Цените са всеизвестни, все пак Мажирел и Иноа се продават и в Амазон.

# 104
  • Мнения: 23
hot4jh, много лош опит, но според мен си е твоя грешката, че си ходила толкова пъти при Тино, след като не си доволна нито от резултата, нито от цената.
Аз препоръчвам един малък фризьорски слон- до Руски паметник се намира, в дъното на улица Владайска, от страната на МВР болница. Работят две фризьорки, много са внимателни и винаги се вслушват в желанията на клиентите си, а цените са съвсем достъпни  Wink

Общи условия

Активация на акаунт