Мнения за Др. Николай Генов от Панацея?

  • 18 338
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Здравейте, момичета.
Пращат ме при него за консултация при ендокринолог - гинеколог, но не знам нищо за него.
Чудя се дали да не потърся някой в Майчин дом, нали там били най-добрите специалисти.
Благодаря ви предварително за мненията Hug

# 1
  • Мнения: 1 521
Да не те е пратила доцент Андреева?

# 2
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета.
Пращат ме при него за консултация при ендокринолог - гинеколог, но не знам нищо за него.
Чудя се дали да не потърся някой в Майчин дом, нали там били най-добрите специалисти.
Благодаря ви предварително за мненията Hug

Освен да ти вземе много пари - друго не очаквай. Шарлатанин!

# 3
  • Мнения: 4
Да, д-р Генов наистина взима доста за преглед и лечение, но аз лично съм много доволна от него. Благодарение на него си имам едно малко съкровище.

# 4
  • Мнения: 59
Аз мисля, че зависи за какво отиваш.Ако е за хормонално лечение-да, но ако е за друго-не си струва. А толкова пари ще ти вземе, че свят ще ти се завие.

# 5
искам да ви кажа две неща
1.генов е не само акушер-гинеколог но и ендокринолог. ТОва е отлична комбинация за д-р лекуващ женски болести! в България има само 3ма такива доктори!
2. ходя при него от както ми се е наложило да посещавам гинеколог! страшно съм доволна, минала съм съм през какво ли не,налагало се е да ме лекува от какво ли не - и всичко е направено с професионализъм! без последици за моя организъм и без излишни манипулации!
д-ра е много добър!!! взима скъпо,но определено си заслужава!
мои приятелки ,които са го посещавали посъветвани от мен,са също страшно доволни!
за един доктор е важното да те излекува а не да е любезен и какъв още беше там........а що се отнася до промивки - да,Генов прави такива на всяка пациентка отишла при него за пръв път! но не виждам нищо лошо в това - промивката е най-много 10 лв. и няма да навреди на никого,само може да ви помогне!
успех

# 6
  • софия
  • Мнения: 257
За парите няма две мнения, ще ви одере кожата. Като ендокринолог не мога да кажа какъв специалист е, но като гинеколог - направи ми коагулация на раничка на шийката на матката при бременост - след това стигнах до аборт #Cussing out Може и така да си е било писано, но и той помогна. Вие си преценявайте!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 277
Мнението ми? Ами ужасно е, нямам думи просто. 2 години след раждането на сина ми ми спря цикъла.Отидох при него с големи очаквания и надежди и разбира се по препоръка на друг лекар.Елементарни неща не ми направи, но за сметка на това ми изпразни джоба с изследвания като скенер на хипофизата, сто вида хормони, а не беше пуснал едни обикновени кръвни изследвания.Както и да е аз спрях да ходя при него и след 5-6 месеца съвсем без никакви лекарства и съвсем от само себеси всичко си дойде на място.Лекари като него - много прехвалени, с много статии в интернет и участия в телевизионни предавания напоследък взех да недолюбвам Simple Smile
Но в крайна сметка всеки си преценява за себе си.

# 8
Мнението ми? Ами ужасно е, нямам думи просто. 2 години след раждането на сина ми ми спря цикъла.Отидох при него с големи очаквания и надежди и разбира се по препоръка на друг лекар.Елементарни неща не ми направи, но за сметка на това ми изпразни джоба с изследвания като скенер на хипофизата, сто вида хормони, а не беше пуснал едни обикновени кръвни изследвания.Както и да е аз спрях да ходя при него и след 5-6 месеца съвсем без никакви лекарства и съвсем от само себеси всичко си дойде на място.Лекари като него - много прехвалени, с много статии в интернет и участия в телевизионни предавания напоследък взех да недолюбвам Simple Smile
Но в крайна сметка всеки си преценява за себе си.

аз също имах подобен проблем с цикъла! Д-р Генов ми помогна без да ми е праввил почти никакви изследвания - само най-необходимото! всичко е толкова субективно!!! не е нужно да се изказвате така категорично!!! на мен д-ра ми е помагал много и аз не мога да се оплача,всеки преценява сам за себе си! щом не ви харесва не ходете при него! и още нещо.......едва ли въвъ вашия случай йръвните изследвания са били наложителни! все пак Генов е доктор и разбира малко или много от медицина!!!

# 9
не всички диагнози се правят на базата на кръвни изследвания! особено при женските проблеми...

# 10
  • Мнения: 530
И моето мнение за този шарлатанин е отвратително. Взе ми една пачка с пари за нищо. Добре, че се пренасочих към друг лекар. Генов дори твърдеше, че ако един ден имам дете ще е цяло чудо. Е, да, то чудото се случи и то много лесно. Добре, че навреме се отървах от този "лекар".

# 11
  • София
  • Мнения: 3 414
 Sick друго нямам какво да кажа.не съм излиза от кабинета му с по малко от 70 лв "сметка",за това става да пише цифри и да събира.

# 12
  • Мнения: 1 521
70 лева ,но за какво???
Защото ако е за преглед+ехограф +микроскопско изследване е ОК.

# 13
  • софия
  • Мнения: 257
Кое му е нормалното ехографското изледване влиза в прегледа , абе професорите не си слагат такива тарифи. Това да не е ресторант, той и ръкавиците ще ти ги включи в сметката като разход. #Cussing out

# 14
  • Мнения: 1 521
Казах,че е нормално ,защото дори и един преглед с ехограф в дълбоката провинция излиза 30лева.....И отделно се таксуват вземането на цитонамазка и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт