УРОЧАСВАЛИ ЛИ СА ВИ?

  • 8 926
  • 80
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА.Вярвате ли в уроки и случвало ли ви се е нещо такова.А какво правите ако някой е урчасъл детето ви/или вас?Какви са признаците при малко дете или при възрастен?Аз лично вярвам в уроките.За някой може и да са майтап-всеки има право да вярва в каквото си иска.Може ли да се предпази човек ? Извинявам се ако вече има такава тема предварително Wink

# 1
  • Мнения: 589
За мен това са пълни глупости-уроките,де,не темата...

# 2
  • Мнения: 1 849
ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА.Вярвате ли в уроки и случвало ли ви се е нещо такова.А какво правите ако някой е урчасъл детето ви/или вас?Какви са признаците при малко дете или при възрастен?Аз лично вярвам в уроките.За някой може и да са майтап-всеки има право да вярва в каквото си иска.Може ли да се предпази човек ? Извинявам се ако вече има такава тема предварително Wink

Единствения който победи Дявола и неговите дела (магии, уруки, проклятия и т.н.) е Христос на кръста. Единственото което може да те спаси е покаяние, да повярваш, че Христос умря и възкръсна заради нас (включително и теб), да му благодариш и да го поканиш да бъде Господ на живота ти.
Жертвата на кръста е достатъчна за да те предпази от всичко!
Знам го то личен опит.
Просто се помоли и Бог ще се погрижи!
Ако те интересува, кое къде  и кака го пише в Библията можеш да ми пишеш на ЛС.
  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 897
Не, не вярвам.   Naughty
И не правя нищо,за да се предпазвам.Достатъчно други грижи си имам.

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
май  имаше тема ве4е, я да бягам оттука, 4е да не  вирус- уруки!

# 5
  • Мнения: 178
Да, много често ми се случва. Всеки път, като ме заболи глава или някой от близките ми се разболее, разбирам, че някой ни е урочасал. Като се провалих в работата осъзнах, че проблемът не е бил в моята безотговорност, а в това, че колежката от отсрещното бюро ми завижда и ме е урочасала. Вече не се разхождам с приятелките си, защото като ме погледнат, ме урочасват. Избягвам да контактувам с хора със сини очи, включително и с шест-годишния ми племенник. Laughing

Сега сериозно: не са ме урочасвали и няма да ме урочасат скоро.

Смятам, че урочасването е само в главите на урочасаните.

Ако детето ти плаче, без да спира, за това си има логична причина и тя не се крие в "лошите очи" на някоя твоя позната.

Съжалявам, че не ти отговорям на въпроса, но приеми един съвет от мен: не се занимавай с глупости, а мисли позитивно и вярвай в добрата страна на хората.  newsm10 smile3525 Представям си как щяхме да живеем, ако всички вярваха и се пазеха от уроки... 

# 6
  • Мнения: 431
Аз урочасвам. Загледам ли някой непознат по улицата - спъва се. Като мина покрай щанда с млечни продукти и млякото се пресича. Бебетата реват, кучетата вият, котките съскат, гарваните грачат. Алармите на колите се включват.

# 7
  • Мнения: 1 733
ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА.Вярвате ли в уроки и случвало ли ви се е нещо такова.А какво правите ако някой е урчасъл детето ви/или вас?Какви са признаците при малко дете или при възрастен?Аз лично вярвам в уроките.За някой може и да са майтап-всеки има право да вярва в каквото си иска.Може ли да се предпази човек ? Извинявам се ако вече има такава тема предварително Wink

Единствения който победи Дявола и неговите дела (магии, уруки, проклятия и т.н.) е Христос на кръста. Единственото което може да те спаси е покаяние, да повярваш, че Христос умря и възкръсна заради нас (включително и теб), да му благодариш и да го поканиш да бъде Господ на живота ти.
Жертвата на кръста е достатъчна за да те предпази от всичко!
Знам го то личен опит.
Просто се помоли и Бог ще се погрижи!
Ако те интересува, кое къде  и кака го пише в Библията можеш да ми пишеш на ЛС.
  bouquet
Мини парче, внимавай, явно се опитват да те зарибят!

