Защо не се чуха сирени

  • 3 791
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз ги чух ама бях в автобуса. Но по улиците имаше доста хора които бяха станали, пред магазините и в кафенетата.

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Даже се притесних за детето, което е на градина, как ли е реагирало?  Rolling Eyes
А аз се зачудих дали госпожите ще им обяснят да стоят прави и защо трябва... аз поне бих. Бяха им обяснявали за Васил Левски, от което тя е запомнила само 'оня чичко, дето го убили лошите... кои бяха? (турците!) и умрял за свобода" Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 2 856
София
в Редута съм,
прозореца е отворен
нищо не се чу  Thinking

# 33
  • Мнения: 576
В Банишора се чуха

# 34
  • Мнения: 4 202
И аз не чух - а уж цяла сутрин ги очаквах. Близо до външно министерство съм.

Аз съм на цариградско, близо до външно и ги чух.


В "Яворов" не се чуха.
Не ще да е от дограмата.

Чуха се

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз в Овча Купел 1 не ги чух.
Възможно е и да съм твърде заблеяна, но пък друг път съм ги чувала...

# 36
  • Мнения: 293
Dragon's .. чу се. Ама не мн силно, де.

Спрях да си сипвам кафе. Геройски удържах котешката атака на краката ми.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 867
Кабо, Dragon, като тръгнете на УНГ, обадете се, че и аз да дойда. Ама викайте силно, че не дочувам Mr. Green

# 38
  • Мнения: 3 423
А учениците още ли правят караул?
Някога бях много горда, ако точно
в 12 трябва да съм на пост пред някоя
паметна плоча. Сега как е?

# 39
  • Мнения: 1 282
В Гоце Делчев също се чуха. Стоях права на терасата, но за жалост много малко хора проявиха уважение и стояха мирно. Май на повечето не им пука много, много, едни забързани....трудно ли е да постоиш 1 минута прав, да покажеш уважение? smile3516

# 40
  • Мнения: 139
Момичета, днес в 12 часа за пръв път откакто се помня не се чуха сирени. Става дума за Младост 4, София. Същото е било и положението в Мусагеница, София.

Някой да има информация по случая  newsm78

Честно казано, възмутена съм  Sick

Аз живея в Редута, чух ги едва едва, и на мен ми се стори странно...
Но си станах и си помълчах права 1-2 минути...

# 41
  • Мнения: 25 600
Не знам, Лиске. Съмнявам се. Кой да ги накара? А и днес не учат.

Тази тема ми навя спомен, в осми подготвителен сме, в час по френски. Сирените почват да вият, ние ставаме спонтанно и стоим с наведени глави. Учителят ни, французин, в първия миг се облещи смаяно, но явно усети, че това е някаква традиция и замълча. След края на сирените само попита за какво става дума. Обяснихме му. Той кимна с голямо уважение в погледа.
Спомени.

# 42
  • Мнения: 4 473
Чуваха се и при нас - доста мощни, при това.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 867
Май няма вече караул. Виктория и съучениците й днес ще ходят на кино.

# 44
  • Мнения: 338
Даже се притесних за детето, което е на градина, как ли е реагирало?  Rolling Eyes
А аз се зачудих дали госпожите ще им обяснят да стоят прави и защо трябва... аз поне бих. Бяха им обяснявали за Васил Левски, от което тя е запомнила само 'оня чичко, дето го убили лошите... кои бяха? (турците!) и умрял за свобода" Mr. Green


Не им обясняват на децата.Питах синът ми дали знае  защо са пуснали сирените, и не са ли им казали госпожите?
А той вдига рамене,наложи се аз да му обяснявам.

Общи условия

Активация на акаунт