опитността и мъжете

  • 3 912
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 423
Според мене все ще те боли.
По-добре не рискувай.

# 46
  • Мнения: 216
Чудя се какви мъже държат на девствени жени?!
Ми не ги ли боли оная работа, докато порят.
Трябва да са луди.
зависи кога "пориш" както се изрази... едно е да пориш на 16 годишно девойче, друго на 35 годишна девойка. при втората може и да боли не знам. така съм чувал само Simple Smile
с тези 16 годишни си направо за прокурор бе
 Naughty

# 47
  • Мнения: 212
Чудя се какви мъже държат на девствени жени?!
Ми не ги ли боли оная работа, докато порят.
Трябва да са луди.
зависи кога "пориш" както се изрази... едно е да пориш на 16 годишно девойче, друго на 35 годишна девойка. при втората може и да боли не знам. така съм чувал само Simple Smile
с тези 16 годишни си направо за прокурор бе
 Naughty
Е ти пък сега... образно го казах. Пък и да не се лъжем. Девойките сега дори и на 15 г. загубват девствеността си. Тях кой ги пори - да не би все на прокурори да ги дават....

# 48
  • Мнения: 6 992
А, те ако до 15 чакат, пак добре ooooh!

# 49
  • Мнения: 216
Чудя се какви мъже държат на девствени жени?!
Ми не ги ли боли оная работа, докато порят.
Трябва да са луди.
зависи кога "пориш" както се изрази... едно е да пориш на 16 годишно девойче, друго на 35 годишна девойка. при втората може и да боли не знам. така съм чувал само Simple Smile
с тези 16 годишни си направо за прокурор бе
 Naughty
Е ти пък сега... образно го казах. Пък и да не се лъжем. Девойките сега дори и на 15 г. загубват девствеността си. Тях кой ги пори - да не би все на прокурори да ги дават....

виж сега между малолетен/непълнолетен и друг такъв е о'к ама възрастен с дете!!!!!!!!
 Sick

# 50
  • Мнения: 6 992
Е ти много на дълбоко го прие, Лил. Той го каза образно, ти го изкара, че е хванал някоя и...
А за съжаление, 16годишните отдавна не са деца в наше време. Confused

# 51
  • Мнения: 216
не не говорех за него а по принцип за такива отношения....а преди с прокурора се е****( реших сама да се цензурирам)
 Peace

# 52
  • Мнения: 46 510
... хем опитна хем девствена девойка ....

Така е в арабския свят, щото са фанатици, но аз ако съм един мъж, няма да си взема жена, която е карала дълго време само на анален  Mr. Green

Е ти пък сега... образно го казах. Пък и да не се лъжем. Девойките сега дори и на 15 г. загубват девствеността си. Тях кой ги пори - да не би все на прокурори да ги дават....

В повечето случаи връстници  Wink

... А за съжаление, 16годишните отдавна не са деца в наше време. Confused

И по мое време не бяхме  Rolling Eyes 

# 53
  • Мнения: 6 992
Вярно ли, Никол?
Щото аз бях голямо хлапе на 16...Последното в акъла ми бяха момчета, макар че те се заглеждаха по мен.  Crazy

# 54
  • Мнения: 46 510
Не помня от кога са ми били в акъла, но на 16 вече правех секс, подчертавам с връстник Mr. Green и после аз съм била Консерва  Crossing Arms Laughing

# 55
  • Мнения: 1 817
Кефят се на опитна пове4е, но искт всяка, с която си лягат да е девствена, естествено  Mr. Green , Пък ако се е пазила то4но за него, о6те по-добре!

# 56
  • Мнения: 4 380
Мъжете изпитват особен кеф от девствена девойка. Не заради секса, а поради усещането за власт и надмощие. Както се изразяваше моят първи "и до тоалетна като ходиш за мен ще се сещаш". Laughing Все пак, първият не се забравя. Абсолютно съм сигурна, че няма жена която да не помни първият си опит. Значи, фактът, че е "исторически важен" в живота на жената го прави по особен начин горд един мъж...
И не е така само с мъжете. За една отракана кака, която е с мъж, на който му е за пръв път е почти същото. Поне аз си давах сметка за това. Embarassed

Иначе като цяло разбира се предпочитат по-опитна. Не може да се каже, че една девствена не би навлязла бързо в час. Може би. Може би само за кратко време ще прави много по-добър секс отколкото една с много по-голям опит. Но по-често докато се отрака като качество на секс минава доста време. По-скоро една темпераментна по рождение жена се люби добре в началото отколкото да е освободена и разкрепостена като секс.

# 57
  • Мнения: 9 865
В съвременото общество се държи на повърхностните представи и опростенчество на понятията.
Девствена жена не означава жена чиито химен не е разкъсан чисто технически, а такава дето освен държане за ръчичка и невинни целувки друго не познава.
Да се разпукваш от анален секс и да си девствена само защото имаш неква ципа... тази жена вече не е девствена в истинския смисъл на думата.
Колкото до възрастовата граница - в Холандия педофилите се надяват тя да падне на 12г., защото са педофили... защо иначе  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 0
Да се разпукваш от анален секс и да си девствена само защото имаш неква ципа... тази жена вече не е девствена в истинския смисъл на думата.
Едва ли има мъж който ще разпукв жена от анален секс и няма да опита от девственоста и.Тази ситуация е малко вероятна...

Общи условия

Активация на акаунт