Псувате ли зад волана?

  • 2 183
  • 63
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ми т'ва е  Grinning
Едно време имах двама съученика, които обичаха да ги возя, за да слушат как обиждам колегите-шофьори.
Сега наличието на детето отзад много ме смущава и трябва да помислям, преди да си отворя устата или да ги мърморя под нос, което убива кефа.

Не е задължително да псувате на немислими съвокупления с роднини от женски пол, за да се зачита, впрочем. Ако умеете да процедите "Козел!" по начин, който да зачерви врата и на най-изпечения в улични битки мъж - брои се  Laughing

# 1
  • Мнения: 27 524
Последната опция.  Peace

# 2
  • Мнения: 7 837
Разбира се.
А тъй като детето вече поема доста, когато съм с него, употребявам животни. Така използвам и образователния фактор.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 866
Не псувам. Обръщам се към шофьорите с други думи като сред най-употребяваните е "мухъл". И аз не знам защо точно "мухъл", според децата ми бих могла да казвам и "плесен".

# 4
  • Мнения: 4 202
Нямам дете и си псувам на воля  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 677
Не карам, но псувам вместо шофьора. Mr. Green
По принцип съм възпитана и въздържана Flutter, ама тея некадърници по пътищата ме карат да забравя добрите обноски.
 Whistling

# 6
  • Мнения: X
Псувам,но чак като тираджия, не StopОсобено,когато ми отнемат предимството или не ми включат мигач,а аз чакам като гламава,защото мисля,че пича е направо,а пък той завие на ляво #Cussing out
Понякога забравям,че детето е с мен и пак го правя.
Така,че моята опция я няма. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 278
Много, но предварително се извинявам на пътниците за нецензурните думи които ще чуят. Иначе лафа на мъжа ми е "като дападжия". Дете нямам още, но сигурно ще преосмисля поведението си, като се появи.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Псувам,но чак като тираджия, не StopОсобено,когато ми отнемат предимството или не ми включат мигач,а аз чакам като гламава,защото мисля,че пича е направо,а пък той завие на ляво #Cussing out
Понякога забравям,че детето е с мен и пак го правя.
Така,че моята опция я няма. Mr. Green
Както отбелязах, се брои намерението, а не казаното реално Mr. Green За теб - някоя от първите три опции.

# 9
  • Мнения: 765
То се знае , че никога не псувам

# 10
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Уф, от това с животните не е много ясно какво ще излезе. Радо като по-малък твърдеше, че скакаУец е "човек, който кара лошо".
Гласувах с трета опция.

# 11
  • Мнения: 5 622
учудващо, но не  Thinking Чак се замислих що така. Иначе си попържвам понякога, но точно като карам, не. Виж, мен сигурно ме псуват доста. хаха  hahaha

# 12
  • София
  • Мнения: 6 550
Като каруцар, но децата ми вече разбират и си меря приказките от едно известно време.
Иначе се сетих за една случка. Една позната кара и вози детето си (детето момче, на около 3 години, но вече познава марките на колите). Един с мерцедес я засича, та набива спирачки и започва да му крещи "Педераст, педераст !!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out". Вечерта на идилична семейна вечеря и малкото се цепи "Татии пък ние с мама днес видяхме един мерцедес педераст" Embarassed

# 13
  • Мнения: 1 393
Не псувам.
Обаче показвам среден пръст.
Имам си един мой си начин, някой като ми вдигне кръвното, я на светофар, я някъде по магистралата,
вдигам елегантно пръст от волана, ама наистина елегантно, почти само аз си го виждам, май никой друг.  Whistling
Но знам, че го правя и знам за кого е, така че обикновено ми минава по този начин.
Така хем вълка сит, хем агнето цяло.
Че иначе знам ли кой е на волана в колата до/ срещу  мен и колко милиметров го чини под седалката си
(и не, не говоря за пишки  Wink).

# 14
  • Мнения: 2 550
Е, чак кат' ТИРаджия не псувам пък  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт