Чехлите

  • 2 896
  • 59
  •   1
Отговори
# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
От кое?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
от изгледа и цената им ли?
 #Crazy изобщо не ми харесват

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 13:08 от every me

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Що, много са си хубави, цената верно е соленка за някои модели, но 99 лв за Дизел си е евтиния Simple Smile

П.П. Крокодилските от 700 лв обаче са грозни.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Мен ми харесват и определено бих дала доста пари за обувки

# 5
  • Мнения: 101
Не ми харесаха нито чехлите, нито цените им.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
ЗМията на Кавали ми е много кичозна.
Не за 1300 лв, ами подарък да ми ги дадат няма да ги обуя!

# 7
  • Мнения: 341
От цифроманията ли? Мдаа, и аз съм изумена, най-вече от малоумието на тези, които ги купуват...щото били Boss или каквото и да е там... Иначе са хубави, но прекрасни и качествени чехли, както всички знаем, се намират и на съвсем други цени по обикновените магазини...

# 8
  • Мнения: 2 386
Aз пък се спуках от смях на  : Кафяви чехли Boss - оранжев етикет - 248 лв. 
Много е важен цвета на етикета, мдаа  Joy Joy

Златните на Дизел - само те ми хванаха окото  Wink

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Не ми харесаха нито чехлите, нито цените им.
newsm10

# 10
  • Мнения: 1 941
Ужасна дума "чехли"! Кой ли я е измислил ?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
То затова са казали хората,че по вкус и цвет тавариш нет.С изключение на Бос-а,който ми е много семпъл всички други ми харесват.Определено змиите на Кавали и крокодилските чехли бих ги носила с най-голямо удоволствие Wink

# 12
  • Мнения: 393
Тези със змиите са страхотни ( може би защото си падам по студенокръвните животни)  Crazy

# 13
  • Мнения: 3 268
Повечето модели ми харесватЦените-не.

# 14
  • Мнения: 1 733
от изгледа и цената им ли?
 #Crazy изобщо не ми харесват
Да, точно от това! Повечето модели са, откровено казано, грозни,  а цените им са.....

# 15
  • Мнения: 1 532
От цифроманията ли? Мдаа, и аз съм изумена, най-вече от малоумието на тези, които ги купуват...щото били Boss или каквото и да е там... Иначе са хубави, но прекрасни и качествени чехли, както всички знаем, се намират и на съвсем други цени по обикновените магазини...
Peace

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Харесаха ми белите на Версаче.
Но не струват 700 лв.

# 17
  • Мнения: 1 165
Чехлите на Zanotti са супер, особено тези с пръстена на палеца.Преди месец бях в Сф и ги пробвах, но явно ми бяха надути краката и на каишката ми стискаше и не посмях да си ги взема.Още ме е яд.Много си ги харесах.
Белите на Версаче също не са лоши.
А относно цените всеки си решава.Аз лично бях готова да ги дам тези пари.

# 18
  • Мнения: 857
Повечето модели ми харесватЦените-не.

# 19
  • Мнения: 3 622
От цифроманията ли? Мдаа, и аз съм изумена, най-вече от малоумието на тези, които ги купуват...щото били Boss или каквото и да е там... Иначе са хубави, но прекрасни и качествени чехли, както всички знаем, се намират и на съвсем други цени по обикновените магазини...
Peace

 Peace Peace Peace

# 20
  • Мнения: 1 975
от изгледа и цената им ли?
 #Crazy изобщо не ми харесват
Да, точно от това! Повечето модели са, откровено казано, грозни,  а цените им са.....

 Peace

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Бе не са лоши чехльоците, ма то като с гроздето....

