Какво почерпихте екипа, който ви изражда?

  • 4 292
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Мами, моля споделете, какво почерпихте (вие или близките ви) екипа, който ви изражда?
Кога го направихте? Веднага след раждането, след изписването или и двата пъти?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 942
След раждането, на другата сутрин, кола и бонбони за акушерката (така се правило). На мен ми стана неприятно, защото ми го намекнаха. На изписването пак същото плюс бутилка уиски за доктора, но се съмнявам, че изобщо са му я дали. Акушерките, които подават бебета прибираха всичко в една стая, беше доста натрупано. Незнам после как и какво делят. Определено всеки дава за здраве, а те вземат без угризения Thinking

# 2
  • Мнения: 1 064
Почерпих в деня на изписването с пита, пиле на жар, сладки и натурални сокове...може да ви се струва странно, но реших да е нещо по различно от бонбони, алкохол и цветя...
А на Бабинден занесох една голяма торта...ей така...защото останах доволна, а екипа в "Гинекология" в АГ-Стара Загора е страхотен (аз съм секцио, че първо лежах там и после в "Родилно")

Всеки сам преценя...аз мисля, че не сбърках...останаха доволни, както и аз от тях Peace

# 3
  • Мнения: 1 225
Уиски, бонбони и цветя за лекарката, която ме оперира.

# 4
  • Мнения: 27 524
На сестрите - месец след изписването. Бонбони Рафаело.

# 5
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ами ние деня след операцията занесохме кутия шоколадови бонбони на дежърният екип които се занимава с мен, а на изписването мисля цветя, бонбони и кола.
А на гинеколожката, която ми следи бремеността и ме изражда освен хонорара за допълнителната работа занесохме и шоколадово руло, кола. нескафе,соленки и цветя.
Сега като се замисля колямо черпене е паднало! newsm78

# 6
  • Мнения: 742
в деня на изписването ни - най тържествено събрахме целият екип и ги почерпихме с топла погача, торта и по питие, тъй като всички бяха много мили с мен!

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
На изписването им оставихме цветя и бонбони.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Баница, торти, безалкохолни, бонбони, коли и много, много работи в чест на благодарност Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 910
Седмица след изписването, оставихме уиски и бонбони.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 235
Вярно ли е, че при изписването се носи погача?

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Само аз ли нищо не съм черпила  Embarassed
Родих в частна клиника, мисля че беше достатъчно че платих 1000 лв за раждането.
Не съм чувала и в чужбина да се носят почерпки на лекарите, още повече алкохол.

# 12
  • Мнения: 3 069
На изписването Фанта, бонбониера и цветя.
Преди раждането се плаща Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 029
на екипа - нищо.

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
В деня на изписването роднините ми донесоха две торбички с бонбони и уиски едната за доктора, а другата за останалите от екипа. Дадохме ги на медицинската сестра, която изнесе бебето. Отделно след два дена, когато отидох да ми махат конците занесох бонбони и уиски и на акушерката, която ме изражда, защото останах много доволна от нея.

Общи условия

Активация на акаунт