без никакви пари,а сега?

  • 7 942
  • 76
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 386
 Cry Cry
Извинявам се, че се намерсвам в темата..
Не съм майка, но си представям каква мъка ти е...
Баба и дядо ме отгледаха- и аз помня доста безпарични дни, и филийките с масло... Затова ми стана мъчно и реших да ти дам малко кураж..
Прочетох мненията ти, ти си едно прекрасно и силно момиче и трябва да помниш, че в живота ВИНАГИ има баланс и ще настъпят и по - добри дни за теб и семейството ти, сигурна съм!
Поплаках си за майките, които страдат като теб, за държавата, в която живеем, за историята на Буболина (   bouquet ).. и не знам какво да кажа..Кураж и бъди щастлива, че имаш добро сърце..Защото то не се купува.
Усмихвай се и - повтарям - вярвай в доброто бъдеще!
Целуни бебчето и го заведи на разходка, на люлки или на гости на приятелчета за 1 юни - все прекрасни и безплатни занимания  Heart Eyes Sad  bouquet
Лек ден и много усмивки!

# 76
и ние така бяхме миналата зима цяля зима няма пари ни за ток ни за вода ни за хпяб бях бременна цялата бременност така изкарахме без пари мажа ми е диабетик взема 200 лв а аз още учех пеш до даскалото глад беше ужас в нас 12 градоса студ ама кат няма ток и сега пак закъсваме с 200 лв заплата на мъжа ми и аз 100 лв маичинство което беше 1 година и свърши вече как да караме ама сме живи за сега много е трудно в днешните времена плачими се направо добре че малкия хапва всичко не е капризен поне че иначе незнам

Общи условия

Активация на акаунт