На лов за бисИри и правописни иСцепки - 11

  • 17 802
  • 412
  •   1
Отговори
# 360
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Цитат
Здравейте д-р Слънчева много уважавам вашите компетентни отговори относно лечението на дечицата ни.Затова реших да се допитам до вас относно лечението на моето дете.Дъщеричката ми е на 4месеца и има ужасна хрема запушва се нослето икъркори много на вътре.Когато кихне излизат секрети и аз с помощтта на клечки за уши почиствам отвътре колкото може. Какво лечение бихте ми препоръчали?Същевременно с това когато се изходи по голяма нужда има и слуз. Какво лечение бихте ми препоръчали? Благодаря предварително.
ooooh!
"затова" и "отвътре" си се пишат заедно

Така е !

# 361
  • Мнения: 6 029
Цитат
Здравейте д-р Слънчева много уважавам вашите компетентни отговори относно лечението на дечицата ни.Затова реших да се допитам до вас относно лечението на моето дете.Дъщеричката ми е на 4месеца и има ужасна хрема запушва се нослето икъркори много на вътре.Когато кихне излизат секрети и аз с помощтта на клечки за уши почиствам отвътре колкото може. Какво лечение бихте ми препоръчали?Същевременно с това когато се изходи по голяма нужда има и слуз. Какво лечение бихте ми препоръчали? Благодаря предварително.
ooooh!

виви, стига вече де

# 362
  • Мнения: 3 405
aз първа го видях  Mr. Green  клик

# 363
  • Мнения: 730
Цитат
Здравейте д-р Слънчева много уважавам вашите компетентни отговори относно лечението на дечицата ни.Затова реших да се допитам до вас относно лечението на моето дете.Дъщеричката ми е на 4месеца и има ужасна хрема запушва се нослето икъркори много на вътре.Когато кихне излизат секрети и аз с помощтта на клечки за уши почиствам отвътре колкото може. Какво лечение бихте ми препоръчали?Същевременно с това когато се изходи по голяма нужда има и слуз. Какво лечение бихте ми препоръчали? Благодаря предварително.
ooooh!
"затова" и "отвътре" си се пишат заедно

 Joyточно и аз щях да го напиша

# 364
  • Bapнa
  • Мнения: 762
не е вярно - "за това" е отделно, когато искаш да кажеш например "за това дете", а когато използваш "затова" е равно на "понеже" или "защото"
Ако не ми вярваш - виж си Тълковния речник
АААА Dayli не играеш честно - защо си коригираш постинга ""Отвътре" се пише слято, но "затова" се пише "ЗА това"


блянувала

# 365
  • Мнения: 985
еее добре де,изядохте ме, лами такива Mr. Green

# 366
  • Мнения: 4 390
Здрьвейте!

   Confused


# 367
  • Мнения: 730
не е вярно - "за това" е отделно, когато искаш да кажеш например "за това дете", а когато използваш "затова" е равно на "понеже" или "защото"
Ако не ми вярваш - виж си Тълковния речник
АААА Dayli не играеш честно - защо си коригираш постинга ""Отвътре" се пише слято, но "затова" се пише "ЗА това"


блянувала

 Hug,е,нечестно,хайде да не издребняваме,в случая се използва "затова",но и "за това " е правилно.  bouquet

# 368
  • Мнения: 730
пикучен мехур  Rolling Eyes

замръзявам  Sick

# 369
# 370
  • Мнения: 2 759
"...Само за сведение ще ти кажа, че ние ходим буквално всеки ден там, но никой във форума не знае за това..."
                     Горното е написано в тема с над 9 300 посещения  Whistling...

# 371
  • Мнения: 2 957
"...Само за сведение ще ти кажа, че ние ходим буквално всеки ден там, но никой във форума не знае за това..."
                     Горното е написано в тема с над 9 300 посещения  Whistling...

Е,и?! Сега пък сякаш знаем за кого и какво става въпрос.

# 372
  • Мнения: 2 759
...Е,и?! Сега пък сякаш знаем за кого и какво става въпрос...
                 Ако обясниш прилежно какво не разбра, ще се постарая да поясня  newsm78?

# 373
  • Мнения: 2 957
Ами преди това ти обясни прилежно защо си извадила това изречение от контекста и си го пуснала тук.
Някой си е написал,че ходи някъде си и никой ,който го чете не знае за това.Какво му е бИсИрното на това?

# 374
  • Мнения: 178
ВЪТРЕМАТУЧНА (с големи букви)  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт