Най-екзотичното,най-романтичното и различно място,което ви е харесало:-)

  • 8 938
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 299
Аз  Mr. Green Сега началото на април за великден Wink Страхотно е Peace Ето малко снимки. Отдолу се виждат другите албуми.

Ауууу, мястото е стархотно  Peace искам инфоооо Crazy

# 61
  • Мнения: 1 593
Майра и silverarrow, я ми кажете къде то4но сте били, организирано или самостоятелно, кои хотели, със самолет или ? Много ми харесаха снимките ви,Тоскана е едно от набелязаните ми местенца,след филма останах о4арована Grinning Grinning Grinning

Магнолия, летяхме до РИм (директен полет с Алиталия - 1ч 30 мин - 216$), наехме кола (около $300 за 5 дни), и карахме около 2-3 часа (предимно магистрала) до вилата (цените варират много според сезона, ние платихме около $390 на вечер). Храната в Италия е сравнително евтина (ресторант средна ръка - 50-60 Евро за двама, пицария - може и по-малко). Бензина беше около 50 Евро, магистрални такси - 18 евро.

Линк-а за вилата - http://www.villadipiazzano.com/mediagallery/cortona_photosummer/ … a_photosummer.htm

Градчета за посещение - Cortona (7km), Montepulciano (30km), Pienza (40km), Montalcino (60km) - всичките могат на веднъж да се обиколят за 1 ден. Атракцията в първото и последното са винарни с дегустация, във второто - Сирене Пекорини за дегустация. Прибрахме се като от село - с дисаги пълни с вино, луканки и сирене  Joy

Вилата е и на 90км от Флоренция, но ние не стигнахме дотам.

Няма да съжаляваш, ако ти е харесал филм-а  Mr. Green. Аз се радвам, че отидохме.

# 62
  • Мнения: 1 584
Аз  Mr. Green Сега началото на април за великден Wink Страхотно е Peace Ето малко снимки. Отдолу се виждат другите албуми.

Ауууу, мястото е стархотно  Peace искам инфоооо Crazy

Къщата е на 40км от Пиза (Lajaticо се казва градчето), идеално изходно място за разходки до Пиза,Флоренция и околностите - San Gimignano, Volterra, Livorno. Ето линк към сайта на къщата. Струваше 400е на седмица.  Аз живея в Германия и пътувахме с кола оттук - към 850км са ми дотам, ама е бая дългичко за бебе на 10м Sad Иначе беше организирано - самостоятелно Mr. Green В къщата има около 10 апп различна големина - ние бяхме наели с 2 спални, 2 бани, хол и кухня - бяхме с едно приятелско семейство. За дребната имаше безплатно детско легло Simple Smile

Силвърароу, сериозно ли сте платили 390$ на вечер  Shocked Иначе относно "евтината" храна - за американски стандарт може да е евтино 50-60е за 2ма, ама за българските заплати не бих казала. или аз вече не съм в час със заплатите Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 1 593
Силвърароу, сериозно ли сте платили 390$ на вечер  Shocked Иначе относно "евтината" храна - за американски стандарт може да е евтино 50-60е за 2ма, ама за българските заплати не бих казала. или аз вече не съм в час със заплатите Rolling Eyes

Ами, такава беше цената, но то е като full service хотел. Гледам, че в най-ниския сезон може и за 100 и нещо на вечер, но кой иска да ходи в Тоскана през зимата? Ние естествено имахме стая, а не 2 стаен апартамент  Mr. Green, но пак не съм недоволна де, мисля, че си заслужаваше парите.

За храната - съгласна съм че е много по бг стандартите, но не е по немските нали? Нито пък по западно европейските принципно. Аз сравнявам главно с Европа, и ми прави впечатление, че храната там специално беше по-евтина например от Лондон и Париж...

# 64
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
исландия

Общи условия

Активация на акаунт