Най-екзотичното,най-романтичното и различно място,което ви е харесало:-)

  • 8 952
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 880
най-романтичното за мен беше Тенерифе, защото там беше медения ни месец и се счупихме от романтика и секс Wink, а най-различното място е, когато обикаляхме цяла Южна Франция и се забихме в някакви невероятно китни и красиви селца в най-забутаната провинция, където ми се искаше да остана. никога не съм очаквала, че селския живот може да ми се стори толкова очарователен.
най-екзотичното място тепърва предстои Wink

# 16
# 17
  • DE
  • Мнения: 521
Като споменахме круизи, фирмата, собственик на EasyJet пусна собствени круизни кораби под марката EasyCruise
Това е своеобразна алтернатива на евтините самолетни билети, само че за круизи - това лято ще обикалят гръцките острови и Белгия и Холандия, доколкото видях. Цените включват само пристанищните такси и спането. За 7 дена гледах, че кабината е около 300-400 ЕУР. Аз лично бих ги пробвала, когато тръгнат към Карибите, защото обикалят малки и не толкова туристически острови, какво по-екзотично от това Wink

# 18
  • Мнения: 636
Аз пък искам на фотосафари в Кения. Това ми е една от детските мечти Grinning

Иначе за мен може би най-романтичното и красиво местенце, от което имам скъпи спомени е Крапец.
Записвам се за темата Peace Догодина ставам на 30години и искам да го отпразнувам някъде на топло/не в градския затвор, де/ и екзотично място. Кения е вариант за сега. От Египет ме отказаха.
Мисля си и за Индия. Искам да видя Тадж махал Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 299

Къде в Швеция е това? Предполагам някъде в северната част... Мен студ не ме плаши, изглежда много интересно място  Peace

# 20
  • Мнения: 1 013
Странно ми е как някои хора могат да посочат само едно място, което искат да видят!
Аз искам толкова много, жалко, че нямам възможност...!

# 21
  • Мнения: 1 417
И аз искам в Папуа, търся съмишленици Wink
http://community.webshots.com/user/mi6iss

# 22
  • Мнения: 41
Не знам доколко отговарят на така зададената тема, но никога няма да забравя гледката към хижа Иван Вазов и гледката от хотел Априлци към върховете Ботев и Триглав. Връх Харамията пък е най хубавото място където съм се покатервала.

# 23
  • Мнения: 2 386
И аз искам в Папуа, търся съмишленици Wink
http://community.webshots.com/user/mi6iss

Аз,аз  Sunglasses Само изчакай няколко месеца  Crazy

Офф: Снимките са от места, на които си ходила, нали? Страхотно, така се живее!

# 24
  • Мнения: 13 512
Не знам доколко отговарят на така зададената тема, но никога няма да забравя гледката към хижа Иван Вазов и гледката от хотел Априлци към върховете Ботев и Триглав.
Аз също обожавам гледката към Марагидик от леглото си.Да си отворя  очите и това да е първото нещо,което виждам  на фона на шумящата река в двора ми .Не е екзотично, но е много красиво и може би романтично,макар че аз не си падам  по романтиката.

# 25
  • Мнения: 6 889
На мен лично най-екзотично ми беше в Доминиканската република. Иначе и за Рио Де Жанейро съм съгласна, много е хубаво там. Тайланд също се вписва в представите ми за езкотично, но там пък има доста мръсотия.
А за романтично не знам, аз например искам на медения си месец да отида на круиз.

# 26
  • Мнения: 463
Най-екзотичното място, на което съм била,
е един остров до Мозамбик. Не се сещам
за името му. Пуст, само някакви рибари
щъкаха сутрин. По плажа крачеха огромни
раци. Колибите бяха само със студена вода.
Комари. Пуснаха тока и отвориха ресторанта
само заради нас. Диво и игриво. Слънцето
бързаше да се скрие и да ни остави сами,
има-няма 2 минути и наоколо става тъмно.
Въздухът лепне. Телата също. Трябва да попитам къде бяхме.
Бих се върнала пак. Тия дни ще кача снимки.
Грабнете си шапките и боцнете пръст на картата.
После стигнете дотам.

Това е екзотика 100% !!! Чакам снимки  Hug

# 27
  • Мнения: 11 747
Екзотично,романтично,различно - Бора Бора!!!!! Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 655
Екзотично,романтично,различно - Бора Бора!!!!! Mr. Green
Аз също съм за Бора Бора и Малдивите

# 29
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Браво,много интересни идеи сте дали Hug

Относно Малта и Гозо - Гозо определено си ми хареса,бяхме в къща с басейн, и Малта не е лоша - просто не ми хареса това,4е ресторантите затварят в 2 и отварят в 6,4е менюто е само с меса,и никак не е интересно,абе от към храна и обслужване са много зле.И много дупки по улиците имат.И ужасно много мохи - а това,защото си зака4ат торби4ките с боклук на едни пирон4ета по стените, и колата минава веднъж в седмицата #Crazy #Crazy Добре 4е надушихме един славянски ресторант в Малта,славянски,разбирай - упревител -рускиня,готва4 - изт.германец и българка,сервитьор - босненец Mr. Green,та се наядохме като за световно с борш,сърми4ки,и сладкиш,правен от българката Laughing И едино немско ресторант4е ни спасяваше,както и добрият М'кдоналдс Grinning

И продължавам да се 4удя,защо 4ужденците предпо4итат Малта пред България - и стигам до извода за добрата реклама и за добрите рекламни агенти - определено места като Малта и Париж са си наели най-добрите #Cussing out

За Париж....не лошо място,но мисля 4е рекламата му е пове4е,отколкото трябва.а за Лондон - нямам думи,много ми хареса и искам пак,и пак,и пак Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Круиза е добра идея,само не знам толкова време да се люшкаме напред-назад newsm78 newsm78

А и ми трябва местенце,където мога и с децата си спокойно да посетя,все пак ние сме си отбор Mr. Green Mr. Green

В4ера гледах за Намибия....и май ми хареса.Проблема с тези места е,4е са много дале4е,много 4асове летиш, а пове4ето са и ужасно влажни/Тайланд,Малайзия,Малдиви/,бях се засилила по едно време за Малдивите/преди да стане трагедията с цунамито/, но понеже Гозо мки се видя страшно влажен,мъжът ми разказа,4е след като тук ми е влажно,там ще убия сигурно някой Crazy

Знаете ли,понякога като си помисля,колко много,много,много прекрасни хубави местенца има по света, и най-ве4е в България,ми се ще на вси4ки да отида,а времето си минава,минава...............

Общи условия

Активация на акаунт