Помогнете ми !!!

  • 1 068
  • 8
  •   1
Отговори
имам проблем с цикъла. не ми идва. а лекарката ми изписа оргаметрил да пия 2 пъти на ден - 5 дни. бих искала да знам дали ще напълнея и дали в крайна сметка това лекарсво ще ми помогне. лекарката ми каза че имам и уголем фоликул. това страшно ли е?

# 1
  • Мнения: 941
тест прави ли?

# 2
  • Мнения: 1 950
Не ти идва този месец ли, или по принцип? Фоликула колко е голям? Може да говори за така наречените фоликулярни кисти, които се пукат. Ако не ти идва с месеци и имаш редовно проблеми с цикъла трябва да си направиш хормонални изследвания.

# 3
  • Мнения: 537
Аз съм пила оргаметрил, но не ми беше идвало около 5 месеца (бях на 18 год. тогава и много отслабнах изведнъж). Аз го пих цял месец и качих 10 кг., но мензиса дойде. Успех. Направи си и допълнителни изследвания ако се налага.

# 4
  • Мнения: 208
Направи си хормонални изследвания. Само така гинекологът може реално да прецени какво би решило проблемите ти.

# 5
  • Мнения: 539
Понеже съм с много болезнена менструация, на 15 год. една докторка ми го изписа без никакви хормонални изследвания - резултата - абсолютно объркване на иначе редовния ми мензис, болки и прокървявания по време на овулация, 20 кг +, окосмяване. Докато организма ми сам не се възстанови хоррмонално и да се "отърве" от този "анабол" бая чудо видях. Задължително се консултирай с друг или направи изс-я. Това не се дава току-така.

# 6
много ви благодаря за съвета ! и аз така мисля да направя - да се консултирам с друг лекар. по принцип уж трябва да го пия това лекарство за  5 дни.... ама кой знае какво може да стане . омного ви благодаря още веднъж  Simple Smile

# 7
  • Мнения: X
здравей и аз пих оргаметрил 2 цикъла от 16-25 ден по две на ден за регулиране на цикъла след раждане.да чукна на дърво не качих нито един килограм и за сега ми реши проблема.успех!

# 8
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Този Оргаметрил е нож с две остриета-знам защото и аз го пих по назначение от една гинеколожка.Много тъпо започна да ми идва по два пъти в месеца.Оправих се но трабваше доста време така че друга консултация не е излишна Peace

Общи условия

Активация на акаунт