Помогнете ми да реша кое столче за хранене

  • 1 909
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Спрях се на Happy Snack на Chicco или Sweety на Cangoroo. Моля, мамите които са ползвали такива столчета да споделят. Пък и не само такива - отворена съм за всякакви предложения.

# 1
# 2
  • Мнения: 72
Аз бих предпочела Sweety Мисля че Happy Snack na Chicco няма колелца за придвижване

# 3
  • Мнения: 2 936
happy snack на Chicco  Peace не съм го ползвала,защото ми подариха друго-но него бях харесала!

# 4
  • Мнения: 4 428
Столчето с повечето екстри - т.е. Кенгуруто в случая  Peace
Аз имам същото на Чиполино, много съм доволна. Няма смисъл да се лишаваш от някои неща заради марката

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Имаме Суити-много съм доволна,една от най-добрите ни покупки за бебето.

# 6
  • Мнения: 3 457
Аз бих предпочела Sweety Мисля че Happy Snack na Chicco няма колелца за придвижване
има новият модел 2007г-160лв. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 423
Столчето с повечето екстри - т.е. Кенгуруто в случая  Peace
Аз имам същото на Чиполино, много съм доволна. Няма смисъл да се лишаваш от някои неща заради марката
Ние също сме с Чиполино  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 6 360
имам Суити на Кангару и не го препоръчвам.
има конструктивен дефект - спирачката на предните колелца много често се застопорява сама при движение на стола и блокира колелата. истинска мъка е да се мести този стол. иначе други забележки нямам.

# 9
  • Мнения: 72
Ние ползваме на Bertoni-Yam Yam и също така много често спирачката сама застопорява колелетата, но не смятам че това е проблем

# 10
  • Мнения: 2 723
Ние сме с чикото, липсата на колелца не е недостатък

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз съм за Чикото  Peace

# 12
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Сега и Чико има две колелца на задните крачета. Може и с тях, 10 лева е по-скъп от този без колелца. Благодаря ви за отзивите!   bouquet

# 13
  • Мнения: 441

ние сме с такова столче и много съм доволна  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 854
Аз бих предпочела Sweety Мисля че Happy Snack na Chicco няма колелца за придвижване
има новият модел 2007г-160лв. Peace
като колелата са две, на задната част

# 15
  • Мнения: 487
Чикото има колелца, но седалката не може да се мести на различни нива. Мисля, че на Кенгуру е по-добрия вариант. Ние сме с Чиполино.

# 16
  • Мнения: 3 153
Мисля, че двете марки нямат база за сравнение! Ако въпросът беше Кангару или Чиполино да има дебат, но да се сравнява с Чико-не мисля!
За протокола-повечето неща на Ивко са/бяха Чико и нямам забележка за нищо.  Столчето ни е Нео Нато и съм доволна и от него, но като го купувах гледах не толкова какви "екстри" има (ако може кошът за играчки отдолу да се счита за екстра), а цветово да ми отива на дневната.

# 17
  • Мнения: 487
Има база за сравнение, защото цената е една и съща, а Кенгуруто има много повече екстри. Чико има много хубави, но и доста по-скъпи столчета за хранене.  Peace

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Аз съм за Sweety Peace.много съм доволна. Точно това чико и аз го гледах,но не ми допада.

# 19
  • Мнения: 4 428
Аз с Чиполиното не съм имала проблеми със спирачките. Ако искаш виж и тях. Екстрите си имат значение. Доколкото знам и Чикото има кош за играчки, но това няма никакво значение. Аз нашия съм го махнала.
Но колелцата и положенията на гръбчето си трябват определено  Peace Аз захраних на 4м и от тогава го ползвам това столче. Тогава няма как да караш без положения на гръбчето. Но дори да захраниш и по-късно, едва ли ще е толкова стабилно бебето все още, за да седи седнало.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз се записвам Laughingче и аз се чудя какъв да взимам.Аз се бях спряла на Happy Snack,ама още не съм решила

# 21
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Вече купихме Happy Snack с двете колелца на задните крачета. Бая се почудих в магазина кой точно да купя, но се спрях на Чико - много устойчиво и изчистено е столчето. Благодаря на всички, които дадоха отзиви по темата! Приятна вечер!  bouquet

# 22
  • Мнения: 255
Плебани Simple Smile)

# 23
  • Мнения: 8 917
Столчето с повечето екстри - т.е. Кенгуруто в случая  Peace
Аз имам същото на Чиполино, много съм доволна. Няма смисъл да се лишаваш от някои неща заради марката
Ние също сме с Чиполино  Peace
Peace
Доволна съм Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 8 280
Чикото има колелца, но седалката не може да се мести на различни нива. Мисля, че на Кенгуру е по-добрия вариант. Ние сме с Чиполино.

Подкрепям с 2 ръце. За мен основния недостатък на Чикото е: НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОМЕНЯ НИВОТО СЕДАЛКАТА(нагоре на долу).Нямам идея дали може да поляга седалакта което също е предимство.

Относно оклелата и ние сме с Чиполино Гранд Комфорт и съм маханала колелата, т.к. малкия почна сам да се качва и слиза, по теракота го местя без проблем без колелетата

# 25
  • Мнения: 2 197
Има база за сравнение, защото цената е една и съща, а Кенгуруто има много повече екстри. Чико има много хубави, но и доста по-скъпи столчета за хранене.  Peace
И аз се присъединявам с гореща препоръка на Кенгуру-то. Абсолютно никакъв дефект не е показало вече 10 месеца. А в къщи разстоянието е много малко и столчето непрекъснато се мести насам-натам, за да се направи място за нещо друго.

# 26
  • Мнения: 255
ее как да не може На Чикото да се сваля и вдига седалката и да полягва може може не са ти обяснили явно в магазина, но аз си взех Плебани защото просто беше със същите функции но със близо сто лева по-ефтино и цветовете му бяха по- весели.

# 27
  • Мнения: 498
Happy Snack на Чико, както е писала Catty няма положения на височина - т.е, седалката (не облегалката) не може да се движи нагоре - надолу. Моделът им обаче Polly 2 in 1 има тази екстра. Но е на друга цена  Rolling Eyes

В този ред на мисли, по=добър е изборът с повече екстри.

# 28
  • Мнения: 3 457
ее как да не може На Чикото да се сваля и вдига седалката и да полягва може може не са ти обяснили явно в магазина, но аз си взех Плебани защото просто беше със същите функции но със близо сто лева по-ефтино и цветовете му бяха по- весели.

седалката не може да се корегира Peace,а за цветове да не говорим,да не пускам на чико цветовете...Плебани имат точно 2 цвята ,и нямат нищо общо с веселото Peace,по скоро са  стандартни разцветки-и Пег Перего Меренда има подобни Peace,докато при чико си има разцветки с картинки ик всякави други неща Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Един от моделите на Neo Nato, само като идея:

# 30
  • Мнения: 255
Коте Плебанито има четири цвята поне аз съм ги виждала а чикото новият модел има два цвята и единият е сякаш са облекли клоун шарен шарен на ромбоиди. да другият който е в синьо е красив.. признавам

# 31
Коте Плебанито има четири цвята поне аз съм ги виждала а чикото новият модел има два цвята и единият е сякаш са облекли клоун шарен шарен на ромбоиди. да другият който е в синьо е красив.. признавам
аз също мисля че имат само 2 цвята,я даи картинки да ги видим другите,а за чико -те имат много цветове,просто само тези двата внасят в БГ PeaceнА чИКО МОДЕЛА Хепи Снак  са десен хип хоп-с хипопотама,той е просто класика и дригият е на точки на ромбоиди PeaceСевънти.А модела Поли 2 в 1 е този синият -енерджи и пак севънти PeaceГледам каталога Peace

# 32
  • Мнения: 498
Да - вносителят на Чико за БГ внася само два модела - Енерджи и Севънти. Но дори и Севънти не можахме да намерим никъде, до като не попаднахме на магазин където търговецът си внася стоките от Турция - там имаше Севънти а даже предложиха и други разцветки  - Манхатън, Хавай и др. Но пък бяха вдигнали цената с 50 лв Sad

# 33
Можеш ли да ми кажеш къде е този магазин (със столчетата на Чико от Турция), защото трябва да купя такова столче за подарък на сестра ми, а цвят Енърджи много не ми харесва. Мерси!

# 34
  • Мнения: 498
julia_i, магазинът се намира във Варна, на булевард Цар Освободител, като тръгнеш по левия тротоар от Червения площад посока Окръжна болница, след последната пресечка преди Генерал Колев. Незнам как се казва, но има големи витрини и стълби вътрешни. Вътре има колички и дрешки. Цената обаче, както писах е не 270 а 320 лв! Попитай да ти покажат каталога и какви цветове могат да доставят. Успех!

# 35
Благодаря много, но за съжаление аз съм от София. Ще видя дали ще имам път към Варна скоро. Но пък се замислям дали за единия цвят си струва да дам 50 лв. повече - това е около 20% повече от стандартната цена. А и тук в 9+ ми казах, че в края на юли се чакат и други цветове. Племенницата е още малка, така че може би ще изчакам да видя.

# 36
  • Мнения: 15
Аз съм за Sweety Peace.много съм доволна. Точно това чико и аз го гледах,но не ми допада.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт