СНБМ - инициативи - 10 част

  • 10 098
  • 304
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 336
Говорих с майката на тризнаците. Нейната тройна количка няма да можем да я използваме. Шасито било заключено в общо помещение във входа им, кошовете и столчетата в Бургас, а майката с децата били междувременно в Бобов дол  Rolling Eyes За участия в предавания е съгласна, но не е сигурна дали ще бъде в София. Тя е доста скептична, дори песимист за успеха на инициативата.

Доколкото разбирам всички близнашки организации и родители са скептични, с изключение на мен Laughing Аз пък си мисля, че ще успеем, може би не с всичко, но все пак Peace

Мими, ще минем и без количката Wink

# 46
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами, говорих с баба ми и въпреки, че дядо ми не бил добре се нави (стига състоянието му да не се влоши) да им оставя Георги и то още в 7.30 така, че най вероятно ще успея да стигна на време  Grinning

Деси, Кали кажете как мина сблъсък, че аз изпуснах?

# 47
  • Мнения: 3 336
Здравейте дами, говорих с баба ми и въпреки, че дядо ми не бил добре се нави (стига състоянието му да не се влоши) да им оставя Георги и то още в 7.30 така, че най вероятно ще успея да стигна на време  Grinning

Деси, Кали кажете как мина сблъсък, че аз изпуснах?

Бяха поканили един малоумник, дето не спря да плещи, глупост след глупост и да прекъсва всички. Говореше абсурдни неща.

Ради, в колкото успееш Hug Ще гледаме да се движим по график. Моя телефон ще бъде изключен по време на снимките, така че звъни на Наси, ако има нещо. Дано да не вали Praynig

Гери, моля те, хвърли един поглед на това, което Крум и Елена ще говорят по сценарии, мисля, че в големия сценарий имаше нещо за корекции, май последната реплика на Елена. Моля те да погледнеш и ако се сетиш нещо да поправиш, за да звучи добре Praynig

# 48
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте дами, ей сега Доли ми каза, че са променили дата на последния обучителен модул от ФРГИ и са го сложили на 22, 23, 24 юни което означава, че Кали няма да може да участва защото ще е на почивка. Мисля, че е желателно да намерим някой който да я замести, моля ако някоя от вас има възможност да свирка! Обучението най-вероятно отново ще е в Банкя, в хотел Банкя палас така, че си правете сметката. Програмата на модула ще ни изпратят допълнително.

# 49
  • Мнения: 472
Последна молба към Влади да смени стария текст на сайта и да сложи инфо за кръглата маса. Няма да ви описвам срама, който изпитах след говорене с организациите, които уж искаме да ни подкрепят, а не може нищо да прочетат на така наречения ни сайт, защото там стои само стара информация..... Thinking Naughty Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 2 388
Наси, тъй като ще закъснея утре за снимките, моля те пусни ми твоя моб. на лични, за да мога да звънна да видя къде сте. Имам на Рада, но ако не го чува - нека да имам и твоя за всеки случай!!!

# 51
  • Мнения: 472
Момичета, четох в интернет че голям вълеж ни чака тези два дни. Ако вали какво ще правим?

Кали дай да се уговорим точно къде ще се чакаме утре?

# 52
  • Мнения: 2 070
Абе то за клипа добре, ако вали, по автентично ще е и по-въздействаща ще е визията, в дъжд сме по-затруднени все пак, ама за участниците и то майки с деца, а и техниката...  ooooh!
Стискам ви палци!

Относно сайта - пак казвам - за мен е най-добре като първа отваряща се и заглавна страница да излиза текста, който е "За нас", а кръгла маса, празници, събития да са към меню актуално или кво беше там - новини, инициативи... Наси, що не и звъннеш на Влади, тя това може да не го прочете скоро...  newsm78

И пак да си задам въпроа - освен формуляра, за а се подготвя за кръглата маса има ли какво още да проета допълнително? Хриси, не ти звъня още, защото чакам да се пооправиш, има време все още... няма да ти досаждам засега.

