Впечатления от хотел Магнолия гардън ** - Албена

  • 827
  • 2
  •   1
Отговори
Решила съм да направя резервация за Магнолия Гардън в Албена. Цената е доста изгодна, защото хотела е **. Някой има ли впечатления от този хотел. В какво състояние са стаите- не държа на лукса, важно да е чистичко. В сайта пише, че ползва ОИ на Магнолия*** - дали може да се ползва всичко, което предлага Магнолия ? Дайте съвети

# 1
  • Мнения: 7 106
Двузвездните хотели в Албена не са пипнати от време оно, едни приятели преди време почиваха в Кардам, който също е две звезди и е точно на търговската улица и стаята остави че беше ужасно мъничка, беше с едни овехтели мебели и покривки.... ooooh!.
въпросният Магнолия не го знам как е отвътре, но по спомени е доста далече от плажа и от централната част на курорта, което е доста неудобно ащо ще почивате с малко дете.
Лично аз не бих се излъгала да почивам в хотел 2**, но това си е мое мнение.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 439
Ами това е бившия хотел Звезда, който преди 5г беше най-добрият от всички 2 звездни хотели в Албена. Ако не е пипан оттогава ( мисля че не е ), не е с ново обзавеждане, но е чисто. Виж снимката на стая в сайта на Албена, на фона на Днепър и Кардам  примерно е екстра. В горна зона е, ходи се до плажа по стълбичките. Олинклузива си го ползвате без ограничения - храна, напитки, всичко. Но все пак като правиш резервацията питай всичко подробно в агенцията си !

Общи условия

Активация на акаунт