# 8
  • Мнения: 393
Ами хем вярвам хем не ама какво ми се случи скоро......  Sick Така се уплаших.Вървя си из центъра по работа сама и минавам покрай една циганка, която проси а аз не и обръщам внимание и тая като се ядоса и ми вика момиче ти ще умреш ще видиш умираш да знаеш и така злобно ме гледаше.Прибирам се вечерта и като ме заболя една глава като взех да повръщам и стомаха така ме болеше (не бях яла нищо от което може да се случи това).Сетих се за циганката и се сетих за една комшийка която беше ми казала какво се прави като те урочасат и след 10-15 минути все едно нищо не ми е имало. ooooh!

# 9
  • Мнения: 110
Здравей! Май само аз до тук ще ти отговоря с ДА!Вярвам,защото съм си патила-всички вкъщи сме податливи на този тип влияние.Съпругът ми работи с доста хора и вечер ,като се прибере ,става страшно!Обикновено го усещам,ако е урочасан-започвам да се прозявам,отпаднало ми е...Детето ми също си е патило!Не е нужно само да ти завиждат-може и с "добри очи" да те погледнат,и пак да те урочасат.Имаме роднина ,която ни помага в такива случаи,като ни бае.Препоръчвам ти да имаш вкъщи шишенце със светена вода-измиваш си очите или тези на детето.Може да му вържеш синьо мънисто.

# 10
  • Мнения: 217
Със сигурност има хора, на които им се ще да ме урочасат, ама.....
Както и да е, да разкажа аз какво ми се случи преди няколко седмици.
Вървя си кротко по бул. Левски и изведнъж ме настига един млад мъж и ми вика:
- Ти идваш от Ада!!!!! - и се изнесе.
Пу, викам си аз, как е разбрал, че днес не беше от най-успешните ми дни. И си продължавам да си вървя кротко....
В тоя момент се разминавам с една девойка. Ама на вид нормална -прилично облечена, измита, една такава, чистичка, добре подстригана. Като се разминаваше  с мен и изведнъж ми изкрещя в лицето
- Ааааааа!!!!
Баси, изкара ми акъла кучката проклета. Един метър подскочих, както се бях замечтала за нови обувки, даже не ми остави време да реагирам...

Резюме: много шантав народ се е навъдил. Или аз съм Кучката от Ада. Както каза един познат: Ми над 1.70 м. си, тежиш под 55 кг. и си руса. Жива кучка.... Ама дали съм от Ада????  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 46 508
Уроките и магиите за мен са начин да намерим оправдание, защо не харесваме даден човек. Както и да намираме "обяснение" за разни ежедневни неща- примерно бебето реве- ами реве, защото е бебе- може да е гладно, да го боли коремчето, да му се ака, да му е топло, да му е студено, да му е светло, да му е тъмно, превъзбудено е и т.н. най-лесно е да кажеш- уроки, вместо да намериш причината и да я отстраниш. То ще млъкне все някога и ще заспи уморено, но ако момента съвпадне с някакво баене, ще си кажеш- ето, вярно, че това е било  Laughing или ако му измиеш очите с вода (освежаването по принцип променя настроението), но ако си взела светена вода- ооо, да, точно от нея ще да е  Mr. Green

Всъщност горе имаш , приятно четене   bouquet

За уроки и предпазване от уроки
Как предпазвате децата от уроки?
Относно уроките при децата
Вярвате ли в урочасването?
Въпрос за уроки /урочасване/?

Ето ти малко и за магиите:

Магиите...
Как се маха магия??


Ефа, ти си направо за скрита камера  Joy

# 12
  • Мнения: 217

Ефа, ти си направо за скрита камера  Joy

Да, това беше един добър повод да се насвяткам и да питам всичките си познати наред "Аз кучка ли съм, или изчадие Адово?" За протокола, мъжът ми каза "Аз да не съм екзорсист?!" Twisted Evil

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Да, това беше един добър повод да се насвяткам и да питам всичките си познати наред "Аз кучка ли съм, или изчадие Адово?" За протокола, мъжът ми каза "Аз да не съм екзорсист?!" Twisted Evil
hahaha hahaha hahaha  Joy Joy Joy Joy
Не можах да се сдържа, сори

# 14
  • София
  • Мнения: 397
това с циганките им е стар номер ,разчитат да им дадеш пари от страх и мен една ме беше клела и много ме стресира за момента,важното е да не вярваш и нищо няма да ти се случи. със сигурност ти е прилошало от глад+нервно напрежение.

Общи условия

Активация на акаунт