Нещо друго - говорих малко с Доли и може би трябва да се обсъди тук - Ине, нали твоят адрес беше на Гогол... Дали сме го него в брошурата... Ако наистина ще се отказваш след масата - брошурите са информационни за сдружението - ще те притеснява ли известно време все пак това да е адреса... Доли ми каза, че не е това адреса, на който сме регистрирани, аз явно не съм в час, мислех, че на твоя адрес сме записани, а то е голяма игра и пререгистрация в съда. Аз все пак се надявам да не се откажеш и това да ти е временно решение, може би имаш нужда от почивка... Мисля, че имаме нужда от теб. Останалото ще ти пиша на лични.  Peace

# 53
  • Мнения: 3 336
Даси, точно на адреса на Ина сме регистрирани в съда Peace Тъй че трябва пререгистрация.

Наси, и да вали и да не вали, там сме и решаваме на място Rolling Eyes Дано Господ е с нас Praynig

Чакаме се директно пред 13-то ДКЦ - детското отделение. На много лесно място е - ще видиш Wink Има голяма черна табела , а сградата е прасковена на цвят /каквото е останало от цвета/  Laughing

Трябва да действаме много стегнато утре, имаме маса неща за снимане Crazy

Моля който има черно или кафяво портмоне , на което не пише марка, да го донесе утре за снимките, аз такова нямам.

Аз приготвих багажа за снимките, поне детските дрехи, моите ги избрах в послединя момент, ако вали не знам какво ще обличам, приготвила съм си дънкова пола и едно потниче с цветя, за да съм по-автентична обикновена майка Mr. Green И също да се вижда усилието на мускулите като вдигаме количката, както на ръцете, така и на краката Mr. Green

Момичета, стискайте палци за утре, тази вечер няма да влизам пак.

За касетите - казала съм на моите хора, че другата седмица ще ги купя, за да видя точно колко ни трябват.

Елена ми звъня притеснена от прогнозата за времето, ако вали нищо чудно да не участват или да се наложи да ги снимаме с Крум в друг ден, което автоматично ни качва бюджета ooooh!

# 54
  • Мнения: 214
Момичета,
надявам се утре в София да не вали babydust7 и работата по снимките да спори smile3540!
Да разкажете утре вечер как е минало!
Успех!
Аз изчезвам да  1ironing сто и една перални...

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 10:07 от AM

# 55
  • Мнения: 2 070
Значи Доли се е объркала...  newsm78  

Стискам палци момичета, дано през нощта се извали...

# 56
  • Мнения: 1 671
Дано не вали! Успех.

В пощата има покана за едноседмичен семинар в Румъния. Подала я е Марияна Сирийски. Обърнете внимание. Обучението обчаче ще се води на английски.Разноските се поемат напълно.

# 57
  • Мнения: 1 828
Значи Доли се е объркала...  newsm78  

Стискам палци момичета, дано през нощта се извали...

Не съм се объркала, но и не съм казвала, че не сме регистрирани на адреса на Ина.. Точно обратното казах  Crazy

# 58
  • Мнения: 472
Току що се връщам в къщи и мога да дам част от инфото.
Въпреки закъснението сутринта, наваксахме много бързо и в 10.00 часа бяхме пред входа на Южния парк.
Поликлиниката беше супер "готина" - двойна врата, едното крило не се е отваряло с години(а те не са малко). Разнебитена съвсем подходяща. Докато снимахме там не валеше. Почна да ръми, когато снимахме на трамвая, но не беше страшно.
В Южния парк обаче заваля сериозно. Елена закъсня малко и отидоха да снимат в дома на другата мацка с близнаци. И след това по сценарий.........

Това е от мен!

Браво на всички взели участие от най-малките до най-големите! Hug

# 59
  • Мнения: 2 388
и аз сега се прибирам и да докладвам. Снимките с елена, стоте близнака и Крум са направени. Сега ще тегля да видя от моя фотоапарат какво е излязло. Ще сваля всичко и ще го кача на диск. Лошото е, че при мен снимките са по 7-10МВ всяка, но ще обработя няколко в web формат и ще ги пратя в пощата. Оригиналите - на диск ще дам на когото иска и когато иска.

Целувки от мама фотото

Общи условия

Активация на акаунт