# 22
  • Мнения: 332
Да и аз съм изумена от цена им. Shocked
 От моделите харесах това

# 23
  • Мнения: 1 733
Бе не са лоши чехльоците, ма то като с гроздето....
Бе, не е точно с гроздето...Даже хич...

# 24
  • Мнения: 10 758
Повечето модели ми харесватЦените-не.
И на мен.
Баси цените ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 616
Харесаха ми само чехлите на Версаче и Джузепе Дзаноти - останалите са кич и цигания! Но не бих си ги купила, защото първо: не обичам равни обувки/чехли/сандали и второ: 600 или 700 лева за чехъл няма да дам! Crossing Arms Ама който има бол пари и му харесват - защо не, да си ги носи със здраве! Hug

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


И аз!!!! Наистина много се злоупотребява с цените

# 27
  • Мнения: 3 216
На мен пьк ми харесаха и с удоволствие бих носила такива като тези на Кавали,но на мечешките ми лапи,хич няма да подхождат. ПО-скоро тези кафевите на Бос ще станат на лапичките ми. Аз сьм на мнение,че за легло и обувки трябва да  се гледа не цената ,а качетсвото. Peace

# 28
  • Мнения: 6 155
Има и хубави модели. Но не бих дала такива пари за такива чехли Stop
Не съм почитател на тези, които минават между пръстите. Рядко има хора, на които им отиват такива модели.

# 29
  • Мнения: 5 647

И аз съм изумена.....от цените.

Как пък няма да дам за джапанки 1000 лв.........

# 30
  • Мнения: 7 186
Не съм почитател на равни подметки, та и без пари да са, пак не бих ги обула.
Иначе от линка най- симпатични са на Версаче и черните на Бос.

# 31
  • Мнения: 3 634
Всичките ми харесват!  Hug

Ако са подарък обаче  Laughing Все ще намеря къде да ги обуя по веднъж.

# 32
  • Мнения: 1 427
И на мен ми харесват повечето модели, но цените не ми харесват особено Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 1 616
Всъщност цените на са чак толкова убийствени - това са дизайнерски модели, те по принцип са от 300-400 долара нагоре, евентуално на разпродажби могат да се намерят за около 200 (справка - в онлайн магазините за обувки)... Друг е въпросът дали сме склонни да се изръсим толкова... Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 4 588
Нито един модел не ми харесва. Naughty
Обичам високи  обувки или чехли, мразя равните подметки. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 372
Като изключим онези с крокодилската кожа #Crazy  - останалите са симпатични. Харесват ми. Но едва ли ще мога да си купя такива скоро..  Wink

# 36
  • Мнения: 207
НА РОБЕРТО КАВАЛИ МИ ХАРЕСАХА, НО КАТО СИ ПРЕДСТАВЯ , ЧЕ ЩЕ ГИ НОСЯ ЕДИН СЕЗОН  Whistling И СЕ ОТКАЗВАМ.ДОГОДИНА НЯМА ДА ГИ ПОГЛЕДНА.НЕ СИ СТРУВА

# 37
  • Мнения: 2 673
КАВАЛИ и на мен ми е кичозен, незнам защо....с тази грамаданска брошка.. Sick

# 38
Цените първо правят впечатление... #Crazy
Нито чехлите като модел са хубави, нито цените са хубавки ^^

# 39
  • Мнения: 2 407
Нищо особено , но са доста скъпи.Най ми харесват Бос.

# 40
  • Мнения: 27 524
Арабска радост.  Laughing Не бих ги обула, но вече рядко нещо може да ме изуми  Sunglasses

# 41
  • София
  • Мнения: 2 044
Aз пък се спуках от смях на  : Кафяви чехли Boss - оранжев етикет - 248 лв. 
Много е важен цвета на етикета, мдаа  Joy Joy

Златните на Дизел - само те ми хванаха окото  Wink
Всички стоки на BOSS са с оранжев етикет,то си е запазена марка PeaceИначе по темата-някои ми харесаха Laughing

# 42
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Някои ми харесват, някои не. Какво се чудите толкова на цените.
Марката ги продават. Тия фирми до там са стигнали, името им продава.
Пък и ССФ едва ли им е в таргет-групата. Laughing

# 43
  • Мнения: 3 456
Някои ми харесаха, но не бих си ги купила. Не бих дала толкова пари...

# 44
  • Мнения: 2 386
...Пък и ССФ едва ли им е в таргет-групата. Laughing..
Мислиш ли? На мен ми се струва, че ССФ има поне 2 коли, мезонет, пълната серия на Виши, пък ти за едни чехли се чудиш...  Sunglasses

# 45
  • Sf
  • Мнения: 808
Който си купи такива чехли, трябва да носи надпис на гърба и на гърдите - Аз нося чехли на Diesel/Boss/... за 1200 и колко лева   Mr. Green

Тази тема ще заприлича като онази с роклята от 3000 и нещо лв.

