Бързо отмиване на къна

  • 4 905
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 198
Здравейте, момичета!
Знае ли някоя от вас начин за по-бързо отмиване на къна, че цвета, който се получи нещо не ме радва  особено newsm12 ?

# 1
  • Мнения: 1 364
Първият път когато се къносах косата ми стана ужасна - огнено червена.
Като се видях се уплаших:(((
На другият ден си купих кафява боя и се боядисах. Всички ми казваха, че ще ми изгори косата...стана страхотен цвят.

# 2
  • Мнения: 198
Въпроса е, че аз досега не съм се боядисвала, а и не искам. Дали няма някаква маска за коса или нещо друго, което да помогне цвета да падне по-бързо?

# 3
  • Мнения: 1 364
На мен това ми беше първото и последното боядисване.
Не съм чувала за подобна маска.
Дано скоро да има други отговори.

Ще следя темата

# 4
Тя бързо няма как да се махне. Варианта е да се къносаш отново, ако ти е светъл цвета, а ако е нещо тъмно и неподходящо... Може би ще се наложи да свикнеш с новия си вид.
Аз след толкова черна боя, първата къна, която сложих на главата си ... Стана едно такова средно между лисичаво и огнено червено... Не мога да му дам определение на цвета, ама така се набиваше на очи и лично за мен беше ужасен. Е наложи ми се да се гледам такава, до следващо къносване.
Сама прецени

# 5
  • Мнения: 113
 Използвай къна цвят тъмен кестен.Аз съм се правила с този цвят няколко пъти и цвета става тъмно кафяв,без червен отенък.Мисля,че и в твоя случай ще се получи същото.

# 6
  • Мнения: 140
първо мила къната не вреди на косата ами напротив даже я подхранва имаше много дълъг период в който се мажех по4ти всяка седмица с това за да ми  изглежда главата добре така 4е това да не те притеснява а що се отнася до цвета евентуално може да падне първото каносване ина4е забрави да свалиш света казвам ти го от собствен опит и от информация полу4ена от фризиор-КЪНАТА НЕ ПАДА ще трябжа да из4акаш да израсте или да намажеш нещо друго отгоре но е малко опасно в кратък период от време да използваш къна и след тпва боя не знам защо но на пове4ето опаковки го пише може6 да погледнеш сама за това по добре си вземи кистенява къна примерно за да замажеш цвета мо да знаеш 4е доста дълго време ще се наложи да си ходиш така защотото тя не прониква в косъма както боята ами се наслагва в/у него

# 7
  • Мнения: 198
Ох, жалко  newsm45
Аз съм светлокестенява и преди се бях правила махагон с къната на Афродите, сега реших да пробвам с махагона на Арома, ама стана едно вишнево Sad Явно трябяа да изчакам 2-3 седмици докато се поизсветли цвета Sad

# 8
Успокой се , все пак говорим за 2-3 седмици. Помисли и върху това, че може да има и по трагичен вариант от твоят. От опит знам, че успокоява. Както казах, Моята коса беше до кръста, постригах я късо, да остане естествен и небоядисан косъм и обясних ти за ефекта. Само не споменах, че ярко червено е единствения цвят който не понасям изобщо.
 Погледни весело на нещата, в смисъл,  Тъкмо сега е момента да се представиш в непривична дори и за теб светлина, така че...
Моята съквартирантка се прави ярколилава, това мисля, че е по- лошо. Ти поне си вишнева.
Аз този цвят му се кефя, ако може някакси да видя какво се е получило.... Сега си ползвала махагон на Арома, трябва да видя къде има, аз си вземам тази индийската за по лече пакетчето - бургунди. Доволно съм от нея Simple Smile

# 9
  • Мнения: 198
Nelly мерси за успокоението. Наистина са си 2-3 седмици, пък и аз я мия всеки ден така, че се надявам скоро наистина да се поизсветли. Исками се да си намеря къна, която да придава лек меден оттенък, без да става червено или тъмно кестеняво. Ако знаеш такава, моля те, светни ме по въпроса. Че ми е писнало да ставам червена и да чакам месец и нещо докато изсветлее и стане медено Sad

# 10
Ще поразпитам, но не обещавам нищо, защото шповечето ми познати и приятелки се боядисват, а аз лични къна ползвам от 7-8 мес. и  още си издирвам цвета и аз:)

# 11
  • Мнения: 113
 Къната "Афродита" има цвят "медно червено ".

Общи условия

Активация на акаунт