ХАЙДЕ НА ЛУНАТА- днес 1.06.2007

  • 4 289
  • 147
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 535
Пуф, значи не е само при мен така...явно понеже са малко кг. които трябва да сваляме и затова е такъв зор. Ама ще устискаме нали Hug

# 46
  • Мнения: 6 898
Пуф, значи не е само при мен така...явно понеже са малко кг. които трябва да сваляме и затова е такъв зор. Ама ще устискаме нали Hug
И аз така си мисля, че е защото са малко килограмите. А за устискането ще устискаме разбира се newsm10 Аз съм почнала даже и да спортувам, а това е нещо много непривично за мен.

# 47
  • Мнения: 1 130
До сега - 1 кафе \чисто\, 2 чая Инхуа и 1 литър вода - този път ще закова трайно 6-цата мамка й  Mr. Green - и в другата темичка се оплаках заради тази луна отказах китайски ресторант довечера  Crazy Crazy Crazy

# 48
  • Мнения: 6 461
Това Лунуване май съм го поизпуснала.... Confused
Следващото кога ще бъде

# 49
  • Мнения: 1 130
Това Лунуване май съм го поизпуснала.... Confused
Следващото кога ще бъде

на 08.06. - 14:42  Peace

# 50
  • Мнения: 928
И аз да се отчета
до сега 1/2 кафе / с млекце и подлсадител  Embarassed/ и 2.200л вода.За сега глад няма,ама ми се мотае главата малко  #Crazy,след малко мисля да ида да си взема плодчета и да си направя фреш,че то с моето кръвно / 80/40 / може да обеля очите  hahaha

Andjy,не видях кой знае какво прегрешение с това доматче  newsm78 Поздравления за минуса  smile3501
Kpuccu,благодаря за фрешчето   bouquet

# 51
  • Мнения: 814
Аз съм на две кафета без захар и половин литър вода, но тепърва започвам да увеличавам водичката. След малко ще изпия един зелен чай без мед. Мед може би ще сложа в него довечера, преди да си легна, за да позалъжа стомаха.

# 52
И на мен нещо ми падна кръвното,но пих едно кафе с лъжичка кафява захар и ми поотмина.Надявам се да не съм прецакала всичко с тази захар

Не се притеснявай, няма да ти се отрази захарта. Аз винаги си пия кафето и чая с кафява захар и винаги си имам минусови резултатаи (кога повече, кога по-малко), ако изкарам до края разбира се  Blush.


Иначе до момента съм на 2 чая и 2 кафета и още не ми е пригладняло Peace

# 53
  • Мнения: 6 461
Това Лунуване май съм го поизпуснала.... Confused
Следващото кога ще бъде

на 08.06. - 14:42  Peace
Благодаря за информацията Hug

А ако от сега започна да го спазвам днешното Лунуване ...ще има ли ефект Thinking

# 54
  • у нас
  • Мнения: 443
Здравейте,и аз съм тук почнах лунуването с 65.6кг.,вода да съм изпила не повече от 0.5л и 2кафета.До довечера трябва да наваксам с водата и чай ще пия щото нещо съм се скарала с wc-то  Toilet

# 55
  • Мнения: 6 898

А ако от сега започна да го спазвам днешното Лунуване ...ще има ли ефект Thinking

Мен ако питаш от глада винаги има ефект Peace

# 56
  • Мнения: 6 461

А ако от сега започна да го спазвам днешното Лунуване ...ще има ли ефект Thinking

Мен ако питаш от глада винаги има ефект Peace

Благодаря Hug ,значи сме на едно мнение...започвам да Лунувам Flutter

# 57
  • Мнения: 3 453

А ако от сега започна да го спазвам днешното Лунуване ...ще има ли ефект Thinking

Мен ако питаш от глада винаги има ефект Peace

Благодаря Hug ,значи сме на едно мнение...започвам да Лунувам Flutter

Ако си хапнала нещо различно от плод или зеленчук според мен няма смисъл.  bouquet,ама пък ако си решила пробвай...знае ли се Hug

# 58
  • Мнения: 6 461
Ако си хапнала нещо различно от плод или зеленчук според мен няма смисъл.  bouquet,ама пък ако си решила пробвай...знае ли се Hug
Да хапнала съм кисело млекце.... Embarassed
Ще пробвам все пак.... Thinking

# 59
  • Мнения: 3 537
Ако си хапнала нещо различно от плод или зеленчук според мен няма смисъл.  bouquet,ама пък ако си решила пробвай...знае ли се Hug
Да хапнала съм кисело млекце.... Embarassed
Ще пробвам все пак.... Thinking

Може да се пие и айран , аз например си го правя обаче по-воднист Wink Зависи колко мляко си изяла, ако не е много според мен няма проблеми да продължиш да си лунуваш днес.

Общи условия

Активация на акаунт