Месечна анкета на кулинарния гид за всеки дом „Бон Апети“ и BG-Mamma

  • 1 393
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 320
                  



Ако се чудите какво точно свързва списание Бон Апети и BG-Mamma, ние ще ви дадем отговора.
Това е общата ни задача да бъдем колкото се може по-полезни и максимално да удовлетворяваме желанията на вас – читателите на списанието и потребителите на сайта.

Идеята за сътрудничество се роди спонтанно, но, като добре знаем, и в спонтанните решения има закономерност – стремежът да ви помогнем да намирате по-лесно отговора на въпросите, които ви вълнуват.

Стартирайки от 1-ви май, всеки месец във форумите на BG-Mamma ще се провежда анкета, в която списание „Бон Апети“ ще ви пита коя от изброените 5 теми ви се струва най-интересна.
Една от тях ще е отворена – вие ще можете да отправите конкретно предложение.

Информация и статия по темата, която е събрала най-много почитатели през периода, ще бъде публикувана в сайта.
Следващия месец тя ще бъде заменена с друга – също толкова интересна, полезна и увлекателна.

Така че не се колебайте - смело гласувайте за предложението, което ще ви даде информацията, от която се нуждаете.


Избраната в анкетата през месец май тема е Коя е най-подходящата диета, с която бързо и без лишения се свалят килограми?
Прочетете статията за Холивудската диета, предоставена от Бон Апети >>

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 12:42 от Mamma

# 1
  • Мнения: 1 371
Няма време: Бързо меню! Все още не съм захранила, но искам да знам за храна, подходяща за бебето, която се приготвя бързо и лесно.
 Peace

# 2
  • Мнения: 2 242
Ще се радвам много ако има предаване/ния специално посветено на здравословните техники на кулинарна обработка, примерно разни пинизи за по-щадяща обработка, запазване качествата на продуктите и т.н. въобще здравословно меню и приготвянето му Peace

# 3
  • Мнения: 3 456
Фотоепилация

# 4
  • Мнения: 1 919
Няма време: Бързо меню!

# 5
  • Канада
  • Мнения: 494
Ами и аз съм за"Няма време:Бързо меню!"

# 6
  • Мнения: 5 026
Ягодите...

# 7
  • Мнения: 1 165
Ягодите-интересно ми е какви рецепти могат да се измислят с тях.

# 8
  • BG
  • Мнения: 2 217
На мен ми е интересно какви нови техники са измислени във фотоепилацията.
Разбира се, бързото приготвяне на храна е важно да всяка заета жена.
Успех!   bouquet

# 9
  • Мнения: 359
За мен ще представлява голям интерес приготвяне на храна за бебета с АКБМ.
За ягодите, за запазване на витамините в плодовете и зеленчуците, нееднократно, са писали-давали по Бон апети. През Сряда дават Бон апети с педиатъра Антоанета Антонова, която готви за най-малките. В нетера можете да гледате предаванията...покрай приготвянето на папкането за бебетата, лекарката дава много други ценни съвети.

Но, засега, не е ставало на въпрос за захранване-хранене на деца с алергии...
затова гласувам за "друга тема"   Peace

# 10
  • Мнения: 94
Няма време : бързо меню.

# 11
# 12
  • Мнения: 131

Няма време : бързо меню.
Предпо4итам : БЪРЗО, ЛЕСНО ,ВКУСНО И ОРИГИНАЛНО
 smile3521 newsm10

# 13
  • Мнения: 2 381
Ягодите в детското меню Peace

# 14
  • Мнения: 663
Няма време -бързо меню Peace

Общи условия

Активация на акаунт