Интересни времена

  • 1 650
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 299
Искали ви се да сте се родили в друго време? Например да живеете в Древен Рим? А може би в Древна Гърция? Представяте ли си, че живеете например в Египет - ама онзи, по времето на фараоните. Или може би при индианците в Северна или Южна Америка? А защо пък не гаден, мръсен, свиреп викинг  Laughing Или пък ви се иска да живеете в някой фентази свят с фей и магьосници?
Аз лично не харесвам нашия век и много ми се иска да попадна на една машина на времето и -оп! - да се преместя в някое по интересно за мен време...или поне да попътувам през вековете  Peace

# 1
  • Мнения: 3 423
Имаше такава тема.
Аз бях Торкемада.

# 2
  • Мнения: 6 992
Ооо, я гледай Blood of the beast и тогава ми говори против викингите Mr. Green Я какви дрешчици носеха госпожиците, ха! И какви мъже Heart Eyes Може и Песен за Нибелунгите, не съм сигурна дали те бяха викинги или от немските племена, ама пак са готини!

Искам да съм самодива или нестинарка.
Може и индианка. Преди да дойдат гадовете европейци.
Може и жрец на Тангра.
Не отказвам и магьосница, в гора, ама добричка, да лекувам животинките и да си имам за приятел дракон.

# 3
  • Мнения: 1 299
Ооо, я гледай Blood of the beast и тогава ми говори против викингите Mr. Green
та аз съм луда по всичко викингско бе...ма това не значи, че не са били гадни... Гледай Предводителят  Peace

# 4
  • Мнения: 488
Хм, и аз се чудех за това наскоро...
Бих искала да живея през 20-те години на 20-ти век, из целия свят ...

# 5
  • Мнения: 6 992
Ооо, я гледай Blood of the beast и тогава ми говори против викингите Mr. Green
та аз съм луда по всичко викингско бе...ма това не значи, че не са били гадни... Гледай Предводителят  Peace
Това Pathfinder ли е ?
Сега го тегля, но ще го гледам в събота, искам да сме с мъжа ми Grinning

# 6
  • Мнения: 1 299
Ооо, я гледай Blood of the beast и тогава ми говори против викингите Mr. Green
та аз съм луда по всичко викингско бе...ма това не значи, че не са били гадни... Гледай Предводителят  Peace
Това Pathfinder ли е ?
Сега го тегля, но ще го гледам в събота, искам да сме с мъжа ми Grinning
да, малко особен филм е, не е за всеки според мен, но на мен ми хареса  Peace

# 7
  • Мнения: 3 405
Хм, и аз се чудех за това наскоро...
Бих искала да живея през 20-те години на 20-ти век, из целия свят ...

И аз Simple Smile
И да нося рокли с ниска талия и да съм с прическа каре.

# 8
  • Мнения: 25 589
Хм, всички си представяте, че ще сте богати, красиви и уважавани люде, нали?
А я си представете, че сте една обикновена жена в миналото и се налага да мъкнете дърва от гората, да перете в ледените води на реката, да раждате и отглеждате 10-20 дечица сам-самичка, щото мъжото е на война и най-вероятно няма да се върне оттам... Да чукате ръчно житото, да предете, тъчете и шиете сами дрехите на цялата паплач... Няма ток, няма водопровод, няма канализация, няма перални, прахосмукачки, автомобили и дебитни карти, нищо няма. И книги даже няма, не и за жените.
И накрая да ви изгорят на клада като вещица, защото сте споменали дяволската дума Интернет. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 405
Ти разби мечтите ми, ъх  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 1 299
Хм, всички си представяте, че ще сте богати, красиви и уважавани люде, нали?

Кой е казал, че трябва да сме жени (въпреки, че го предпочитам  Peace)
Аз по скоро си се представям като някое мъжко момиче, което обикаля на кон насам натам и прави поразии  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 405
Ланфеар, Kak'Сийка е казала "люде", къде видя жени?  Hug

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
Аз пък искам в бъдещето - да отида, да видя, пък ако ми хареса, може и да остана....

Само да уточня, че бъдещето, което предпочитам, е по-скоро като описано от Игор Ефремов, а не като Шотландски боец 3. Naughty

# 13
  • Мнения: 25 589
О, да, и на мен бъдещето ми е по-интересно, само да не е гола безводна пустиня, както го представят в долнопробните фантастики.  Laughing
Предпочитам бъдещето на Азимов.  Wink

# 14
  • Мнения: 1 299
Хм, всички си представяте, че ще сте богати, красиви и уважавани люде, нали?

Кой е казал, че трябва да сме жени (въпреки, че го предпочитам  Peace)
Аз по скоро си се представям като някое мъжко момиче, което обикаля на кон насам натам и прави поразии  Mr. Green

Ми четейки за

Хм, всички си представяте, че ще сте богати, красиви и уважавани люде, нали?
А я си представете, че сте една обикновена жена в миналото и се налага да мъкнете дърва от гората, да перете в ледените води на реката, да раждате и отглеждате 10-20 дечица сам-самичка, щото мъжото е на война и най-вероятно няма да се върне оттам... Да чукате ръчно житото, да предете, тъчете и шиете сами дрехите на цялата паплач... Няма ток, няма водопровод, няма канализация, няма перални, прахосмукачки, автомобили и дебитни карти, нищо няма. И книги даже няма, не и за жените.
И накрая да ви изгорят на клада като вещица, защото сте споменали дяволската дума Интернет. Mr. Green

 Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт