Игра Twister

  • 14 024
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 241
Къде във Варна мога да намеря тази игра?
Дали е подходяща за 7 годишно детенце?

# 1
  • София
  • Мнения: 659
 Мисля, че е подходяща. Аз миналата година подарих на едно дете, което беше на пет и майка му ми каза, че са играли с татко му с него до сред нощ. Аз го купих от Марсел и мисля, че и в Комсед го виждах също, но беше по-скъп.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Незнам дали е подходяща за 7-год. детенце? newsm78
Племенницата ми е не 7 и миналата седмица ги водих с моя син да си избират подаръци за 1 юни.Тя искаше такава игра, обаче много скъпа ми се видя за картонена игра - 45 лв.  Shocked Незнам каква е точно играта и правилата.
В София я имаше в Хепиленд(завод Витоша), обаче във Варна- незнам, провери в Хиполенд!

# 3
  • Мнения: 5 241
Благодаря  Hug
Ще погледна в Хиполенд, въпреки че ме съмнява да я има. Той варненския е почти празен  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 640
Радина,в Метро я има/преди дни я гледах там/.Но наистина е скъпа,а и аз се чудех какво толкова ще да има в тази кутия.Даже и не зная какви са правилата,как се играе,нямам никаква представа.Според мен,сигурно има пластмасови и метални детайли,които оправдават цената,з-то ,ако е само картон,... Whistling

# 5
  • Мнения: 5 241


Това е играта  Peace

# 6
много иннтересна игра...вчера я купих и играхме до среднощ...ето малко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=150225

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 914
 newsm20 Моля кажете нещо за правилата с 2-3 думи за много любопитните  Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 2 875
Ама не гледате ли филми бе хора newsm78
Правилата са : Врътваш една стрелка като часовник и където спре пише примерно лява ръка но жълто или десен крак на зелено и така се оплетате Mr. Green

По въпроса за 7 годишно дете не мисля че е подходящо newsm78 тази игра се използва за "грубо казано за свалки Wink"

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Дъщеря ми я е играла на нечий РД и й беше харесало много. Мисля, че е подходяща, но наистина е скъпа Confused

# 10
 Здравейте на всички!!! JoyАз съм луда фенка на тази игра но досега я нямаше в BG !Макар вече да я имаме не е във всеки магазин!!Искам да попитам дали някой я е виждал в магазин в Пловдив!! newsm78

# 11
iskam da popitam kade v sofia moga da kupq tazi isgra  speshno

# 12
  • БГ
  • Мнения: 1 158
От днес, 15/11/2007, до 24/12/2007 е в промоция в Метро - размери 267х267х52см, цена 34,79лв.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 242
В магазина на пазара на Красно село има китайски вариант за 10 лв. Не изглежда луксозна, но предполагам върши същата работа Grinning

# 14
аз много искам да я подаря на една приятелка за коледа защото е луда по тази игра макар че никога не я е играла ще съм мн благодарна ако някои ми каже къде мога да я намеря в бургас и наистина ли е толкова скъпа Sad

Общи условия

Активация на акаунт