Най-екзотичното,най-романтичното и различно място,което ви е харесало:-)

  • 8 929
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 575
Браво,много интересни идеи сте дали Hug

Круиза е добра идея,само не знам толкова време да се люшкаме напред-назад newsm78 newsm78

А и ми трябва местенце,където мога и с децата си спокойно да посетя,все пак ние сме си отбор Mr. Green Mr. Green

...............

Точно там няма почти никакво люшкане, а забавленията и условията за деца и възрастни са повече, отколкото в повечето български 5* хотели, така че няма да скучаете. Разбира се, говоря за 5* кораб.

# 31
  • Мнения: 1 299
Браво,много интересни идеи сте дали Hug

Круиза е добра идея,само не знам толкова време да се люшкаме напред-назад newsm78 newsm78

А и ми трябва местенце,където мога и с децата си спокойно да посетя,все пак ние сме си отбор Mr. Green Mr. Green

...............

Точно там няма почти никакво люшкане, а забавленията и условията за деца и възрастни са повече, отколкото в повечето български 5* хотели, така че няма да скучаете. Разбира се, говоря за 5* кораб.

На корабите, на които аз съм била си има аниматори за децата, детски кът и т.н., басейни, можете с децата да си гледате телевизия, има кина и т.н. Корабите са нещо супер готино  Peace

# 32
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Я дайте насам някои интересни фирми с круизи тогава,стана ми интересно Grinning

# 33
  • Мнения: 907
Най-екзотичното място, на което съм била мисля е Бахамските острови, при това по пътя от Ft.Laudardale бях в компаниятa на 1 холандски актoр - млад, красив и страшно симпатичен  Heart Eyes. Той пък ми разправяше за Curacao, където имал вила. Други места, които са ми били интересни са Grand Canyon, Everglades FL,, Лас Вегас, Ливан, Казан, Новосибирск.

Тук, ей това открих, което мисля да изпробвам по някой повод през зимата:
http://www.iglu-dorf.com/Multimedia/Video/Video_003.html

А от цивилизованите места май най обичам Амстердам.

В БГ ми хрумва спонтанно връх Триглав, рилските езера, с. Мугла.

И аз  съм по круизите - последният беше до о-в Мадейра през Барселона, Мароко, Тенерифа, Lanzarotte (много екзотично място). Мадеира също много ми хареса, но там не се ходи за пясъчни плажове  Joy Joy

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 16:10 от MegiX

# 34
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Моми4ета,забравихте ме - дайте някакви координати на добри круизи Hug

# 35
  • Мнения: 2 575
Въпреки че аз винаги предпочитам сама да организирам пътуванията си, специално за круизи съм много доволна от следната компания:

http://www.contitrans-m.com/ - изцяло предлагаща пълна гама круизи и круизни компании от висок клас!

# 36
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мммм, изглеждат сериозни Grinning Благодаря Hug

# 37
  • Мнения: 2 575
Мдааа, серизони и много отзивчиви и мога да твърдя, че цените за Европа са едни и същи т.е. няма смисъл да се търси нещо по-изгодно Naughty
Единствено си струва и то много, ако се ходи на Карибски или Хавайски круиз, да се резервира от Щатите ( специално за NCL - супер готина круизна компания - freestyle cruizes) , защото цените от там са до 30% по-ниски , отколкото от Европа. Но за сьжаление няма единна он-лайн резервация. Sad

# 38
  • Мнения: 5 475
А за романтично не знам, аз например искам на медения си месец да отида на круиз.

 Peace  Горещо го препоръчвам- стахотно е! Peace
Преди 2 години бяхме на свабено пътешествие с Коста Крочере . Останаха ми супер спомени от пътуването,кораба ..изобщо  от всичко!!:peace:

# 39
  • Мнения: 1 593
Малдивите могат да бъдат много романтични - бяхме там за медения месец, ходихме на необитаем остров, стигнахме дотам пеша... през една лагуна - приличаше на острова на Робинзон, с няколко палми и пясък... красота.

Предпочитанията ми към Малдивите (пред Бора Бора и Фр. Полинезия) е заради множеството малки острови срещу няколко по-големи и по-голямата усамотеност.

Много бях впечатлена от пустинята около Дубай (може би ми защото ми беше за пръв път).

Мексико - Ривиера Мая, карахме бъгита из джунглата и се къпахме в подводни пещерни извори

и не на последно място - пътят между Маями и Ки Уест във Флорида. Има нещо, което много ме привлича в гледката...

Иначе съм била почти из цяла Европа (поне така ми се струва), но не ме привличат катедрали и галерии, затова ще спомена за полята на Тоскана, Алпийските върхове на Тирол и няколко места, които искам да посетя - фиордите на Норвегия и Исландия.

За съжаление снимките ми са пръснати по дискове и пет различни уеб страници, тука има малко от Малдивите и Дубай
http://new.photos.yahoo.com/lenushkina1/albums

а тука, от малко други места, но не всички са качени:
http://www.minevi.com/gallery/main.php?g2_itemId=2957&g2_page=1
http://www.minevi.com/gallery/main.php?g2_itemId=2957&g2_page=2

За круизите - много са комерсиални за вкуса ми, и със сигурност, не особено романтични (освен истински скъпите круизи, от сорта на 4 Seasons и Радисън 7 Seas, първите от които не са ми по джоба Sad, а вторите, които съм запланувала да използвам за да разгледам Френска Полинезия.  Peace

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 07:16 от silverarrow

# 40
  • Мнения: 2 575
silverarrow - Снимките ти от пустинята са невероятни - наистина ме впечатлиха много!!!!

А за романтиката - абе кой както си я направи - аз предпочитам екзотиката  Mr. Green
И круизите са определено един добър начин да се видят много екзотични места наведнъж  Wink докато спиш в 5* лукс  Hug

# 41
  • Мнения: 2 152

silverarrow, снимките от Дубай и на плажа са невероятниии Heart Eyes.Ох, размечтах сеее Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 584
Кения - ако си падате авантюристи. Сафарито не е за всеки - една поразглезена кака в нашия джип голямо мрънкане му удари Sad Иначе е невероятно да видиш лъв на 20см от теб, който се е втренчил във фотоапарата ти. Да не казвам за "преследванията", които правихме, защото това не е като в зоологическата градина  Wink Невероятни залези, страхотни хотели Peace На плажа също е много красиво. Местните са малко досадни, но не са агресивни. 2-3 дни имаше отлив и можехме да влезем пеша на около 500 навътре в океана - незабравимо!

# 43
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Кения - ако си падате авантюристи. Сафарито не е за всеки - една поразглезена кака в нашия джип голямо мрънкане му удари Sad Иначе е невероятно да видиш лъв на 20см от теб, който се е втренчил във фотоапарата ти. Да не казвам за "преследванията", които правихме, защото това не е като в зоологическата градина  Wink Невероятни залези, страхотни хотели Peace На плажа също е много красиво. Местните са малко досадни, но не са агресивни. 2-3 дни имаше отлив и можехме да влезем пеша на около 500 навътре в океана - незабравимо!


А как се стига до Кения newsm78/коя фирма го организира,колко време е полета,какви ваксини трябват,с деца става ли newsm78 newsm78 newsm78/

# 44
  • София
  • Мнения: 2 952
Относно Малта и Гозо ....
Малта, включително Гозо са едни от най-интересните места, където съм ходила. Може би не са точно екзотични, но там има толкова неща за разглеждане - историята на тази островна група, поне за мен беше много интересна. На Гозо не, но на големия остров има прекрасни петзвездни хотели, където не усещаш неудобства  Simple Smile Има и много добри места за хранене, но и те са около районите с добри хотели. Като цяло там мисля, че не е място за лятно почивка, а по-скоро място което да разгледаш извън сезона. Важно е да не се стои на едно място, а да се обиколи - екскурзиите са организирани страхотно, гидовете са лицензирани и на светлинни години от представата, която имах за екскурзоводи  Simple Smile Районите около добрите хотели - отчасти Слима, най-вече Ст. Джулиънс, донякъде и Ла Валета за мен са и едни от най-добрите места, където човек може да живее, (но не и да работи  Sick) - гледка към морето, зелена крайморска алея за разходки дълга километри, няколко прекрасни детски площадки и никаква индустрия на стотици километри. Бих си карала пенсионерските години там.

Общи условия

Активация на акаунт