Х-л Магнолия-Златни пясъци

  • 1 874
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 545
А коя от двете магнолии е по-хубава Simple Smile  Thinking

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И двете са хубави.
Сякаш по-тиха е М1. Но гледката от 3-4-5 етаж на М2. е директна към морето.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 950
За шезлонг, да.
За чадър - не.

Благодаря! А задължителни ли са шезлонгите, или можеш просто да си лежиш на плажа?

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не, не са задължителни. Можеш да си лежиш на плажа на каквото ти душа иска  Simple Smile

4лв. е шезлонг/стол
2лв. е шалтето за шезлонга.

# 19
  • София
  • Мнения: 9 950
Супер си! Много благодаря, ей това искам да си лежа на пясъка Simple Smile Сега ако има и места, ще е супер!

# 20
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Благодаря ти Шани!
Повярвахме ти и след дълго търсене и умуване днес направих резервация за хотел Магнолия. Сега чакам да ми изпратят банковата сметка да им преведа сумата и да използвам и намалението. Ако имаш под ръка сметките им ми ги прати на ЛС.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря ти Шани!
Повярвахме ти и след дълго търсене и умуване днес направих резервация за хотел Магнолия. Сега чакам да ми изпратят банковата сметка да им преведа сумата и да използвам и намалението. Ако имаш под ръка сметките им ми ги прати на ЛС.

Имам ги, разбира се... само, че нека те да си ти ги пратят. Че това са пари все пак, не е шега работа.
Намалението не свърши ли? Не беше ли до 31.05?
Вие от кога до кога ще сте?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 849
Шани, може ли няколко въпроса:
1.Става ли наистина с дете на 2 години да се ка4ват стълбите на ден по два пъти и горе-долу за колко време се  взема разстоянието от плажа до хотела?
2.Плажът само за по4иващите в тези два хотела ли е или не?
3.Като цяло хотелите дале4 ли са от шумотевицата в курорта, т.е няма наблизо дискотека,пазар или сергии?
4.Какво представлява този all incl. на плажа и смяташ ли,4е примерно в сезона ще успяват да обслужат желаещите или са малко местата и ще изисква  4акане доста?
5.Плажът по4иства ли се с машина,както на Слън4ев ден или не знаеш? (Това ми е голяма мъка след този ИФА Несебър Маре с гадните бръмбари и боклука и не прекалявам,защото и детето милото го беше страх от бубите,както то ги нари4аше)
Много ти благодаря  bouquet

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
veka, моля  Hug... няма за какво!
1. Става за дете на 2г. Стълбите в никакъв случай не са много. А към плажа са 2 х 2, това не изморява хич.
2. Само за почиващите в Магнолиите е плажната ивица, да.
3. Хотелите са на сп. Писател. Т.е на пътя на Варна-Златни. Не е в курорт и в този ред, е далеч от шумотевица. Има вечерна анимация в М2, затова аз препоръчвам да сте в М1.
4. Инклузива на плажа е нещо много ценно. От 11ч. започва с кафета, бири и безалкохолни. После идва обяд с пици, салати, риби, изделия от кайма и разните му вурстчета и наденички. Следва следобедно меню - пасти, плодове и сладолед... Абе неповторимо е. И чудно е измислено. Само пращаш детето да донесе вода, бира, сладолед, пърж. картофи или каквото ти душа иска. Няма навалица нито в завевдението на плажа, нито в ресторантите. Няма да се буташ за нищо и няма да чакаш за нищо. Всичко е пред теб.
5. Машинка за почистване видях, но все таки - плажа не е изряден. Освен това, когато си вземеш бира или безалкохолно, веднага те надушват пчелите... Ама има си начини да се спасявате. Чак буби - не видях. Но фасовете са бол. Обаче плажната ивица е голяма и няма навалица. Абсолютно свободно си е. Чадъра ти е безплатен, шезлонга е по 4лв. а шалте за него по 2лв. Не са задължителни. Само ако искаш.

Ама това е. Отворена съм за още въпроси, ако имаш такива.
Весела вечер   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 3 849
Мерси,Шани!  bouquet
Все ми се иска да има много плажове като този в Слън4ев ден.Моята все се впе4атлява от фасове и боклуци,в смисъл да ходи да пиполи.

Общи условия

Активация на акаунт