# 46
  • Мнения: 1 733
Който си купи такива чехли, трябва да носи надпис на гърба и на гърдите - Аз нося чехли на Diesel/Boss/... за 1200 и колко лева   Mr. Green
Joy Joy Joy
Малко ме е срам, но....какво е ССФ  Embarassed Embarassed Embarassed?

# 47
  • Sf
  • Мнения: 808
Joy Joy Joy
Малко ме е срам, но....какво е ССФ  Embarassed Embarassed Embarassed?

Не се Simple Smile ССФ означава Средно-статическа форумка

Няма да те препратя да ползваш търсачка, защото един отговор е по-добър и лесен, нали  Wink

# 48
  • Мнения: 1 733
Мерси!  bouquet

# 49
  • Мнения: 2 147
Дори да имам такива възможности не бих дала толкова пари за чехли Hug освен, ако не е свързано с работата ми newsm78

# 50
  • Мнения: 4 076
Някои ми харесаха,други-не.Докато си намирам хубави чехли на по-сносни цени,не бих дала толкова пари за тези.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Странното е че по-евтините модели повече ми хареват  newsm78 Аз ли съм нещо повредена?

# 52
  • Виена
  • Мнения: 725
Странното е че по-евтините модели повече ми хареват  newsm78 Аз ли съм нещо повредена?
Не си,не си  Peace
Ама цените наистина нещо не са в ред  Shocked

# 53
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Aз пък се спуках от смях на  : Кафяви чехли Boss - оранжев етикет - 248 лв. 
 
   И аз се плеснах по челото.
   харесах си едни, ма 700 кинта Ич не ми се дават при положение, че не мога да си преброя летните обувки и сандали и ако си ги взема я ги обуя 3-4 пъти я не!

# 54
  • Мнения: 281
Аз си харесах от по-евтините Simple Smile. Като се замисля - за 1000 лева ще си подновя голяма част от гардероба Grinning. Ако ги имам...  Laughing

Aз пък се спуках от смях на  : Кафяви чехли Boss - оранжев етикет - 248 лв. 
Много е важен цвета на етикета, мдаа  Joy Joy

Златните на Дизел - само те ми хванаха окото  Wink
Всички стоки на BOSS са с оранжев етикет,то си е запазена марка PeaceИначе по темата-някои ми харесаха Laughing

Boss има различни линии  - черен, оранжев и зелен етикет. Последният е само за мъжка линия.

# 55
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Някои ми харесаха, но не бих си ги купила. Не бих дала толкова пари...
също  Laughing

# 56
  • Мнения: 1 234
Тези със змиите ми харесаха на пръв поглед и бих ги носила Blush,ама да ме извиняват на фона на  1350 лв. са си направо селски  Crossing Arms.За тия пари има къде-къде по-хубави неща,на тези чехли им отива цена 30-40 лв.,най-много Naughty

# 57
  • Мнения: 8 917
Харесаха ми един-два чифта, но не бих дала хилядарка за чехли Crossing Arms

# 58
  • в Низината
  • Мнения: 705
Цените хич не ги видях, но чехлите изобщо не ми харесаха.

# 59
  • Мнения: 1 417
Който си купи такива чехли, трябва да носи надпис на гърба и на гърдите - Аз нося чехли на Diesel/Boss/... за 1200 и колко лева   Mr. Green
А, не е така, който си ги купува има пред кого да ги показва и да ги оцени Wink
Цените на Кавали са си доста високи по принцип, определено има доста кичозни неща в колекциите му, тия сандалети и на мен въобще не ми харесват, а крокодилските са  Confused
Преди 4-5г. имаше един магазин на Витошка, в който продаваха дизайнерски дрехи, харесвам си аз един панталон от витрината, влизам с решението да си го купя пък  колкото и да струва, като ме застреляха с една цена 785 лв /Роберто Кавали/ си излязох  Shocked, /ама той евтин е бил, в сравнение с джапанките Laughing/ после походих по света и разбрах за какво иде реч

Общи условия

Активация на акаунт